W USA zgłoszono petycję w celu zbadania udziału Billa Gatesa w „nadużyciach medycznych” i „zbrodni przeciwko ludzkości”

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Petycja o zbadanie udziału Billa Gatesa w „zbrodni przeciwko ludzkości” i „popełnienie błędu w sztuce lekarskiej” uzyskała oszałamiające ilość 289 tysięcy podpisów od zainteresowanych obywateli. To prawie trzykrotnie więcej niż wymagana ilość.

 

Petycja „We the People” prosi rząd federalny, aby wezwał Kongres do zbadania Fundacji Billa i Melindy Gatesów, stwierdzając, że „Kongres i wszystkie inne organy zarządzające powinny przeprowadzić szczegółowe i publiczne dochodzenie”. Petycja utworzona 10 kwietnia osiągnęła próg 100 tysięcy podpisów w ciągu kilku dni i jest obecnie jedną z najpopularniejszych petycji na stronie.

 

Jak wyjaśnia strona internetowa „We the People” Białego Domu, platforma petycji umożliwia każdemu obywatelowi amerykańskiemu „stać się agentem zmian”, a jeśli petycja zyska 100 tys. podpisów w ciągu 30 dni, Biały Dom powołuje odpowiedni zespół ekspertów i polityków. Sprawa ma być wówczas  procedowana.

 

„We the People” to platforma, która upoważnia amerykańską opinię publiczną do podjęcia takich działań, jak nigdy dotąd. Jest to sposób, aby każdy, w dowolnym miejscu, mógł rozmawiać bezpośrednio z rządem i stać się agentem zmian.

 

„Dzięki We the People możesz łatwo utworzyć petycję online, udostępnić ją i zebrać podpisy. Jeśli zbierzesz 100 tysięcy podpisów w ciągu 30 dni, przejrzymy twoją petycję, upewnimy się, że dotrze ona do odpowiednich ekspertów ds. Zasad i wydamy oficjalną odpowiedź ”.

 

Robert F. Kennedy Jr., siostrzeniec byłego prezydenta Johna F. Kennedy'ego, również ostro skrytykował Gatesa za to, co opisuje jako „mesjanistyczne przekonanie, że ma on zbawić świat za pomocą technologii”.

 

„Szczepionki dla Billa Gatesa to strategiczna filantropia, która karmi jego wiele firm związanych ze szczepionkami (w tym ambicje Microsoftu, by kontrolować globalne przedsiębiorstwo zajmujące się szczepieniami) i daje mu dyktatorską kontrolę nad globalną polityką zdrowotną - ostrze włóczni korporacyjnego neoimperializmu” - napisał Kennedy Jr.

 

„Obsesja Gatesa na temat szczepionek wydaje się być podsycana mesjanistycznym przekonaniem, że ma on uratować świat za pomocą technologii i boskiej chęci eksperymentowania z życiem mniejszych ludzi”.

 

Pełna treść petycji:

 

Wzywamy do dochodzenia w sprawie „Fundacji Billa i Melindy Gatesów” dotyczącej nadużyć medycznych i zbrodni przeciwko ludzkości, stworzono przez C.S. 10 kwietnia 2020 r.

 

Gdy patrzymy na wydarzenia związane z „pandemią COVID-19”, wiele pytań pozostaje bez odpowiedzi. 18 października 2019 r., zaledwie na kilka tygodni przed ogłoszeniem zerowego poziomu w Wuhan w Chinach, miały miejsce dwa ważne wydarzenia. Jednym z nich jest „Event 201”, drugim są „Military World Games”, odbywające się w Wuhan. Od tego czasu zainicjowano ogólnoświatowy nacisk na szczepionki i śledzenie biometryczne.

 

Na czele tego stoi Bill Gates, który publicznie wyraził zainteresowanie „zmniejszeniem wzrostu populacji” o 10 - 15% poprzez szczepienia. Gates, UNICEF i WHO zostały już wiarygodnie oskarżone o celową sterylizację kenijskich dzieci poprzez zastosowanie ukrytego antygenu HCG w szczepionkach przeciw tężcowi.

 

Kongres i wszystkie inne organy zarządzające nie będą wiarygodne, dopóki gruntowne i publiczne dochodzenie nie zostanie zakończone.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika 3mie słyszysz

Papież wezwał też w

Papież wezwał też w poniedziałek do modlitwy za polityków, aby w momencie pandemii dążyli do dobra kraju, a nie własnej partii. Intencję tę przedstawił we wprowadzeniu do mszy, jaką odprawił w kaplicy Domu Świętej Marty w Watykanie. "Módlmy się dzisiaj za mężczyzn i kobiety, którzy mają polityczne powołanie; polityka jest formą miłości". Módlmy się "za partie polityczne w różnych państwach, aby w tym momencie pandemii poszukiwali razem dobra kraju, a nie dobra własnej partii" - dodał papież.

