W ramach nowej mody Gucci przedstawia męską sukienkę w kratę

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Włoska luksusowa marka Gucci sprzedaje za 1700 funtów pomarańczową kraciastą męską sukienkę ze wstążkami. Ubiór jest inspirowany stylem grunge z lat dziewięćdziesiątych i ma kołnierz Piotrusia Pana. Koszula z krótkim rękawem posiada haft oraz guziki z przodu.

 

Włoska luksusowa marka Gucci sprzedaje pomarańczową sukienkę w kratę za 1700 funtów z satynową kokardką, która ma zwalczać „toksyczne stereotypy płci męskiej”.

„Długa koszula w kratę” z guzikami z masy perłowej i kontrastowym kołnierzem Piotruś Pan jest inspirowana stylem grunge z lat dziewięćdziesiątych.

Według giganta mody, kraciasta sukienka, która może być „stylizowana na podarte dżinsy”, jest wykonana w „subtelnych odcieniach”, odzwierciedlając koncepcję płynności badaną na pokazie mody jesień / zima 2020 i przełamuje stereotypy, kształtujące męską tożsamość płciową.

 

Opis online brzmi: „Kontrastujący kołnierz Piotrusia Pana i haft z przodu spodni dodają element inspirowany dzieciństwem, który odzwierciedla powracający motyw kolekcji. Produkty z różnorodnymi akcesoriami do noszenia i stylami obejmują każdą osobę, która jest częścią własnej ideologii duchowej”.

 

Ocena: 

Średnio: 2.3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

to sąubiory dla zboków LGBT !

to sąubiory dla zboków LGBT ! ale nie wolno już pisać o zbokach, bo pisowcy już przygotowują ustawę zabraniającą ujawniania prawdy że jedzą kupę i piją siki w czasie stosunków fekalnych i stosuków urynowych !

Seks odbytniczy

Badania wskazują, że około 90 procent homoseksualistów uprawia seks odbytniczy, z czego dwie trzecie robi to regularnie. Podczas sześciomiesięcznego badania5, polegającego na codziennym wpisywaniu doznań seksualnych, okazało się, że homoseksualiści mieli średnio 110 partnerów seksualnych, przy czym 68 stosunków odbytniczych w roku.

Seks odbytniczy jest niebezpieczny. Podczas stosunku odbytniczego odbyt staje się miejscem, gdzie spotykają się: 1) ślina i zarazki, które się w niej znajdują i/lub sztuczny środek, 2) własne fekalia odbiorcy, 3) wszelkie zarazki, infekcje czy substancje, które znajdują się na penisie, 4) nasienie osoby umieszczającej penisa w odbycie partnera. Ponieważ penis dokładnie penetruje otoczkę odbytu, która ma grubość zaledwie jednej komórki, a rozrywanie bądź siniaczenie ściany odbytu jest bardzo częste podczas uprawiania seksu analno-prąciowego, substancje te mają prawie bezpośredni dostęp do krwi. W stosunku heteroseksualnym sperma nie może penetrować wielowarstwowej pochwy i nie ma kontaktu z fekaliami7 za to stosunek odbytniczy prawdopodobnie najbardziej przyczynia się do rozprzestrzeniania zapalenia wątroby typu B, wirusa HIV, syfilisu i innych chorób przenoszonych z krwią.

Do targania bądź rozrywania ściany odbytu dochodzi szczególnie podczas wkładania ręki do odbytu. Również kiedy wkładane są różnego rodzaju „zabawki” (homoseksualiści mają w swoim żargonie nazwy na przedmioty, które są wsadzane do odbytu: butelki, marchewki, a nawet gryzonie8). Ryzyko zakażenia w konsekwencji takiej „zabawy” jest bardzo prawdopodobne. W czasach Kinseya wkładanie różnych rzeczy do odbytu było tak rzadkie, że nawet o to nie zapytał. Do roku 1997 ponad jedna trzecia homoseksualistów przyznała, że stosuje takie praktyki. Odbyt nie jest stworzony tak, by pomieścić pięść, a ci, którzy tak robią, mogą zostać skazani na używanie pieluch do końca życia.

