Wegetarianizm został uznany za chorobę psychiczną

Kategorie: 

love2asl.com

Większość wegetarian na całym świecie będzie w szoku, ponieważ eksperci ze Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) uznali ich, jako umysłowo chorych. Przedstawiciele ruchów propagujących humanitaryzm względem zwierząt i zdrowy styl życia według nich powinni znaleźć się na liście pacjentów szpitali psychiatrycznych.

 

Wegetarianie od dawna znajdują się pod ostrzałem ludzi, którym trudno uwierzyć w coś takiego jak skuteczne i bezbolesne istnienie przy rezygnacji z jedzenia mięsa.  Wiele "Zwierząt pastwiskowych", jak określają ich pejoratywnie amatorzy kebabów i steków jest wręcz zmuszonych ukrywać swoje kulinarne upodobania, aby uniknąć prześladowania i kpin ze strony innych osób. 

 

Jako główny argument stosowany przez przeciwników wegetarianizmu zazwyczaj stwierdza się, że zdrowe przetrwanie bez produktów zwierzęcych nie jest możliwe, że człowiek jest z natury drapieżnikiem, a tysiące krów i świń ubitych na mięso codziennie jest wynikiem doboru naturalnego.

 

W odpowiedzi, zwolennicy "diety humanitarnej" wyprodukowali setki książek i filmów, w których wyjaśniają, w jaki sposób można uzyskać wszystkie witaminy z owoców i warzyw, porównując rzeźnie do hitlerowskich obozów zagłady.  Bądź co bądź w wyniku ostatnich deklaracji WHO wegetariańska społeczność międzynarodowa poniosła kolejny cios.

 

I nie jest to tylko złośliwą emanacją małostkowości i konserwatyzmu autorytetów ze Światowej Organizacji Zdrowia.  Niedawno pod auspicjami WHO odbyło się seminarium, na którym wydano rozszerzoną listę chorób, które należy zwalczać przez psychiatrę.  Wegetarianizm i surowa dieta znalazły się w towarzystwie innych dolegliwości psychicznych, które mieszczą się w definicji "przyzwyczajenia i zaburzenia impulsowe".

 

Zwolennicy ścisłej diety bywają klasyfikowani, jako osoby nieodpowiedzialne.  Powodem tego było niedawne zdarzenie w hiszpańskiej Maladze, gdzie w jednej z lokalnych rodzin właśnie purystyczne zwyczaje żywieniowe doprowadziły ich dzieci do stanu śpiączki. Zakazano im jedzenia mięsa i produktów, które zostały poddane obróbce termicznej, czyli gotowanych, smażonych, grillowanych i innych.  Dzieci uratowali sąsiedzi, którzy na czas wezwali lekarza i policję.  Niekompetentni dorośli "wegetarianie" zostali wysłani do szpitala psychiatrycznego.

 

Opublikowany przez WHO dokument wywołał burzę protestów wśród wegetarian na całym świecie.  Napisali wiele listów do organizacji, która potwierdziła, że ​​dobrze przygotowana dieta warzywna nie jest zła, po prostu nie można na siłę narzucać swojego punktu widzenia innym, powodując na przykład, żeby dzieci musiały zrezygnować z mięsa.

 

Dla pocieszenia wegetarian warto przypomnieć, że WHO już kiedyś w wyniku głosowania ustaliło, że homoseksualizm nie jest chorobą więc skoro można coś takiego stwierdzić podnosząc rękę to można też stwierdzić, że sposób żywienia jest zaburzeniem psychicznym. Cóż, postęp w akcji.

 

Uaktualnienie: 30-03-2012

 

W dniu dzisiejszym Redakcja Portalu otrzymała pismo w sprawie stanowiska WHO w poruszanej powyżej kwestii. Ze sprostowaniem można się zapoznać tutaj

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/sprostowanie-who-dementuje-ze-wegetarianizm-choroba-psychiczna

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika weg;

Człowiek pierwotny nie żywił

Człowiek pierwotny nie żywił się wogle mięsem... To z biegiem lat nasze organizmy przyzwyczaiły się do mięsa spożywanego w coraz większych ilościach przez coraz głupszych ludzi...Jak można postawić wegetarianizm w jednej lini z pedałami i pedofilią ...dno Ja nie jem mięsa. Zastępuje je algami morskimi(kryształami japońskimi), które wytwarzają 3x wiecęj białka niż jest zawarte w niskoenergetycznym mięsie pełnym negatywnej energi strachu ubijanych zwierząt. 

Portret użytkownika PRawdaoi

Pedalstwo,  pedofilia to

Pedalstwo,  pedofilia to zaraza którą trzeba wyniszczyć, to fakt, ale Wegeterianizm nie ma nic wsplnego z tymi wcześniej, to poprostu zdrowy system żywieniowy. Wiec gościu wydaje mi sie, że sam musisz się leczyć u psychiatry, chyba, że jesteś z tej kliki WHO . . . to psychiatra ci nie pomoże już.

Portret użytkownika ero

aleeeee głupoty wegetarianizm

aleeeee głupoty wegetarianizm to bardzo zdrowy styl zycia ale trzeba go zrozumiec i sie nauczyc co nie co, juz Wystarczy ze WHO chciała pozabijac miliony ludzi swoimi szczepionkami na świńską grype. Do czego to dosżło zeby mordercy decydowali co jest choroba psychiczną a co nie wszyscy trafią w tym roku za kraty ha ha ha 

Portret użytkownika renovatio

autor jest na tyle "światły:,

autor jest na tyle "światły:, żeby dostrzec absurd wegetarianizmu a na tyle ślepy i skretyniały, żeby nie zobaczyć co napisał???!!! "Dla pocieszenia wegetarian warto przypomnieć, że WHO już kiedyś w wyniku głosowania ustaliło, że homoseksualizm nie jest chorobą więc skoro można coś takiego stwierdzić podnosząc rękę to można też stwierdzić, że sposób żywienia jest zaburzeniem psychicznym. Cóż, postęp w akcji." Dla pocieszenia, może wreszcie ktoś wpadnie na pomysł, że należy zabijać kretynów. 

Strony

Skomentuj