Portret użytkownika inzynier magister

Dzięki talin za tekst ! W

Dzięki talin za tekst ! W związku z obecną pandemią COVID-19 oenzetowskie agendy mobilizują się, by przyspieszyć realizację wszystkich celów Agendy 2030 dla zrównoważonego rozwoju. UNESCO chce – zgodnie z ubiegłorocznym planem – wdrożyć obowiązkowe lekcje w szkołach z zakresu… gender studies i zrównoważonego środowiska. http://www.pch24.pl/unesco--epidemia-ma-przyspieszyc-realizacje-depopulacyjnej-agendy-2030,75502,i.html#ixzz6KEPFuvu6

Według Donalda Trumpa zakłócenia na rynkach światowych w wyniku epidemii koronawirusa tylko unaoczniły negatywne strony globalizacji gospodarczej. Amerykański przywódca zapowiada powrót do produkowania towarów w kraju, co powinno zapewnić dostawy dla obywateli Stanów Zjednoczonych na wypadek sytuacji kryzysowych i wojen. 

Chociaż amerykański prezydent nie wskazał na jeden kraj, od którego zależy płynność dostaw dla wielu podmiotów na całym świecie, odebrano to jako krok do zmiany relacji z Chinami, do których największe światowe korporacje przez lata przenosiły produkcję ze względu na niskie koszty siły roboczej. Kierując się wyłącznie rachunkiem ekonomicznym wielkie firmy uzależniły się od dostaw z Chin, a te w dobie koronakryzysu okazały się niepewne. Wprost o Chinach Donald Trump mówił natomiast w kontekście budowania wzajemnych stosunków ekonomicznych w zależności od tego, jak Pekin będzie wywiązywał się z dwustronnej umowy handlowej z 15 stycznia tego roku.

Oceniając sytuację gospodarczą w dobie pandemii amerykański prezydent uznał, że kondycja wielu państw europejskich jest w opłakanym stanie (wymienił z nazwy Hiszpanię i Włochy), podkreślił jednocześnie dobrą współpracę i koordynację sposobów uzdrawiania gospodarki z dwoma sąsiadami – Kanadą i Meksykiem.

Sataniści ordo ab chao będą się spieszyć bo wiedzą że mają mało czasu tak jak o nich pisze w Biblii ! będą chcieli nas wymordować szybciej !!! Musimy się modlić do Jezusa, do Ducha Świętego i do Maryi Dziewicy o pomoc !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika drako_tr

Tyma artykułem tallinnie,

Tym artykułem tallinnie, zasłużyłeś sobie na miarę legendarnego…poruszyłeś niezwykle ważną sprawę dotyczącą życia lub śmierci miliardów ludzi.

Bill Gates jest zaraz po Netanjahu największym ludobójcą naszych czasów i mam nadzieję, że za swoje zbrodnie przeciwko ludzkości, stanie przed plutonem egzekucyjnym. Jak uda się rozliczyć tego parcha z jego zbrodni, przyjdzie kolej na pozostałych…

To tacy jak on "epidemią strachu" rozpoczęli wojnę przeciwko całej ludzkości ...i ja przegrają.

Portret użytkownika 777

SPIESZA SIE !! "Szczepionki

SPIESZA SIE !! "Szczepionki na koronawirusa dla wszystkich. ONZ podjęło decyzjęWszystkie 193 państwa wchodzące w skład Organizacji Narodów Zjednoczonych poparły rezolucję wzywającą do powszechnej dostępności szczepionki na koronawirusa SARS-CoV-2. Decyzja została podjęta jednomyślnie.Rezolucję podjęto podczas wirtualnego Zgromadzenia Ogólnego. Sprzeciwiono się jednocześnie wszelkim spekulacjom oraz nielegalnym gromadzeniu leków, środków ochrony osobistej, szczepionek czy sprzętu medycznego niezbędnego do walki z COVID-19.Rezolucja podkreśla główną rolę Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) w walce z pandemią. O dziwo, zarządzenie poparły Stany Zjednoczone, które kilkanaście dni wcześniej nie kryły się z krytyką organizacji.Donald Trump oskarżył WHO o „chinocentryczność” i współudział w tuszowaniu prawdy o koronawirusie wraz z władzą w Pekinie. Do czasu wyjaśnienia roli WHO w całej sprawie, USA wstrzymało finansowanie dla tego specjalistycznego ciała ONZ."

Trump nie daje sobie z nimi rady !

Strony

Skomentuj