W Polsce trwa szczepionkowa nagonka propagandowa aby wstrzykiwać szczepionki MMR

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od kilku dni trwa zmasowana medialna ofensywa propagandowa, która ma za zadanie skłonienie jak największej ilości osób do wstrzyknięcia sobie, lub swoim dzieciom, kontrowersyjnych szczepionek MMR przeciwko odrze, śwince i różyczce.

Aby to osiągnąć wykreowano medialnie rzekomą epidemię odry w Polsce i żerując na strachu ludzi, spróbowano przekonać ich do wstrzyknięcia preparatów medycznych zakupionych przez państwo polskie z pieniędzy podatników. 

 

Jako dowód, że trwa epidemia przedstawiono rodzinę z Pruszkowa. Sanepid stwierdził, że nie byli szczepieni i dlatego zachorowali. Oczywiście przy okazji stwierdzono, że winni jej są tzw. antyszczepionkowcy, czyli ludzie, którzy chcą, aby była dobrowolność szczepień, a nie przymus. 

Najciekawsze jak zwykle jest to czego propagandyści nam nie mówią. Po pierwsze skąd wzięła się odra w Polsce? Nie, to nie antyszczepionkowcy ją sprowadzili przez swój sceptycyzm względem bezpieczeństwa szczepionek. Sprowadził ją polski rząd, który otworzył szeroko granicę z Ukrainą. To właśnie ukraińska rodzina zachorowała jako pierwsza, a ich dzieci, chodzące do polskiej szkoły, zaraziły kolejne.

 

Media dwoją się i troją żeby nie powiedzieć, że odra została zaimportowana tak samo jak bakteria New Delhi i jest to skutek polityki imigracyjnej rządu PiS. Dopiero teraz po fakcie władze przebąkują o potrzebie szczepienia przybyszów. Ciekawe czy dla nich też zostanie wprowadzony totalitarny przymus jaki obowiązuje Polaków?

 

Poza tym zastanówmy się dlaczego na Ukrainie jest tak wiele przypadków odry? Wiadomo, że kilka lat temu tzw. wyszczepialność spadła w tym kraju do 30 proc. populacji. Mimo to nie było przypadków zachorowań na odrę. Ukraińskie władze stwierdziły jednak, że trzeba zmusić ludzi do wstrzyknięcia szczepionek MMR i nagle okazało się, że przypadków odry przybywa. 

 

Oczywiście media przekonują, że masowa akcja szczepień uratowała przed epidemią podczas gdy oczywista wydaje się korelacja między rozpoczęciem akcji szczepień a wzrostem przypadków zachorowań. Sugeruje to, że na Ukrainie mamy do czynienia z epidemią odry poszczepiennej.

 

Producenci szczepionek MMR twierdzą, że nie ma badań potwierdzających jej związek z przypadkami autyzmu i nie ma dowodów na to, że znajdujące się w niej żywe wirusy mogą kogokolwiek zarazić. Jednak fakt, że nie ma odpowiednich badań wcale nie oznacza, że to jest niemożliwe. Co więcej możliwość zarażenia odrą przez szczepionkę MMR potwierdza polski urząd.

Wracając do przypadku zarażenia odrą z Pruszkowa. Ustaliliśmy już, że choroba została przywleczona z Ukrainy. Pozostaje jeszcze kwestia tego dlaczego ta polska rodzina nie była szczepiona przeciwko odrze, bo taką informację podawały media. Sugerowało to, że są to tzw. antyszczepionkowcy, ale w rzeczywistości jest wręcz przeciwnie.

 

Rodzice chorych dzieci, którzy również zachorowali, twierdzą, że byli szczepieni, ale szczepionką monowalentną przeciw odrze stosowaną w latach osiemdziesiątych. Tylko ze względu na fakt, że nie potrafili tego udokumentować, Sanepid uznał, że byli nieszczepieni, bo to lepiej pasowało do narracji. 

Wszystko to wygląda na skoordynowaną akcję propagandową, proszczepienną, opartą na strachu i groźbach. Przestraszone mamusie rzuciły się do szczepienia dzieci i dzięki nim prawdopodobnie nie przeterminują się kupione przez rząd szczepionki. Trochę paniki rozkręci tylko ruch w interesie. 

 

Pytanie tylko kto za to płaci, że wszystkie media mówią to samo wraz z wtórującymi im urzędnikami rządowymi. Czy nie powinni oni przynajmniej udawać, że są bezstronnymi ekspertami, a nie niemal lobbystami koncernów farmaceutycznych? Dodatkowo promuje się narrację, że z ludźmi, którzy mają wątpliwości co do wspaniałości szczepionek nie wolno nawet rozmawiać, trzeba przyjmować jako aksjomat, że szczepionki nie szkodzą, a NOPy to wymysły wariatów, albo agentów Putina. Agresywność postaw zwolenników przymusowego szczepienia cudzych dzieci potwierdza po raz kolejny, że łatwiej jest kogoś oszukać niż przekonać, że został oszukany. 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (5 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Medium

Tak adminie, wczoraj

Tak adminie, wczoraj obejrzałam sobie materiał z lokalnej TV - relacja z Rady Miejskiej - poprzedzony obszerną reklamą szczepionek, której długość stanowiła ~ 1/6 prawie dwugodzinnego materiału! Materiał w wersji nieokrojonej trafił na kanał YT.

