W Niemczech - tak jak w Polsce - rodzice musieli "porwać" ze szpitala własne dziecko

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niemiecka policja poszukuje listem gończym rodziców z Polski, którzy zabrali ze szpitala swoje nowo narodzone dziecko! Rodzice uciekli z dwudniowym noworodkiem obawiając się, że dziecko zostanie im odebrane przez Urząd ds. Młodzieży-Jugendamt. Mieli podstawy do obaw, bo ten sam Jugendamt odebrał już troje dzieci innej polskiej rodzinie.

 

Odbieranie dzieci rodzicom to praktyka, którą zapoczątkowali niemieccy naziści. Jest to zachowanie kontynuowane przez dzisiejsze państwa opiekuńcze i nikt nie zwraca uwagi na to, że są to zachowania typowe dla państw faszystowskich. Ta, najwyższa forma terroru dla rodziców, jest oczywiście prowadzona w ramach rzekomej walki o dobro dziecka i dlatego zamiast zostawić je w rodzinie specjalne urzędy decydują o tym gdzie będzie mu lepiej.

Odbieranie dzieci Polakom przez Niemców na Zamojszczyźnie w latach 40-tych ubiegłego wieku

Elitarne metody państw opiekuńczych obserwuje się praktycznie wszędzie. Dzieci można stracić z powodu różnych rzeczy. W Niemczech na przykład za to, że w domu nie mówi się z nimi po niemiecku nawet jeśli chodzi o polską rodzinę mieszkajacą w tym kraju. Nadużycia względem rodzin są oczywiste i urzędnicy chcieliby o wszystkim wiedzieć i decydować o rozwoju dziecka dokładnie tak jakby byli jego właścicielami.

 

Dzieci odbierane są w krajach skandynawskich i na zachodzie Europy. Wygląda na to, że mało kogo to już tam oburza. W Polsce jeszcze takie informacje szokują i ludzie którzy słyszą że Ktoś porywa własne dziecko ze szpitala zaczynam się zastanawiać o co w tym wszystkim chodzi?  Przecież podobny przypadek mieliśmy w Polsce, w Białogardzie. Tam też rodzice na skutek próby poddanie ich dziecka zabiegom medycznym bez ich zgody zostali pozbawieni praw rodzicielskich i musieli uciekać przed bezwzględnością urzędników sądów i lekarzy z tej placówki.

Nie jest wcale tak że u nas jest lepiej pod tym względem. Nasze władze po prostu się rozkręcają w tych totalitarnych zapędach. Wystarczy popatrzeć na to co w zakresie odbierania dzieci, dzieje się w Niemczech, żeby zrozumieć co nas czeka za parę lat. Tego rodzaju "postęp", prędzej czy później i tak do nas dotrze. Jest to zresztą oczywista konsekwencja założenia, że dzieci są państwowe.

 

Miejmy nadzieje, że młodej 18 letniej matce i 24 letniemu ojcu kilkudniowego noworodka z Krefeld w Nadrenii Północnej-Westfalii, udało się już dotrzeć do Polski. Wydano za nim list gończy jak za przestępcami i obecnie są ścigani, dokładnie  tak samo jak wspomniana para z Białogardu.

 

Rodzicom z Krefeld na szczęście udało się ubiec Jugendamt, ale raczej nie mają już powrotu do Niemiec, chyba, że w kajdankach. Jakie będą konsekwencje ich czynu. Teoretycznie mogą być przecież ścigani również na terenie Polski. Czy można jeszcze mówić o wolności w sytuacji, w której rodzice muszą porywać własne dziecko uciekając przed wymiarem niesprawiedliwości, wszechwładzą totalitarnego państwa "opiekuńczego" i bezwzględnością współpracujących z nimi lekarzy?

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika euklides

Wszyscy chcieli państwa

Wszyscy chcieli państwa opiekuńczego jako nowego bożka, który będzie spełniał ich prośby i zachcianki. Bożek ożył i domaga się ofiar, narazie bezkrwawych, ale kto wie co będzie za jakiś czas.

Portret użytkownika Spokojnie

Czy ja kodziarz???? XDDDDDDDD

Czy ja kodziarz???? XDDDDDDDD (odleciałeś nieźle i uważnie czytaszXDDDDDDDDDDD Widać z automatu typujesz jak bot hahah). Wgl ostatnio widze sporo pisowskich troli bo peowscy nie mają siły przebicia już. Pis PO jedno dno i banda pedofilów handlująca dziećmi a o represjach szczepionkowych już nie wspmne. Już mnie prędzej maoista nawróci na hinduzim niż uwierze w te bajki wypowiadane w sejmie. Żydo-amerykanie vs żydo-niemcy ale mi wybór chrrrrry tfuu. jedna osoba która ostatnio mnie politycznie oświeciła to Mariuszowi Szczerskiemu a nie jakieś pajace sejmowe z bandy czworga, PZDR ZIOMEK 

Portret użytkownika adamz

Nie Ola, źle myślisz i wielu

Nie Ola, źle myślisz i wielu źle myśli, to nie my mamy stąd uciekać, to oni niech spadają. Prawo to taka umowa między nami a państwem,  umawiamy się żę będziemy go przestrzegać ale gdy prawo kłoci się z duszą/sumieniem to znaczy że czas skończyć z tą umową.

Portret użytkownika red Jerzy

Czas najwyższy by powrócic do

Czas najwyższy by powrócic do Państwa, ale normalnego !  Nie hitlerowskiego, nie faszystowskiego, nie banderowskiego, ale NORMALNEGO ! A jakie to państwo ? Ano takie gdzie obywatel to obywatel w pełnym tego słowa znaczeniu, gdzie prawo każdego członka wspólnoty ważniejsze od  prawa przywiezionego z Niemiec, z Belgii czy z Francji....  Unia Europejska, tak, ale.... bez prawa decydowania o wolności osobistej i religijnej żadnego obywatela państw wchodzących w jej skład !  To powinny byc prawa państw a nie UE. A już szczególnie precz z wynalazkami Hitlera, faszystów, hitlerowców, nazistów, komunistów i tym podobnych sq.synów.

Jeżeli nasze rzady tego nie zrozumieja i będą wprowadzać wrogie polskim obywatelom prawa koniecznością będzie chwycenie za kosy ! W żadnym przypadku nikt i nigdy nie może nakazać nam kochać muzułmanów lub nie może narzucić nam obowiązku trucia polskich dzieci współczesnymi szczepionkami - trucizną !

Portret użytkownika &

Tylu Polaków odebrali naziści

Tylu Polaków odebrali naziści i wysłali do Niemiec, kto wie, może w Niemczech żyje ówcześnie więcej Polaków niż tu?

Tutaj przecież przybyli wszyscy ci niemcy przedwojenni i osiedlali się siłowo oraz zakładali rodziny, głównie na terenach Tucholi, Bydgoszczy, zachodzie Polski.

Portret użytkownika SN69ll

Admin...kretinios..

Admin...kretinios...totalitarne zapędy polskich władz ?...Przedstawiciele naszego rządu pomagają odzyskiwać polskie dzieci w Niemczech...Co z Ciebie za wredny typ... że co raz częściej posługujesz się kłamstwami...byle tylko oczerniać obecny rząd...9/10 że stoisz po stronie totalnej opozycji...i tylko świrujesz zatroskanego Polaka...co za pajac...Pół biedy jak podajesz fałszywe...albo niesprawdzone mało istotne wiadomości...gorzej jak siejesz gówno-prawde o ludziach którym mógłbyś tylko otwierać drzwi do samochodu...

Strony

Skomentuj