Wariant "Delta" koronawirusa może być po prostu przykrywką dla wszelkich urazów poszczepiennych

Kategorie: 

Źródło: Internet

WHO przestrzega, że nowy wariant koronawirusa, oznaczony jako „Delta”, jest jak dotąd najbardziej zaraźliwą i śmiertelną odmianą. Pojawiają się jednak opinie, że tak naprawdę owa „Delta”, to jedynie przykrywka dla wszelkich urazów, wywołanych szczepionkami na COVID-19.

Wirus, który od ponad roku dezorganizuje życie całej ludzkości, został stworzony w warunkach laboratoryjnych, w chińskim Wuhan. Te same firmy oraz instytucje, które są odpowiedzialne za jego produkcję, teraz tworzą szczepionki. Wirus ciągle jednak mutuje w coraz bardziej zjadliwe szczepy, przeciwko którym szczepionki nie będą skuteczne.

Organizacje takie jak CDC i WHO, próbują nam wmówić, że za wszystkie nowe zgony odpowiada mutacja „Delta” i kolejne warianty, które pojawią się prędzej czy później. Tymczasem zgony mogą być powodowane właśnie przez szczepionki na COVID-19.

Wiadomo, że nikt oficjalnie nie przyzna, że robione na prędce szprycowanie niedokładnie zbadanymi preparatami, jest głównym sprawcą potencjalnej „czwartej fali”. Jednak prof. Luc Montagnier ostrzegał, że nowe warianty wirusa, są tworzone właśnie przez szczepionki.

Według danych, których nie podają media głównego nurtu, przykładowo w Indiach szczepionki na COVID-19, powodują 50 000 nowych infekcji dziennie. Cała narracja wokół wariantu „Delta” ma więc prawdopodobnie ukryć zgony i obrażenia, które powodują same szczepionki, a nie nowe mutacje. Media manipulując faktami w stylu CNN, mogą przekonać znakomitą większość ludzi do przyjęcia kolejnych dawek, w obawie przed kolejnymi wariantami. Tyle, że wstrzykiwana masowo od kilku miesięcy substancja nie jest po to, by leczyć, lecz po to, by depopulować.

 

Ocena: 

Średnio: 3.8 (40 votes)

Komentarze

Portret użytkownika NiePitol

Sam jesteś zdepopulowany

Sam jesteś zdepopulowany debilu, szczepionki są po to by ludzi ratować, a z innych powodów ludzie umierają i wtedy im przypinają że to covid a w szpitalach ich kładą z zarażonymi by ich zabić.Ale to nie znaczy że szczepionki zabijają ludzie mają inne choroby spułistniejące lub slaby organizmi tyle.

Portret użytkownika S

Dużo więcej uczciwych lekarzy

Dużo więcej uczciwych lekarzy i naukowców ostrzegało, że tak będzie. I to już na początku roku, gdy zaczynało się szprycowanie. Już wtedy mówili o tym chociażby Mike Yeadon, Geert Vanden Bossche, prof. Dolores Cachill, dr Wolfgang Wodarg, dr Vernon Coleman itd. ta lista obejmuje kilkaset tysięcy lekarzy i naukowców, zrzeszonych m.in. w World Freedom Alliance (Europa), czy Frontline Doctors (Ameryka). Co więcej, ostrzegali oni już pół roku temu, że media będą oskarżać o te poszczepienne reakcje, jakiś nowy wirus lub mutację obecnego, żeby podsycać strach covidiotów. Media i covidioci wyśmiewali ich, wyzywali od foliarzy, a teraz co? Ano, NICO. Covidioci mają pamięć muszki jednodniówki i za cholerę nie kojarzą tych ostrzeżeń sprzed 6 miesięcy. Dla tych debili właśnie zaczyna się kolejna Apokalipsa, a najgorsze jest to, że już niedługo ścierwomedia zaczną o te mutacje oskarżać nieszczepionych i pokłute zombiaki się na nas rzucą z pazurami.

Już ten filmik wrzucałem, ale może ktoś nie widział (wiadomość dla covidiotów - nie ma "żółtych napisów" Wink

https://ourtube.co.uk/watch/yp5vCpjsokECLd9

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Wungiel

To już się zaczyna. Spójrzcie

To już się zaczyna. Spójrzcie na doniesienia z UK czy Izraela - to kraje, które najwcześniej zaczeły podawać te preparaty, tam już zaczyna się dziać. Póki co, to jeszcze tylko wzrost "zakażeń" i "zgonów", ale niebawem to się rozkręci. Ciekawe słowa padły z ust Jackowskiego ostatnio - "ludzie tracą wzrok" i "czwarta fala wzbudzi lęk". Myślę, że będzie niezły dramat w tym całym teatrze pandemicznym - pewne rzeczy zaczną dziać się naprawdę.

Sentimus experimurque, nos aeternos esse.

Portret użytkownika Wiertaranachazara

CHazara latwiej rozpoznac niz

CHazara latwiej rozpoznac niz zaszczepionego. Tylko covidiota ma nature chwalenia sie ,ze byl u szczepienia.

Zna ktos jakis sposob jak rozpoznac szczepcia? Podobno jest w bazie gdy znamy jego pesel do odszukania?

 

Strony

Skomentuj