Bardzo dobry krok ta fotokopia pisma o NOP w artykule, bo od reklam aż mdło się robi.

Portret użytkownika ola

Obecnie na Ukrainie jest ok

Obecnie na Ukrainie jest ok.10 labolatoriów biologicznych,w ktorych pracują tylko amerykanie, nie mają dostępu ukraińcy, mają zakaz wchodzenia tam ....no i się zaczęło, liczne przypadki polio, odry, ospy....a przecież od lat powojennych nie było na Ukrainie epidemii. Owszem były sporadyczne zachorowania ale to tak jak w Polsce ,zawsze były, są i będą bo nie ma już żelaznej kurtyny.

Portret użytkownika Ewelina

Oczywiście wszystko jest winą

Oczywiście wszystko jest winą PiS. Nie mieszam się do polityki i mało mnie obchodzą poglądy innych ale jestem zawiedziona poziomem tego portalu, który upada coraz niżej. Kiedyś lubiłam tu zaglądać i wydawało mi się, że jest jednym z nielicznych portali, który przekazuję informacje w sposób obiektywny, bezstronny i nistety takie artykuły przekreślają wiarygodność tego portalu. Fakt, że nnie ma badań potwierdzających wywołanie choroby przez szczepionkę nie oznacza, że taka sytuacja nie może się wydarzyć.. Hmmm więc jeśli nikt nie widział smoka to nie znaczy, że smoki nie istnieją. Brawo!... Zarzucacie innym propagande a sami głosicie swoje nieuzasadnione poglądy. Z antyszczepionkowcami jest tak jak z płaskoziemcami. Żadne badania, dowody i fakty ich nie przekonają. Coż może jednak selekcja naturalna przez takie choroby wypleni te poglądy. Podsumowując, poziom dziennikarski tego artykuły jest żałosny i jestem bardzo zawiedziona.

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Ewelina

Mutant87 nie słyszałam

Mutant87 nie słyszałam jeszcze o smiertelności na choroby tego typu u osób szczepionych ale za to u nie szczepionych owszem. Choć prawdopodobnie w Waszej opini to są spreparowane dane. Czy może szczepionki same w sobie są śmiercionośne? Taka dyskusja nie ma sensu każdy argument możecie zbić dziecinnym "bo nie i już" nie mając nic na potwierdzenie swoich argumentów. Nspisałam komentarz z myślą o adminie i brakiem obiektywności przy zamieszczaniu artykułu, ale mogłam się spodziewać takich komentarzy przy tak kontrowersyjnym temacie ehhh. Tak czy inaczej zdrowia życze i więcej dystansu.

Portret użytkownika mutant87

Nie słyszała pani, czy nie

Nie słyszała pani, czy nie chciała słyszeć...??? ... to ja panią oświecę, nie słowami " "bo nie i już" tylko DOWODAMI.

Proszę też nie myśleć, że to pani jest najmądrzejsza, już to, że nie raczyła pani poszukać, co czynią szczepionki, jaki jest ich skład, i możliwe działania niepożądane, czyni z pani co najmniej ignorantkę. Zanim zabierze się pani do lektury, o ile w ogóle pani tam zajrzy, proszę zdjąć klapki z oczu....chyba że jest pani jedną z tych, co wygodnie sobie siedzą w kieszeni karteli farmaceutycznych i w dupie ma zdrowie i życie naszych dzieci. Każdy poniesie konsekwencje swoich działań.

"Dzieci zmarły w kilka minut po szczepionce MMR. Wszczęto dochodzenie"

Portret użytkownika b@ron

ale przecież z przymusowymi

ale przecież z przymusowymi szczepieniami jest prosta sprawa... niech będą przymusowe i przy szczepieniu pacjent niech dostanie zaświadczenie że nie odbije się to na jego stanie zdrowia, a w razie jakichś skutków ubocznych pacjent zostanie wyleczony na koszt państwa które wprowadziło ten przymus... to banalnie proste 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika mutant87

[email protected] - nie, to nie jest

[email protected] - nie, to nie jest takie proste, a co jak pacjent umrze...?...albo do końca życia będzie upośledzony...?...mam w dupie pieniądze, co, nagrobek fajny za odszkodowanie postawię...?...czy na dojazdy do ośrodka rehabilitacyjnego wydam...? Chcę 100% gwarancji, że moje dziecko będzie normalne, a nie kto, za co będzie płacił. Jak dotąd żaden "fałszywy doktor" od szczepień mi jej nie dał, twierdząc, że nie jest producentem, ale przemilczeli, gdy, powiedziałem "twoja igła, twoja wina"...i odpowiedzialność.

Strony

Skomentuj