                                                                               Seks fekalny

Około 75 procent homoseksualistów przyznaje, że liże bądź wkłada swój język do odbytu partnera, przez co połykają dosyć duże, z medycznego punktu widzenia, ilości fekaliów. Ci, którzy jedzą czy nawet tarzają się w kale, są narażeni na większe ryzyko. Badanie codziennych zapisów doznań seksualnych5 wykazało, że 70 procent homoseksualistów miało z takimi praktykami styczność, nieregularnie, przez ponad 6 miesięcy. Rezultat?: „Zachorowalność na zapalenie wątroby typu A mężczyzn homoseksualnych wynosiła 22 procent rocznie, podczas gdy żaden heteroseksualny mężczyzna na tę chorobę nie zachorował”. W 1992 roku26 zarejestrowano, że liczba homoseksualistów w Sydney uprawiających seks oralno-analny nie zmieniła się od roku 1984.

Mimo tego, że organizm potrafi się bronić przeciwko zarazkom znajdującym się w fekaliach, kontakt z zarazkami pochodzącymi od dziesiątek innych osób jest wyjątkowo niezdrowy. Połykanie ludzkich odpadów przemiany materii to prosta droga, by nabawić się zapalenia wątroby typu A i pasożytów jelitowych zwanych Syndromem gejowskiego jelita. Konsumpcja fekaliów jest powiązana również z przenoszeniem duru brzusznego9, opryszczki i raka.27 Około 10 procent homoseksualistów jadło lub bawiło się fekaliami (np. lewatywy, tarzanie się). Wydział Zdrowia w San Francisco przyjął „75 000 mężczyzn w roku, z czego 10 do 80 procent to homoseksualiści. Średnio 10 procent wszystkich pacjentów i odnotowanych bezobjawowych przypadków, u których w próbkach kału wykryto kultury ameby, lamblii i pałeczki Shigella było zatrudnionych w przemyśle spożywczym; zatrudnionych tam było również prawie 5 procent osób zakażonych zapaleniem wątroby typu A”.10

W 1976 roku wśród homoseksualistów pojawiła się wirusowa płonica, doprowadzając do bardzo wielu zachorowań w San Francisco.10 Amerykańskie Ośrodki Kontroli Chorób doniosły, że 29% przypadków zachorowań na zapalenie wątroby typu A w Denver, 66% w Nowym Jorku, 50% w San Francisco, 56% w Toronto, 42% w Montrealu i 26% w Melbourne, które miały miejsce w pierwszym półroczu roku 1991, to choroby homoseksualistów.11 Badanie z 1982 roku „sugeruje, że mogło dojść do przeniesienia choroby z grupy homoseksualistów do ogólnej populacji”.12

                                                                                  Seks urynowy

Około 10% homoseksualistów Kinseya przyznało, że praktykuje „złote deszcze” (picie lub pozwalanie na oblewanie się moczem). W największym badaniu środowisk homoseksualistów13 23% przyznało, że praktykuje seks urynowy. W największym wyrywkowym badaniu zachowań homoseksualistów 29% przyznało, że uprawia seks urynowy

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika irfy

W czym problem? Jak dla mnie

W czym problem? Jak dla mnie to zwykłe szukanie frajera. Jeżeli jakiś facet zdecyduje się wydać 1700 funtów na coś, co wygląda jak kiecka ukradziona 12 letniej kuzynce, a potem próbować to nosić, to krzyż mu na drogę. Należy przy tym zauważyć, że ten nieszczęśnik ze skwaszoną miną, którego w to ubrali, sam ma gabaryty 12 latki, tyle że mocno rozciągniętej wzdłuż. Sorry, ale ilu jest szkieletorów, których byłoby stać na taki łach?

Bo jakby to nawlec na kogoś z męską sylwetką, to by wyglądał jak ciocia Władzia gotująca wujkowi Cześkowi pomidorówkę. Więc jak dla mnie to jest to tylko próba naciągnięcia na grubą kasę. Nawet zadeklarowani homoseksualiści będą mieć takie stroje, nomen omen, w dupie. A nie na dupie. Podsumowując, bulwersować to się można raczej głupotą potencjalnych nabywców a nie jakimś "promowaniem LGBT" Smile

