W rocznicę zamachu na WTC okazuje się, że pamięć o tym wydarzeniu to antyislamska ksenofobia !

Kategorie: 

Źródło: NIST SIPA - https://archive.org/details/NIST_9-11_Release_29 Public Domain Mark 1.0 International Center for 9/11 Studies

11 września 2001 roku doszło do najbardziej tajemniczego i dotychczas największego w historii ataku terrorystycznego, który zmienił świat. Wielu obywateli USA traktuje to wydarzenie jako coś szczególnego, tak jak w Polsce traktuje się 10 kwietnia. Okazuje się, że pamięć o ofiarach może podlegać szalonym regułom ppolitycznej poprawności. Administracja amerykańskiej uczelni w Ripon nie zgadza się na obchody. Aby przypadkiem nie urazić muzułmańskich studentów, postanowili zakazać wszelkiego typu obchodów tragicznego wydarzenia!

Według szkolnej "Rady Przeciw Dyskryminacji" pamiątkowe wydarzenie i związane z nim działania tworzą toksyczną atmosferę, w której muzułmanie mogą doświadczać nękań, czy też czuć się wykluczone. Decyzję tą podjęto na podstawie raportów, które zostały nadesłane podczas zeszłorocznych uroczystości. Uczelnia postanowiła, że atak WTC nie odzwierciedla prawdziwej twarzy Islamu i jest jedynie ułamkiem wszystkich aktów terrorystycznych w kraju, nie może więc być przedstawiany jako ich reprezentant.

Uczelnia w Ripon chwali się byciem tolerancyjną i otwartą. W ostatnich miesiącach przygotowano wiele wydarzeń mających na celu zwiększenie tolerancji. Były to m.in obchody Pride Month, czy Black Lives Matter. Wygląda na to, że pamięć o największej tragedii ostatnich lat nie wpisuje się w politykę uczelni. Władze szkoły zaproponowały za to alternatywę - obok wizerunku Wież, powinny pojawić się również plakaty nawiązujące do ataków nieprzeprowadzonych przez muzułmanów.

 

Wielu studentów jest wściekła na zachowania uniwersytetu, nie mając niestety możliwości walki działaniami władz - protesty mogą skończyć się np. wyrzuceniem z uczelni. "Świątynie oświaty" w Stanach Zjednoczonych znane są z niezwykle mocnego skrzywienia w lewicową stronę, a podobne pomysły zyskują poparcie aktywistów i SJW. Ciekawe tylko co następne - może zajęcia o smutnym losie terrorystów i obchody ich śmierci w atakach samobójczych?

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika SurvivorMan

Sam sobie wyburzył, w sensie

Sam sobie wyburzył, w sensie zaplanował, zorganizował i sfinansował wyburzenie... Ale jednym z narzędzi w tej operacji, byli wahabiccy przyjaciele Białego Domu z Arabii Saudyjskiej, z wyszkolonym w CIA Bin Ladenem na czele... Ta operacja false flag nie jest amerykańska... Jest amerykańsko-żydowsko-saudyjska.
Swoją drogą... Piękny przykład chrześcijańsko-judaistyczno-islamskiej kooperacji... W końcu to religie siostrzane...
Niestety dzięki mediom masowego ogłupiania, obrywa się tylko tym ostatnim... A powinno wszystkim!
Te trzy religie zawsze niosły tylko śmierć i(lub) zniszczenie. Od czasów starożytnych po dziś dzień!

DBAJ O SWÓJ NÓŻ! Nigdy nie wiadomo kiedy uratuje Ci życie!

Portret użytkownika Blupa Dada

Składnie, ale kłamliwie.

Składnie, ale kłamliwie. Jednym susem zrównałeś chrześcijan z terrorystami. Muzułmanie mają nakaz walki z niewiernymi, a chrześcijanie nakaz miłowania. To nie chrześcijanie, to raczej masońsko-socjalistyczny spisek. Plus Żydzi. Zresztą wystarczy popatrzeć na ten uśmieszek tego Silversteina całego i jego lepkie rączki.

Portret użytkownika John Moll

A ja natrafiłem na takie coś.

A ja natrafiłem na takie coś...

Nagranie ostatnich minut rozmowy między Kevinem Cosgrove a dyspozytorką numeru alarmowego w dniu zamachów 11 września 2001. Mężczyzna uwięziony został na 105 piętrze południowego wieżowca World Trade Center, w który uderzył drugi z samolotów, i który zawalił się jego pierwszy. Z przebiegu rozmowy wynika, że po uderzeniu samolotu w północny wieżowiec Cosgrove wykonał telefon do żony, w którym zapewnił ją że nic mu nie jest, i wychodzi z nienaruszonego jeszcze wtedy budynku. Nagranie rejestruje ostatnie momenty życia mężczyzny, i może być nieodpowiednie dla osób bardziej wrażliwych.

Portret użytkownika dziiadek ze wsi

Ogrzewają tą stęchliznę bo

Ogrzewają tą stęchliznę bo szykuje się coś nowego. Te budynki miały w umowie wyburzanie tylko za pomocą ładunków nuklearnych. To jest zapisane w papierach. Cała reszta to tylko psy-op taka krwawa barbarzyńska rewia w stylu syjonistycznym.

Strony

Skomentuj