We Francji trwa wojna cywilizacyjna, która może przelać się na całą Europę

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com
Francja padła ofiarą wojny cywilizacyjnej a przyszłe decyzje będą miały ogromny wpływ na pozostałe kraje w Europie. Jeśli nie zostaną podjęte zdecydowane kroki przeciwko islamizacji naszego kontynentu, wojna może wybuchnąć w całej Europie.

 

Należy przede wszystkim uzmysłowić sobie fakt, że jeśli Unia Europejska nadal będzie przyjmować każdego migranta z Afryki i Bliskiego Wschodu, to sytuacja może pogorszyć się jeszcze bardziej. Przecież tzw. Państwo Islamskie nieraz już zapowiadało, że będzie wysyłać islamistów przebranych za uchodźców na nasz kontynent. Migranci z tamtych regionów wyglądają bardzo podobnie do siebie a oddzielenie zwykłych ludzi od terrorystów jest oczywiście niemożliwe.

 

We Francji trwa wojna cywilizacyjna. Muzułmanie dosłownie czują się jak u siebie w domu i mimo protestów chcą przejmować puste kościoły aby przekształcać je w meczety. Francja radykalnie zmieniła się w ciągu ostatnich lat i może szybko przeobrazić się w kraj muzułmański. To samo zresztą czeka każde europejskie państwo, które nie zmieni swojej polityki wobec muzułmanów.

Źródło: Public domain

Przewodnicząca francuskiej partii prawicowej Front Narodowy Marine Le Pen domaga się aby rząd natychmiast zamknął wszystkie meczety salafitów, którzy postrzegani są jako jedno z największych zagrożeń w kraju. Wezwała również aby deportowano wszystkich cudzoziemców podejrzewanych o fundamentalizm islamski, wstrzymano budowę nowych meczetów oraz rozpoczęto kontrolę kazań, głoszonych przez muzułmańskich przywódców religijnych. 

 

Jednak władze w Europie jakoś nie zauważają oczywistego powiązania między przyjmowaniem ogromnych ilości uchodźców a terroryzmem. Przekonani są że należy przyjmować wszystkich ludzi, którzy uciekają z krajów takich jak Libia czy Syria, zamiast starać się uspokoić sytuację i sprawić aby wojny dobiegły końca. Nie wiedzieć czemu Stany Zjednoczone, które przecież inicjują i zaogniają konflikty zbrojne, nie przyjmują uchodźców.

 

 

Źródła:

http://ndie.pl/marine-le-pen-zadam-zamkniecia-wszystkich-salafickich-meczetow/

http://frenchfreshnews.blogspot.com/2015/06/manuel-valls-its-war-of-civilizations.html

http://www.thetablet.co.uk/news/2174/0/turn-france-s-empty-churches-into-much-needed-mosques-says-muslim-leader

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Tajemnica fatimska część

Tajemnica fatimska część tekstu tajemnicy objawionej przez Maryję Dziewicę posłanniczkę Boga
„Dla świata będzie zaskoczeniem i szokiem błyskawicz­ne natarcie Chin na Rosję. Natężenie walk i okrucieństwa będą straszliwe. Chińczycy będą naśladować postępowanie Japończyków podczas drugiej wojny światowej: zaskoczenie, szybkość i terror. Zwycięstwa Chin przerażą Stany Zjednoczone. Chiny rzu­cą bomby jądrowe na zakłady zbrojeniowe i ośrodki doświad­czalne broni atomowej w Rosji. Wywołają one potworne zniszczenia, wstrząsy i zaburzenia w przyrodzie, co się póź­niej zemści na nich samych. Armia chińska zginie od broni jądrowej, którą sama rzuci na cały świat, chociaż początkowo będzie zwyciężać. Uderzy w wielu punktach, tak, że Rosja bę­dzie zmuszona walczyć na całej granicy, a jednocześnie potęż­ne desanty będą lądować w głębi kraju.
Amerykanie nie zechcą się mieszać bezpośrednio do woj­ny, ale widząc, co robią Chińczycy, będą życzyć Rosji zwycię­stwa. Niemcy wciągną USA do wojny jako sojusznika atlanty­ckiego. Pomoc dla Niemców ze strony Ameryki skupi swoją uwagę na Azji i tam będą lądowały wojska USA i Anglii (Irak, Turcja, Iran i Bałkany) w obronie przed Chińczykami. To, co zrobią Niemcy, będzie krokiem samobójczym. Będą liczyć na zajęcie Polski. W swej nienawiści nie zorientują się, że sympa­tia Zachodu i reszty świata będzie po stronie Rosji.
Wojska chińskie będą niszczyły i równały z ziemią wszyst­kie miasta i wsie zamieszkane przez ludność białą, a oszczę­dzały ludność republik azjatyckich, które częściowo powsta­ną przeciw Rosji i przyłączą się do nich. W języku chińskim będzie to się nazywało krucjatą przeciwko hegemonii rasy białej. Będą głosić jej koniec, a siebie mianują ręką sprawied­liwości. Nastąpi atak przez zaskoczenie Niemiec. Rosja runie na Europę. Polska, Czechy i Słowacja, wiedząc, że w razie zwycięstwa Niemiec czeka je zagłada, stworzą wspólną obro­nę przeciwko Niemcom.
Również walczyć ze sobą będą sami Niemcy, a Rosja wy­wrze na tym kraju całą swoją wściekłość za cios zadany z tyłu, za porażki na Wschodzie, za widmo klęski. Dopiero, kiedy Ro­sjanie dojdą do Atlantyku, ruszą przeciwko nim inne naro­dy bezpośrednio zagrożone. Rosjanie będą zmuszeni wycofać się z walki na Ukrainę, zostawiając po sobie spaloną ziemię i popioły miast. Obojętność na krzywdy, bogacenie się kosz­tem innych, wywoła odwet. Przykładem będzie los Szwecji i Szwajcarii. Rosja, która sama też w przeszłości zdradzała, łamała podstępnie traktaty i umowy, tego samego zazna na sobie.
Zaznają też klęski Ukraina i Litwa, a w mniejszym stop­niu Łotwa i Estonia. Natomiast Białoruś, Polska i Węgry będą stosunkowo spokojne, ale jedynym narodem, który wyjdzie z tej katastrofy cało, ponieważ będzie chroniony przez Miło­sierdzie Boże, pozostanie Polska. Czechy i Słowacja zostaną zniszczone dopiero w czasie odwrotu wojsk rosyjskich, które będą się cofać w kierunku Ukrainy i Bałkanów. Od południa z Iraku uderzą Amerykanie i wybuchnie powstanie na Kaukazie aż po Turcję. Od strony Turcji zaatakują Anglicy. Ponadto przy tylu frontach trudno precyzyjnie podać ich kolejność."
Zjawiska atmosferyczne, które ukażą się na niebie już na początku wojny, będą ostatecznym ostrzeżeniem zapo­wiedzianym przez Maryję, Królową Świata, w wielu obja­wieniach. Będą potwierdzeniem, że nadchodzi zapowiedziany okres wojen i kataklizmów w przyrodzie. Będą też znakiem, że nie udało się pobudzić w ludziach żalu za grzechy i skruchy oraz chęci poprawy życia, aby móc powstrzymać zło wiszące nad światem, które dotąd trzymała Ręka Pana. Sprawiedli­wość Boża nie może dłużej znosić tryumfowania nikczemności i pogardy Jego świętych praw. Wzajemna nienawiść wróci do ludzkości w całej swej grozie i ohydzie. Kataklizmy ugaszą wojnę i uratują resztę ludzkości przed całkowitą zagładą, a więc będą ratunkiem danym przez Miło­sierdzie Boże".

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika ARTUR

Chiny od czasu II wojny są

Chiny od czasu II wojny są związane z Niemcami sojuszem który trwa do dziś i gdyby Chiny miały gdzieś uderzyć to zrobią to samo Niemcy .

Portret użytkownika człowiek

te bajki to sobie razem z

te bajki to sobie razem z baśniami andersena pod poduchę wrzuć może bedziesz lepiej spał... co wy macie w tych głowach??? gdzie pochowaliście mózgi? teraz już się nie dowiecie jak już je schowaliście...

TERAZ

Portret użytkownika Eragon

Powiem tak , to co sie dzieje

Powiem tak , to co sie dzieje teraz wokoło nas na ziemi  i to co ma sie zdarzyć to nie sa jakieś historyjki dla niegrzecznych dzieci.Szkoda ,że tak traktujesz orędzie Najświetszej Marii .Jak kochająca matka chce przestrzec swoje dzieci przed czymś złym-żeby pomyśleli zastanowili się nad tym co robią.Przeciez nie robi tego sobie ot tak-zastanów się chwilkę  i pomysl zamiast stwierdzać coś  o czym nie masz bladego pojęcia.Pomyśl jak dobrze byłoby żyć w zgodzie bez wojen ,fałszu ,pogardy ,ninawiści.Ty  i inni zacznijcie myślec najpierw duszą a nie martw się o rozum innych.

Przyjaciół nie ma zbyt wielu , bo często bywają fałszywi.Liczba ich niech będzie niewielka , ale niech będą prawdziwi.

Portret użytkownika człowiek

A jaka kochająca matka

A jaka kochająca matka wystawia swoje ukochane dzieci na coś takiego??? Co tobie na to serce powie? Czy ty gdybyś kogoś kochał narażałbyś go na coś takiego? Warto używać i mózgu i serca razem! Łatwiej wtedy o miłość i pokój! Trzeba czuć sercem co ma sens i dodać do tego zdrowy rozum, żeby odróżnić ziarno od plew...

TERAZ

Portret użytkownika jaa

to niby z tej Fatimy, gdzie

to niby z tej Fatimy, gdzie te małe dziewczynki, a właściwie chyba jedna z nich dostała podobno jakiś przekaz od kogoś o kim nie bardzo wiadomo kim miałby być. I to było chyba już dość dawno temu, tak? I to ta małolata tak dobrze zapamiętała a ktoś to wtedy tak dokładnie spisał?  

Portret użytkownika Polak z Polski

Miejmy nadzieję, że ta

Miejmy nadzieję, że ta przepowiednia się jednak nie sprawdzi, bo w końcu od momentu jej powstania do dzisiaj mogło zajść wiele zmian w kontinuum czasoprzestrzennym na naszą korzyść ... Smile
...a tak poza tym to wierzę, że Stwórca Wszechrzeczy w swojej nieograniczonej dobroci, mądrości i wszechmocy nie dopuści do tego, aby na tej pięknej planecie po raz kolejny w jej historii wybuchła globalna wojna, w której zostanie użyta broń jądrowa.
Myślę też, że wojny trwają tak długo, dopóki istnieją głupcy chętni by w nich ginąć, a zatem nie bądźmy głupcami i nie angażujmy się w żadne konflikty...
Współpracujmy ze Stwórcą Wszechrzeczy i nie dajmy się bezsensownie zabić Smile

Portret użytkownika R

dyplom to ty pewnie robiles w

dyplom to ty pewnie robiles w samym watykanie:) 
 
poczekaj, czy dobrze cie zrozumialem:
1.chinczyki beda nasladowac japoncow i uderza na rosje.
2.amerykanie nie chca wojny ale niemcy ich wciagna jako sojusznika-
3.amerykanie pomoga niemcom ale beda ladowac w azji zeby bronic niemcow przed chinczykami
4.niemcy zechca polski ale zachod sie przeciwstawi
5.niemcy walcza z niemcami ale rosja sie tam tez wtraca
6.kacapoly wracaja na ukraine, przykladem szwecji i szwajcarii
7.litwa, lotwa,estonia, ukraina, bialorus, wegry doznaja awarii
8.czechy i slowacja zniszczone podczas odwrotu kacapolow na ukraine
9.od poludnia amerykanie az pokaukaz i turcja i do tego 3 grosze wrzuca anglicy.
 
i teraz uwaga, punkt kulminacyjny-jedynym krajem ocalalym dzieki Bozej lasce bedzie POLSKA!!!! yeahhhh!!!
 
kolego, nie wiem co palisz, ale nie badz skapiec i podziel sie z nami, to musi byc super jazda. 

Portret użytkownika black.serpent

Wiem, że to pierdo**ne

Wiem, że to pierdo**ne sci-fi, ale bez względu na magię i żydłakowego potwora spaghetti i jego cudowną moc i bezgraniczną miłość (^^) miło byłoby gdybyśmy przetrwali taki ewentualny globalny sajgon.

Strony

Skomentuj