Wewnętrzny dokument WHO mówi o konieczności regularnego powtarzania szczepień przeciw COVID-19

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Korporacje farmaceutyczne przekonywały, że w ramach "powrotu do normalności" wszyscy będą musieli regularnie przyjmować szczepionki na COVID-19, a to i tak nie zapewni nam pełnej ochrony przed koronawirusem. Okazuje się, że podobnego zdania jest Światowa Organizacja Zdrowia (WHO). Informacja o konieczności powtarzania szczepień przeciw COVID-19 pojawiła się wewnętrznym dokumencie organizacji. Ujawnili go dziennikarze agencji Reuters.

 

 

Z dokumentu, który został przygotowany 8 czerwca 2021 r., wynika, że WHO przewiduje konieczność corocznego szczepienia na COVID-19 w przypadku osób najbardziej podatnych, w tym m.in. osób starszych, a także szczepienia ogólnej populacji co dwa lata. Taka praktyka miałaby chronić ludzkość przed nowymi wariantami koronawirusa.

 

Producenci szczepionek na COVID-19, czyli Moderna, Pfizer i BioNTech przekonują, że społeczeństwa będą musiały przyjmować dodatkowe dawki, aby zachować odporność, choć nie ma jednoznacznych dowodów, potwierdzających taką konieczność. Nie wiadomo również, w jaki sposób WHO doszła do wniosku, że trzeba będzie powtarzać szczepienia. Z dokumentu wynika jednak, że organizacja zakłada pojawianie się kolejnych mutacji koronawirusa, co wymagałoby regularnego aktualizowania szczepionek.

Raport WHO przewiduje również, że w całym 2022 r. wyprodukowanych zostanie 12 miliardów dawek szczepionek. Pesymistyczny scenariusz zakłada wyprodukowanie 6 miliardów dawek, a optymistyczny - 16 miliardów. Przy wysokiej produkcji możliwe byłoby powtarzanie szczepień wśród całej populacji.

 

Ten "powrót do normalności" wg korporacji farmaceutycznych i WHO widzimy właśnie na przykładzie Izraela. Mimo zmasowanej akcji szczepień kraj znów odnotowuje wzrost przypadków zakażeń koronawirusem. W czwartek potwierdzono tam 169 nowych przypadków - to najwyższy dzienny wynik od miesięcy. Jak się okazało, za 70 proc. wszystkich przypadków odpowiada wariant Delta.

Aby powstrzymać wzrost przypadków zakażenia koronawirusem, rząd Izraela ogłosił, że od przyszłego tygodnia w pomieszczeniach zamkniętych znów trzeba będzie nosić maseczki. Co więcej, możliwość wjazdu do kraju dla zaszczepionych turystów została już przesunięta z lipca na sierpień. Kolejne restrykcje najprawdopodobniej zostaną ogłoszone w zależności od sytuacji epidemicznej.

 

Wygląda na to, że mieszkańcy Izraela już muszą przygotować się na przyjęcie kolejnych "zaktualizowanych" dawek szczepionki, które ochronią przed mutacją Delta. A przypomnijmy, że jeszcze niedawno Izrael "wygrywał" z pandemią.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika jaceks77

Ludzie nie chcą się szczepić

Ludzie nie chcą się szczepić , więc będą wymyślać coraz to nowe mutacje. Zauważmy, że w Polsce nawet przy największej zachorowalności umierało na sam covid około 50 osób, reszta na choroby współistniejące. Obecnie umieralność jest w granicach 30-50 a zachorowań mało i już nic nie ma o śmierci osób na choroby współistniejące. Teraz normalnie umarł na grypę , płuc , raka itp. (nie są już to choroby wpółistniejące) i jak tu wierzyć w taką ściemę.

Portret użytkownika inzynier magister

WHO to czyste NWO, ale to już

WHO to czyste NWO, ale to już wszyscy wiemy ! generalnie chodzi o zarabianie kasy ale przy okazji powolnej depopulaji, tak żeby nikt się nie pokapował ! a do tego stworzenie globalnego społeczeńśtwa untermensch, z elitami nad ludzi nowych hitlerowców NWO ! A nad nimi są istoty archonci które wszystkim sterują ! zapewne najwyżsi stopniem iluminaci wiedzą że będą tworzyć hybrydy ludzko zwierzęco ufonautyczne ale to ci na najwyższych stopniach wtajemniczenia, bo wtajemniczenie to podstawa w organizacji tajemnicy ! ci na niższych stopniach jak ryży folksdojcz to po prostu prostaki, które nic nie kumają, zwykli zdrajcy dorobkiewicze ! jak chcecie wiedzieć kim są archonci i orgaznizacja tajemnicy to se przeczytajcie artykuł "Kosmiczne istoty z gwiezdnej federacji to starożytni Archonci - jednego z nich nagrano na Video !" Tylko Jezus Chrystus król wszechświata może nas uratować ! Tylko On ma władzę nad archontami !

Mega kazanie na Czasy Globalnego Oszustwa - o. Francis Gloudeman

https://youtu.be/tOtCp14pMeQ?t=1305

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj