Wariant Omikron - media rozkręcają histerię i usiłują przestraszyć ludzi

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Świat ogarnia właśnie nowa panika z powodu wariantu koronawirusa, który ma być jego najbardziej zmutowaną wersją. Sęk w tym, że jeszcze niewiele o nim wiadomo, a już wygląda to tak, jakby cała ludzkość miała umrzeć za 15 minut.

Ktoś, w sposób świadomy wznieca kolejny poziom koronapaniki wokół wariantu, o którym nadal bardzo niewiele wiemy. Rozsiewanie tego lęku przebija już chyba to, z czym mieliśmy do czynienia przez ostatnie 1,5 roku. To, że Omikron ma więcej mutacji,  nie oznacza, że musi być groźniejszy. Tylko laboratoria są w stanie stwierdzić jego większą inwazyjność oraz skuteczniejsze unikanie przeciwciał. Póki co nie ma takiej wiedzy, ale media już tworzą swojego pełnego grozy „matrixa”. Ci, którym najbardziej zależy na tym, żeby covidowy interes się kręcił, zaczęli już swoją psychologiczną grę z ludzkością, której efektem mogą być różne konsekwencje.

Z powodu wariantu Omikron władze mogą chcieć całkowicie zresetować obecne paszporty szczepionkowe i zmusić do szczepień zupełnie nowymi szczepionkami, z powodu lęku, ze ten wariant może być odporny na obecnie podawane specyfiki. Zrodzi to zapewne nowe formy agresji w wymuszaniu szczepień oraz jeszcze bardziej gwałtowne próby łamania praw człowieka.

Pojawi się też zmasowana nagonka na niezaszczepionych, których będzie się obwiniać za to, że Omikron w ogóle się pojawił. Władze każą pozamykać ich w domach i odciąć od społeczeństwa. Omikronem, podobnie jak deltą, będzie się też przykrywać zgony z powodu szczepionek.

Osoby odmawiające szczepień w dobie nowego wariantu, mogą zostać oskarżone o świadome zabijanie ludzi i podlegać paragrafom jak mordercy. Masowa histeria mediów głównego nurtu, zmotywuje polityków do wprowadzania lockdownów i blokad, które znowu przerwą łańcuch dostaw, zwiększą inflację i problemy ekonomiczne narodów. Omikron będzie wytrychem, którym rządy będą tłumaczyć swoje błędy w polityce gospodarczej. Wybory w roku 2022 mogą odbywać się korespondencyjnie, co znowu będzie rodziło wątpliwości co do sposobu liczenia głosów.

Ostatecznie może być tak, że wariant omikronowy sprawi, że wojsko pod groźbą wywiezienia do obozu koncentracyjnego, będzie chodziło od domu do domu i szczepiło zbuntowanych. A kiedy to wszystko zostanie już wprowadzone, pojawi się wariant jeszcze groźniejszy niż Omikron. I tak w kółko, aż do skutku.

Media chcą oglądalności, BigPharma ogromnych kontraktów, a Klaus Schwab chce Wielkiego Resetu.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Premium

 Jak w Europie zaczeli

 Jak w Europie zaczeli rozprzestrzeniać tego ''Wirusa'' przez telewizory to w Afryce nikt o nim nie słyszał, dopiero teraz zaczynają o tym mówic, to jest tak samo jak kiedyś  Marowiecki powiedział że jest wariant Delta w Czechach a minister Czech powiedział że Marowiecki kłamię u nich nie ma takiego wariantu, wiadomo o co chodzilo Marowieckiemu, wiadomo ze śmiercionek będzie więcej, było by nudno jak by kuli cały czas na ten sam wariant, śmiercionka się nie zmieni będzie to samo gówno, grafen z białkami kalca do końca 2022 zastrzyk 4,5,6,  6 to pewnie dla nie dobitych będzie, ostatnio Bezoz od Amazona powiedział dziennikarzom że za nie długo w niedalekiej przyszłości zostanie mała liczba ludzi na świecie  selektywnie wybrana. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika S

Ale chociaz tym razem dali mu

ROFL ROFL ROFL ROFL

Ale chociaż tym razem dali mu "straszną" nazwę. Co tu dużo mówić, jak nie ma o czym gadać. "Nowa" stara mutacja. Oficjalna strona WHO. Sprawdźcie datę i jaką to wtedy mutację badano.

https://www.weforum.org/agenda/2021/07/how-scientists-detect-new-covid-19-variants/

Przez 5 miesięcy Omikron nic nikomu nie zrobił, nie rozlazł się po świecie, nie był nawet warty wzmianek w ścierwo-mediach. I nagle proszę. Delta się przejadła, czy trzeba jakoś wytłumaczyć czemu szczepioneczki nie działają, a wyszczepieńcy padają jak muchy? To nie wina cudownego preparatu, tylko "nowej" straszliwej mutacji. No cóż, covidioci jak wiadomo wszystko łykną ROFL

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Strony

Skomentuj