W wielu krajach ludzie zaczynają masowe protesty przeciwko COVID-owemu NWO, ale nie w Polsce...

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Kolejne społeczeństwa tresowane pod pretekstem walki z wirusem zaczynają się buntować wobec COVID-owego totalitaryzmu. W ciągu ostatnich tygodni ludzie protestowali między innymi w Argentynie, Danii, a ostatnio w Czechach, na Słowacji i w Niemczech. Zwłaszcza w tym ostatnim kraju koronawirusowy faszyzm medyczny wzbudza wielki opór, a manifestacje gromadzą miliony osób. Dlaczego tak nie dzieje się w Polsce?

Amerykański polityk Benjamin Franklin powiedział kiedyś, że ktoś kto oddaje swoją wolność w imię bezpieczeństwa, z dużym prawdopodobieństwem nie będzie miał ani tego, anu tego. Można chyba powiedzieć, że znaleźliśmy się w takim momencie historii.

 

Po kawałeczku wykrawa się nam nasze pozostałe wolności obywatelskie jednocześnie sugerując, że dzieje się to po to, aby rząd mógł się nami zaopiekować i nas ochronić. Niektóre społeczeństwa rozumieją, że teraz jest ten kluczowy moment aby walczyć o siebie. Jeśli zostanie to zaniechane nie pozostanie nic innego jak zgodzić się na wszystko co planuje władza, z obowiązkowym szczepieniem niesprawdzonym preparatem włącznie.

 

Protesty w Argentynie wywołała decyzja rządu, który postanowił zakupić rosyjską szczepionkę przeciwko koronawirusowi. Pomysł wyszczepienia tym preparatem nie przypadł do gustu mieszkańcom tego kraju. Na ulicach miast pojawili się protestujący, którzy domagają się rewizji polityki walki z koronawirusem, twierdząc, że rządzący popełniają jeden błąd za drugim , narażając obywateli.

 

Podobne tło miały protesty, które odbywały się niedawno w Danii. Tamtejsze społeczeństwo powiedziało dość dla przygotowania tak zwanego "resetu". Pod siedzibą rządu przez niemal tydzień stały tłumy Duńczyków z patelniami i garnkami, które były im potrzebne do utrzymywania odpowiedniego poziomu hałasu. Ostatecznie tamtejsze władze ustąpiły i tymczasowo wycofały się z planu wdrożenia obowiązkowych szczepionek przeciwko COVIDowi.

 

Buntują się również Słowacy. Mają oni już dość stanu wyjątkowego i dezorganizacji gospodarki wirusem. Na ulicach Bratysławy zebrał się rekordowy tłum. Zdaniem niektórych  mediów, ludzi było nawet więcej niż w 1989 roku gdy w Czechosłowacji upadał komunizm i protestowali właściwie wszyscy. Protestujący domagają się tam dymisji słowackiego rządu i nowych wyborów. Wyartykułowano również oczekiwanie zakończenia koronawirusowych restrykcji.

 

Podobne protesty wobec sanitarnej dyktatury odbyły się również w Grecji. Ludzie buntują się tam zwłaszcza wobec obowiązku używania maseczek. Manifestanci zostali w niektórych miejscach brutalnie spacyfikowani. Chyba największe manifestacje odbyły się w Niemczech, zwłaszcza w Berlinie. Odbywają się ona w związku z planowanym posiedzeniem Bundestagu na temat nowelizacji ustawy o ochronie epidemiologicznej. Wielu Niemców obawia się, że nowe przepisy drastycznie ograniczą ich swobody obywatelskie.

 

Wszyscy masowo protestują przeciwko COVID-owemu totalitaryzmowi, ale nie Polacy. Najwyraźniej u nas zamordyzm sanitarny podoba się społeczeństwu. Jedyne co zdołało wyciągnąć na ulicę tłumy protestujących, to manifestacje lewicy domagającej się prawa do zabijania dzieci nienarodzonych, najlepiej do dnia porodu. Na sobotę jest co prawda organizowana kolejna demonstracja anty-COVID-owa, ale już teraz można być pewnym, że przyjdzie na nią w Warszawie garstka ludzi w porównaniu do tego co odbywa się w stolicach europejskich. Być może Polacy nie są już zdolni do protestów. Zamiast walczyć próbują się urządzać w tej czarnej d... w której się wszyscy znaleźliśmy. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika baca

u nas protestow nie ma bo do

u nas protestow nie ma bo do kowidiotów i katodebili ciężko dotrzeć jako że już tylko po dwa zwoje mózgowe im pozostały a z tego jeden jest poświęcony kultowi świętego grilla i ćwiartce wódki a jedynie ostatni zwój bardzo ciężko pracuje nad tym by nosiciel nie osrał się i nie obrzygał...
to tych baranów trzeba inaczej o np tak: słuchajcie matoły i matołki.... jutro czyli 20 listopada największe banki wyłączają się skoro jesteście durni, po to żeby wam jeszcze mocniej dojebać śrubę i zjebać jeszcze jeden weekend w tym zjebanym roku...
jeśli nie wytrzeżwiejecie do jutra wieczór i nie oczyścicie z gotówki kont, niestety nie nachlejecie sie w sobotę i nie będzie dobrej zabawy... będzie bardzo smutny trzeźwy weekend i ani jeden z was wesoło się nie zarzyga...
tak trzeba do zamroczonej wódą i religią hołoty... hołota i tak tego nie weźmie na poważnie a w sobotę jak to co nie wzięli na poważnie się wypełni będą "się bili w piersi", czyli będą dybać jak by tu bacę zelżyć, ukrzyżować itp...
he he he ale jaja bo banki naprawdę się wyłaczają jutro wieczór a oni naprawdę nigdy mi w to nie uwierzą... zajebista sytuacja, no nie?
he he w poniedziałek jak wypoci z siebie spirytus to panjackowski im to "przepowie" - zabawny jest ten oszołom - pamiętam jego mega kompromitację kiedy "szukał" Iwony Wieczorek, oczywiście chuja ją znalazł ale co czasu, pieniędzy i nerwów zniszczył fałszywą nadzieją rodzinie to jego...
nieważne... kto mądry niech wyciąga gotówkę a resztę pierdolić... pozdrówka

 

Portret użytkownika inzynier magister

Zastanawia mnie jak taką

Zastanawia mnie jak taką wielką akcję udało im się przeprowadzić w tak wielu państwach naraz, to musiało być wcześniej uzgodnuione ale tylko wśród agentury NWO, i tu pojawia się pytanie kto z PiSu jest agentem NWO ? To oczywiste że nie bez powodu na premiera wysunięto pana bankstera z goldman i skas ! To powinno zostać opisane w książkach sensacyjno dokumentalnyc i w filamach dokumentalnych jak to przeprowadzano i jak robiono ludziom wodę z mózgu !! kiedy ktośnakręci takie filmy ? Pan Braun powinien szybko nakręcić taki film !!

zobaczciecie koniecznie ten film !!!

Film o niewidocznych istotach nadprzyrodzonych rządzących całą ludzkością - święty chłopiec z Rosji

https://youtu.be/cop0AU37nz4

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika dobra rada

Magister, tak się

Magister, tak się zastanawiasz i zastanawiasz i nic z tego nie wynika. A to dlatego, że nie potrafisz wyciągać logicznych wniosków. Jak Ci ma ryja nie podpowie, to nic nie wiesz.

 

A sprawa jest banalnie prosta. Praktycznie wszystkie kraje są zadłużone czy to w banku światowym czy w mfw. Wystarczy, że te dwie instytucje są w rękach wiadomo kogo. Od lat jest tajemnicą poliszynela, że przyznając kredyty instytucje te wymagały wprowadzania różnych praw niekorzystnych dla obywateli. Teraz przyszedł czas zbiorów. Mówią: albo wprowadzacie u siebie kowid i obostrzenia, albo macie miesiąc czasu na spłatę zadłużenia, bo "my" potrzebujemy tą kasę na już. Jak myślisz, co zrobią rządy poszczególnych państw?

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Ten koleś tak szybko traci

Małysz tak szybko traci autorytet w moich oczach, że aż mnie trafia. Bezobjawowy bo mu test pokazał. Jak on sam nie wierzy w to co czuje to ile warte są jego nauki? Test ważniejszy od tego co mu organizm mówi. W biedronkach na kasach siedzą dziewczyny i jakoś wszystkie zdrowe z drobnymi wyjątkami co przeziębienie mają pod covid podpięte. Eh. Mam iść do szpitala by mi pokazali jakie tam wariatkowo? Co 5 osoba ma chorobę psychiczną to tam cyrki na kułkach. Nie mam takiej potrzeby. Małysz staczasz się na starość. Skoki ci może dobrze wychodziły ale doktorem specjalistą to ty nie jesteś i już nie będziesz.  Co za psychopatyczny naród. Wszyscy wierzą w lekarza Simona a innych specjalistów mają w dupie. Żygać się chce. Włączyłem telewizor pierwszy raz od dłuższego czasu. Tvp i kto? Specjalista Simon. Tvn i kto? Specjalista Simon więc nie pytajcie kto był na polsacie. 

https://sportowefakty.wp.pl/skoki-narciarskie/910461/koronawirus-adam-malysz-ma-pomysl-na-sceptykow-powinni-dostac-przepustke-do-szpi?utm_medium=push&...

Czy wy wiecie, że ten specjalista nie ma nawet doktoratu. To lekarz jest. Gdzie doktorzy? Jak to gdzie są uciszani bo Simon wie lepiej. 

Lekarz Simon ma typowe słuszne nazwisko a jego profesja to wirus HIV. Jeśli to jest nasz narodowy medialny autorytet to ja znowu na kilka miesięcy wyłączam telewizor. Dość. 

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Portret użytkownika konservaTor

... chroń nas przed

... chroń nas przed naukowcami-psychopatami, którzy dla kasy,idei i własnego ego są zdolni do wszystkiego.

"Uczeni" uprawdopodobniają największe idiotyzmy, gdyż tłum ma naiwną pewność, że "naukofcy"  bredzić nie mogą".

Strony

Skomentuj