We Włoszech trwa spotkanie rządu światowego - Grupy Bilderberg

Kategorie: 

Źródło: Internet

Tegoroczne 66 spotkanie grupy Bilderberg, nieformalnego rządu światowego, odbywa się w dniach 7-10 czerwca w Turynie, we Włoszech. W ciągu tych trzech dni zostanie ustalona tajna agenda nowe cele dla światowych przywódców, na nadchodzące 12 miesięcy.

 

W ciągu ostatnich lat Polska była reprezentowana na tych spotkaniach między innymi przez Aleksandra Kwaśniewskiego, Andrzeja Olechowskiego, Jana Vincenta Rostowskiego, a ostatnio przez Radosława Sikorskiego, oraz jego żonę, Anne Applebaum.

W zeszłym roku na obradach w Chantilly w USA, Polskę reprezentowała sama pani Appelbaum. W tym roku w Turynie, według oficjalnej listy gości znowu pojawi się małżeństwo Sikorski-Applebaum, ale dołączy do nich również nie kto inny jak Grzegorz Hajdarowicz, znany z nocnych pogaduszek przy śmietniku z przybocznym Donalda Tuska, Pawłem Grasiem, które prawdopodobnie zaowocowały przejęciem tytułu prasowego Rzeczpospolita.

 

Oczywiście "polscy" uczestnicy spotkań grupy Bilderberg nie są tam po to, aby cokolwiek ustalać, tylko raczej odebrać wytyczne zarządzających światową polityką na najwyższych możliwych poziomach.

Jak poinformowano na oficjalnej stronie internetowej Grupy Bilderberg, lista tematów jakimi zajmują się przedstawiciele tej nieformalnej organizacji to:

1. Populizm w Europie
2. Wyzwanie nierówności społecznych
3. Przyszłość rynku pracy
4. Sztuczna inteligencja
5. Wolny handel
6. Światowe przywództwo USA
7. Rosja
8. Informatyka kwantowa
9. Arabia Saudyjska i Iran
10. Świat ery "post-prawdy"
11. Aktualne wydarzenia

Oficjalna lista uczestników znajduje się tutaj. Wśród wartych wspomnienia osobowości jest Sekretarz Generalny NATO, premierzy z Holandii, Belgii, Serbii i Estonii. W obradach bierze udział Król Holandii, wicepremierzy z rządów w Hiszpanii i Turcji. Przewiduje się również obecność Sekretarza Stanu Watykanu.

 

Media zwykle nie relacjonują spotkań Grupy Bilderberg. Większość ludzi nie ma pojęcia, że co roku tak wiele ważnych osób spotyka się w celu omówienia pewnych najistotniejszych kwestii politycznych i gospodarczych. Podczas tych konferencji ustala się agendę postępowania, która wiąże potem w jakiś sposób poszczególne kraje.Już wielokrotnie zaobserwowano, że najwięcej dzieje się potem w obrębie tematów z agendy. Zatem biorąc pod uwagę punkt ROSJA i obecność Jensa Stotelberga, Sekretarza Generalnego NATO, można tylko obawiać się konkluzji tych dyskusji.

Grupa Bilderberg, to elitarna, nieformalna organizacja, która powstała z inicjatywy polskiego arystokraty, Józefa Retingera. Był on też pierwszym sekretarzem tej dziwnej grupy. Od 1954 roku przeprowadzane są coroczne spotkania w Europie, Stanach Zjednoczonych i w Kanadzie. Na kilka dni zjeżdżają się wtedy najpotężniejsze osoby z przemysłu, bankowości, polityki, nauki, a także niektóre rodziny królewskie.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Admin bardzo mało poświęcił

Admin bardzo mało poświęcił najwazniejszej postaci jaka się tam pojawi, mianowicie pewnego "pana" z Watykanu, nie wiem czy on jest kapłanem bo przecież masoneria jest wykleta i przeklęta przez prawdziwych kapłanów i biskupów w poprzednich synodach sprzed rewolucji lewaków jaka tam miała miejsce w ostatnich latach więc piszę "pan" z watykanu ! Ten "pan" z watykanu jest najgłośniejszym wydarzeniem tego spotkania bo pewna grupa tych "panów" z Watykanu już się nie kryje z tym że uczestniczą w rewolucji lewacko bolszewickiej nowego hitleryzmu NWO ! Na szczęście wszyscy są obserwowani przez Czuwających Nieba i przez Wojska~Niebieskie Boga Jezusa Chrystusa super Zbawiciela, a także przez Maryję Dziewicę!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika MiamiVibe

Skoro to taki super zbawiciel

Skoro to taki super zbawiciel niech uratuje swoje owieczki przed potraktowaniem ich jak bydło rzeźne przez elity. No ale widzę, że jedyne co potrafi to obserwować bo lubuje się w krwi i ciepieniu swoich wyznawców, tak samo jak jego gadzi tatuś jahwe i mama dziewica...

Portret użytkownika semperparatus

Jahwe-demiurg-szatan..

Jahwe-demiurg-szatan...plemienny,pustynny bożek żydów...a także-zła i materii(doczesności)...władca tego upadłego świata...nie ma nic wspólnego z prawdziwym Bogiem miłości i ducha...którego wysłannikiem był Jezus Chrystus-Arcygnostyk...(Łk.4,1-13,J,18,36,1,J,5,19)

Strony

Skomentuj