Walka o polską Duszę!

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Strategia organizacji społecznej danego narodu mówi nam o kierunku i zakresie działania, które państwo zamierza przyjąć w długim terminie, tak by osiągnąć swoje cele i zyskać przewagę polityczną. Przykładowo jeżeli atakują nas na każdym kroku "starsi i mądrzejsi", wciskając wszystkim dookoła kłamstwo historyczne, to należy wdrożyć takie działania, które zablokują możliwość niszczenia nas i naszej historii, a pozwolą rozgłosić wszem naszą niewinność, czyli bezcenną cnotę Narodu Polskiego.

Strategia rozpowszechniania niezwykle cennej polskiej niewinności względem Żydów i innych nacji powinna mieć na celu zaadoptowanie państwa i jego działań do zmian zachodzących w ogólnoświatowym środowisku politycznym, militarnym oraz naukowym, w taki sposób, aby zapewnić nam możliwość rozpowszechniania jednej z najwspanialszych racji stanu, jaką jest historia dzielnego Narodu Polan. Nigdy nie zhańbiliśmy się mordowaniem kogoś z Narodu Wybranego, co strasznie nie podoba się środowiskom "przemysłu holokaust".

Bliżej nierozpoznane moce i organizacje z USA chciałby rozgłaszać informacje o nas jako mordercach na całej planecie, do tego dążą. W związku z tym 18 maja 2018 pojawiły się w Anglii działania odwracjące przysłowiowego kota ogonem, zaproponowano w tamtejszej Izbie Gmin (wyznaniowych?) debatę na temat polskiego prawa IPN ! Kogoś bardzo uwiera nasza niewinność względem Żydów, przecież w ich opinii wszyscy muszą być winni, inaczej nie będzie można przeprowadzić globalnego planu zmiany ludzkości, zakładającego głęboką metamorfozę moralno cywilizacyjną, wprowadzającą wszystkich Ziemian do "Nowego Wspaniałego Świata" "Agendy 2030"!

 

Polska cnota obok naszej chrześcijańskiej historii, ale i naszej Duszy, jest jedną z wielu zalet jakie jeszcze posiadamy. Nie pozwólmy by nam odebrano coś cennego - niematerialnego, a jak widać, bardzo mocno się starają. Walka o duszę Narodu Polskiego trwa. Trwają także tajne przygotowania do wielkich zdarzeń i wielkich konstrukcji, o których opowiada w dołączonym tu filmie pan Grzegorz Braun. Bez wsparcia sił nadprzyrodzonych Ducha Świętego nie mamy szans w starciu z czarownikami zza Oceanu i Europy zachodniej!

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika MiamiVibe

A nie pomyślałeś może, że

A nie pomyślałeś może, że modląc się do maryjów, jezusów czy innych duchów świętych, zasilamy ich kreatorów, czyli koczowniczą bandę ? I niby tylu katolików w tym kraju, klepiących bezmyślnie koronki i klekających przed figurkami, a jest coraz gorzej i nie ma w ogóle żadnej poprawy.

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

Bo te maryjki i jezuski to

Bo te maryjki i jezuski to tak naprawdę wysłannicy albo chologramy gada jahwe! Ten prawdziwy jezus nie został ukrzyżowany. Modląc sie a raczej klepiąc te formułki dajemy tym istotom gadzim moc i siłę. Nawet jeśli poprosisz o coś dobrego, te bóstwa przekrecą to na zło. Jak widzę te tłumy zombie stojące nieruchomo i synchronicznie powtarzający formółki, do jakiejs figurki to aż mnie ciarki przechodzą!!!

Portret użytkownika alojzy

Eeetam, nie doceniasz tego

Eeetam, nie doceniasz tego folkloru Smile
Chyba nie chciałeś tu szukać logiki, matematyki czy fizyki Smile
Tu się dowiesz, że Arystoteles popylał samochodem na magnesach, że ćma to całkiem poważny anioł z mieczem, że ufo to demony i tylko koronką czy różańcem się obronisz (pewien księżulo przeganiał ufo boskim słowem "dżizas").

A tak na serio to patrz na info o polityce i wydarzeniach na świecie - w tym znz są naprawdę nieźli.

Strony

Skomentuj