Według Ministra Edukacji Izraela, mieszane małżeństwa wśród amerykańskich Żydów to „drugi Holokaust”

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Czy Żydzi mogą być antysemitami? Takiego zdania najwyraźniej jest sam Minister Edukacji Izraela, który stwierdził, że amerykańscy Żydzi, wchodzący w związki mieszane, przyczyniają się do „drugiego Holokaustu”.

 

1 lipca, Rafi Perec, były Naczelny Rabin Sił Obronnych Izraela i wojskowy, a obecnie przewodniczący partii politycznej Żydowski Dom oraz lider Unii Partii Prawicowych, powiedział, że asymilacja Żydów na całym świecie przyczynia się do ich zagłady. Co więcej, na przestrzeni ostatnich 70 lat, naród żydowski, z powodu małżeństw mieszanych, „stracił 6 milionów ludzi”.

 

Rafi Perec nawiązywał w szczególności do diaspory żydowskiej w Stanach Zjednoczonych. Porównanie związków mieszanych do drugiego Holokaustu spotkało się z krytyką nie tylko wśród amerykańskich Żydów, ale też w izraelskim rządzie i uznano je za obraźliwe. Jednak premier Benjamin Netanjahu stwierdził, że faktycznie coraz więcej Żydów w USA zaczyna odchodzić od żydowskich tradycji.

Nie jest to pierwszy przypadek porównania małżeństw mieszanych do drugiego Holokaustu. W 2018 roku, Minister Rolnictwa Uri Ariel uznał, że w wyniku asymilacji, naród żydowski zaczyna tracić swoich ludzi. Nikomu nawet do głowy nie przyszło, że wypowiedź Rafiego Pereca i jemu podobnych mogą mieć charakter rasistowski. Dla porównania, w Europie wręcz promuje się związki mieszane, a osoby wzywające do zachowania czystości krwi są wyzywani właśnie od rasistów.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

I postanowiłem sobie poznać
mądrość i wiedzę, szaleństwo i głupotę.
Poznałem, że również i to jest pogonią za wiatrem,
bo w wielkiej mądrości - wiele utrapienia,
a kto przysparza wiedzy - przysparza i cierpień.

Portret użytkownika Kimbur

Oczywiście ponętne są te,

Oczywiście ponętne są te, które są ponętne, gdyż nawet nie każda Polka jest ponętna, a Polki to przecież najponętniejsze kobiety na świecie, chociaż nie są ponętnymi Mulatkami, ale za to starają się opalić na Mulatkę, by ponętność podnieść na wyżyny ponętności.
Dlaczego dostałeś minusy tym razem, skoro napisałeś prawdę i ujawniłeś swoje skryte uczucia do ponętności?

Portret użytkownika lommo

Jeżeli uważasz że Polski są

Jeżeli uważasz że Polski są najponętniejsze na świecie to znaczy się rzadko wychodzisz z domu , nie mówiąć o ruszaniu się z Polski. Naprawdę niewiadomo skąd się wziął absurdalny mit że Polki są najponętniejsze na świecie. Przejdz się do Biedry albo innego marketu nawet budowlanego i się po prostu rozejrzyj , dramat. Swego czasu chciałem się zatrudnić w markecie budowlanym to zrezygnowałem głównie dlatego że niewyobrażałem sobie aby całymi dniami ogladać takie roztyte paszczury z załogi płci żenskiej . Jedna pracowniczka to już całkiem wyglądał jak chłop i zawsze mnie poprawiała że ona jest pani a nie pan. Co do Żydówek to znałem wyłącznie jedną , są trochę pazerne na pieniądze ale bez przesady, wsród Polek zdarzają się pazerniejsze, a zalet mniejszościowych pań to można wymienic że jeszcze butów nie zdejmiesz a już panna gotowa na łożku. Bardzo żałuję że z tą miłą panią nie kontynuowałem znajomości , a tak wyszło bo ta pani była strasznie zadrosna. A czy jak to mówi wiedza ludowa panie mniejszościowe mają w poprzek to nie wiem bo nie jestem ginekologiem , chociaż rzeczywiście bywały pewne  problemy z rozpoczęciem akcji co pani tłumaczyła że "moja cipka ma takie dziwne kanałki" , szczerze mówiąc nie wiem co to miało oznaczać.

Portret użytkownika marko5

a jak ida po schodach to

a jak ida po schodach to słychac......klap, klap....Zresztą najlepiej zapytać jedną z obecnych tu pań ...napewno sceptyku wiesz o kogo chodzi...

Portret użytkownika sceptyyk

Marecki!  :)  Witaj nasz

Marecki!  :)  Witaj nasz SENIORZE! Zgadza się...  :)  A Ty Marecki, dochodzisz do DZIEWIĄTEGO KRZYŻYKA i ciągle z nami i ciągle w dobrej formie  :)  Pozdrówka :)  Ps: Scyzorku, wpadaj częściej i dziel się z nami swoimi przemyśleniami  :)  3maj się  Smile

Portret użytkownika A.d.a.m

Wspierający powstańców

Wspierający powstańców Styczniowych żyd Kronnenberg,przeznaczył 1mln rubli na rzecz zrywu .
Po upadku tego powstania został odznaczony przez Cara najwyższym Orderem Państwowym i nadano mu Szlachectwo. 
Straty wśród Polskiej elity były ogromne :
250 ty ludzi.
Wdł statystyk z 1885r żydzi zostali właścicielami 2966 dużych majątków ,lub ich dzierżawcami
Cóż,nie ulega żadnej wątpliwości,że wśród wysuwanych przez żydostwo żądań,uroszczeń,znaczną część posiadanego przez ich majątku stanowiły dobra "nabyte "w wyniku Styczniowego spisku. 
Pod koniec istnienia 1 RP dochodziło do równie wyrafinowanych działań:
Żydostwo pożyczało pieniądze na masową skalę,ponieważ spodziewano się szybkiego upadku Państwa Polskiego. 
Obecnie wartość tego nigdy nie spłaconego zadłużenia ocenia się naweto na 25 bln dolarów.
https://justice4poland.com/2019/02/26/dlugi-zydow-wobec-polski/
Spełnienie żądań żydostwa obiecał dobrze znany nam osobnik - żyd Kalkstein
Wyciekła tajna notatka Wikileaks na ten temat.
https://nczas.com/2019/05/10/wyciekla-tajna-notatka-wikileaks-kaczynski-zobowiazal-sie-do-splaty-roszczen-zydowskich-to-jedynie-kwestia-czasu/

Minister Rolnictwa Pisu, Krzysztof Jurgiel,unieważnił ustawę ministra Rolnictwa z 1948r,opierającą się na dekrecie PKWN z 1944r,który zakładał nacjonalizacje,upaństwowienie majątków prywatnych ,w tym wspomnianych wyżej majątków żydowskich.
Dzięki temu żydostwo może się ubiegać o odzyskanie "skradzionych im majątków"
Sprawa została omówiona przez Pana Macieja Maciaka,w programie" musisz to wiedzieć" na przykładzie dzielnicy Włocławka-Michelin.
Rodzina Michelisów zażądała zwrotu całej dzielnicy wartej zapewne miliardy złotych.
https://youtu.be/gvYvQGV2pMw

Pan Maciak najprawdopodobniej przejęzyczył się mówiąc " Powstanie Listopadowe" ,chyba ,że wcześniej również dochodziło do takich procederów.

Strony

Skomentuj