Portret użytkownika the one

Dokładnie, LGBT jest teraz w

Dokładnie, LGBT jest teraz w modzie, przykładowo taki serial na netflix "sex education" lub pedofilski film " Gwiazdeczki" wystarczy rozejrzeć się do okoła, a dochodzimy do wniosku że wszędzie ostatnio pełno ideologi LGBT, więc normalne że ktoś chce na tym zarobić i skroić z kasy te biedne zagubione duszyczki. Męskie szkieletory to teraz norma, wystarczy przejść sie po stolicy, a pełno takich wychudzonych mężczyzn poubieranych w rurki i koszulki z dekoldem i butach z obcasem czy jak to sie tam nazywa, skoro powstają ubrania dla nich to znaczy że jest ich już bardzo dużo. Skąd taki ich wygląd? jak pisałem wcześniej kwestia hormonów, sztuczna żywność, plastik gmo, randap i inne takie tam powodują zaburzenia hormonalne u nich, tacy są potrzebni bo łatwo ich zmanipulować i za ich udziałem w razie potrzeby wywoływać różne prowokacje, a dodatkowo przemieniając społeczeństwo w te istoty dokonuje się depopulacji ludności na świecie, takie osobniki nie zakładają rodziny nie mają dzieci no bo skąd? Są dziesiątki sposobów no ograniczenie ludności na świecie, i osobniki LGBT są jednym z nich. Obecnie na świecie więcej ludzi umiera niż się rodzi. Depopulacja dzieje się na naszych oczach, a co chwile dochodzą nowe jej formy, jak szczepienia, czy reklamowane w tv żele dla nastolatek do, niby "ochrony" miejsc intymnych, to wszystko dzieje się na naszych oczach a my nie mamy odwagi ani rozumu żeby coś z tym zrobić, żyjemy w ciągłym biegu i stresie i tego nie zauważamy jak ktoś tym wszystkim steruje.

Portret użytkownika the one

Skoro ma sie męskie genitalia

Skoro ma sie męskie genitalia to jak można uważać że sie jest kobiętą, nie pojmuje tego skąd tyle ostatnio sie tego bierze, czy to wpływ tej chemi w jedzeniu, plastiku, fal radiowych czy czego, że ludzie tak fiksują? ktoś mi to wytłumaczy? Ktoś myśli że jest przykładowo kotem lub innym zwierzęciem, albo czymś i ląduje w psyhiatryku, ale jak ktoś jest facetem i uważa się za kobiete, i w głupich manifestacjach prowokuje i niszczy czyjeś mienie to media robią z niego bohatera, ale jak ja bym coś takiego zrobił to bym dostał kare pienieżną i trafił przynajmniej na miesiąc do aresztu, gdzie tu sprawiedliwość?

Portret użytkownika baca

no w końcu ktoś pomyślał o

no w końcu ktoś pomyślał o rudych i pederastach...
nie ma to jak jesienna kolekcja prosto od Łachmaniego...
powinni jeszcze dorzucać za 300 euro kraciasty wibrator i zakładać pompon w dupę
don ciccio gucci wspaniale kontynuuje włoskie trendy zapoczątkowane tymi spedalonymi wyjcami operowymi którym ktoś przygniótł lokomotywą jądra...
a co z jakąś kolekcją dla pederastów rudych i grubych?
o nich chyba pomyśli małżeństwo panów dolce i cabbana he he he

 

Portret użytkownika inzynier magister

No baca trtafiłeś w sedno !

No baca trtafiłeś w sedno !

Jak przedstawiono w tabeli, mniejszość homoseksualistów stosuje tortury dla przyjemności seksualnej. Stosunki z nieletnimi: 25% dorosłych białych homoseksualistów17 przyznało się do uprawiania seksu z chłopcami w wieku 16 lat lub młodszymi. W badaniu przeprowadzonym w dziesięciu stanach30 33% ze 181 mężczyzn i 22% z 18 kobiet wykonujących zawód nauczyciela, których złapano na molestowaniu uczniów, dopuściło się czynów homoseksualnych (chociaż mniej niż 3% mężczyzn i 2% kobiet jest homoseksualnych31). Zależnie od badania, procent homoseksualistów przyznających, że uprawiali seks w publicznych toaletach, wynosiła od 14%16 do 41%13 do 66%;6 9%,16 60%;13 oraz 67%6 przyznało, że uprawiało seks w łaźniach homoseksualistów; 45%,35 64%16 i 90%18 stwierdziło, że używało narkotyków.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj