W niedzielę 4 czerwca, w Warszawie, odbył się wielki marsz w obronie Donalda Tuska

Kategorie: 

Źródło: internet

Czwartego czerwca warszawskimi ulicami przejdzie marsz organizowany przez szefa Platformy Obywatelskiej – Donalda Tuska, który ma być obroną Donalda Tuska przed ustawą PiS. Wybrana data nie jest przypadkowa. Uczestnictwo zapowiadają lewicowi politycy i osoby ze świata (anty)kultury i mediów.

Pierwotnie głównymi tematami marszu-protestu miał być sprzeciw ,,przeciwko drożyźnie, złodziejstwu i kłamstwu'' i ,,za wolnymi wyborami i demokratyczną, europejską Polską'' – tak pisał Donald Tusk w swoich mediach społecznościowych, prosi w ten sposób by obywatele Polski stanęli w jego obronie, jest przecież od wielu już lat uznanym "królem Europy", walczącym w imię "eurosojuza". Wiele wskazuje jednak na to, że uczestnicy "marszu w obronie Tuska" skupią się również wokół kontrowersyjnej ustawy dotyczącej powołania komisji ds. badania wpływów rosyjskich (tzw. lex Tusk).

Uczestnictwo w marszu zapowiada wiele lewicowych osób za świata kultury, mediów i tzw. opozycji oraz "KOD", m.in. Janusz Gajos, Daniel Olbrychski, Krystyna Janda, Wojciech Mann, Kuba Wojewódzki, pierwszy prezes Sądu Najwyższego w II RP prof. Adam Strzembosz, były prezydent Lech Wałęsa i jeden z byłych liderów ,,Solidarności'' Władysław Frasyniuk.

Wszyscy wiemy, że pan Donald Tusk od zawsze chciał dobrze, tylko mu nie wychodziło. Marsz rozpocznie się o godzinie 12:00 w okolicach placu Na Rozdrożu przy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Uczestnicy przejdą Alejami Ujazdowskimi w kierunku placu chrześcijańskich Trzech Krzyży, a następnie Nowym Światem i Krakowskim Przedmieściem na plac Zamkowy pod kolumnę Zygmunta, gdzie będzie znajdowała się scena na której zobaczymy głównodowodzących. Najważniejszą częścią marszu będą przemówienia towarzyszy Donalda Tuska oraz skrajnie lewicowego prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. Usłyszymy zapewne wielkie przemowy, które zmienią nasze postrzeganie rzeczywistości.

Ocena: 

Średnio: 4.8 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

pisowcy przegrają przez

pisowcy przegrają przez drożyznę którą zrobili wprowadzając zielony ład i szczepionkowe dofinansowanie miliardami złotych dla wypłat dla lekarzy szczepionkowych w ramach wstrzyknięć mengele ! jak widać PiSowcy sami się zaorali, taki to jest koniec partii które wykonują poledcenia loży enwuowskich z Davos i bilderberg ! niestety po pisie jeżli wygrająwariaci z PO i inne KODy będzie jeszcze gorzej, bo zniszczą resztki gospodarki i jak to było za tuskaszenki zaczną niszczyć sądy, posterunki policji i inne ośrodki władzy w ramach zamieniania Polski na land eurokołchozowo szkopski ! do tego zacznie sięwprowadzanie tęczowego prawa i marsze pederastyczno szaleńcze lucyferian ! To wszystko przez słuchanie się loży iluminackich i wykonywania ich poleceń które pisowcy wykonywali w podskokach ! do tego wariacko wysoki ZUS który jest już morderczy ludzie w biznesikach upadają bo nic się nie opłaca, nie mówiąc o opłatach za czynsze i prąd ! PiSowcy oszaleli z zielonym ładem ! ale tak to jest z lożami pisowskimi... sami się zaorali ! przegrają z kretesem... oficjalnie około milion małych biznesów upadło a oni dalej zwiększają ZUS, tak jakby chcieli zniszczyć więcej ludzi ledwo dających radę! to oficjalnie ale dużo więcej upadło bo nie dawali rady w nowym ładzie loży z Davos  Mateuszka !!! zdzierają z małych biznesików bo nie mogą opodatkować supermakietów które miesięcznie wyprowadzają miliardy euro z Polski nie płacąc podatków ! pisowcy zniszczyli ludziom życie przez tą drożyznę i wierzą że ludzie ich wybiorą? to trzeba być prawdziwym kretynem żeby tak myśleć ! Niech ma nas w swojej opiece Jezus Chrystus Pan !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika axell69

Bo widzisz  magiputinesku że

Bo widzisz  magiputinesku że "Polski na land eurokołchozowo szkopski ! do tego zacznie sięwprowadzanie tęczowego prawa i marsze pederastyczno szaleńcze lucyferian !"  wszystko  ma swoją  genezę   i wartości    ,które są wdrażane  od samego początku   istnienia  wszelkich wiar wymyslonych przez  plemię szydopustynne 

-"Jezus Chrystus mógł być transpłciowy – Cambridge Dean

Dr Michael Banner bronił uczonego, który porównał ranę na ciele Chrystusa do pochwy, donosi The Telegraph

„W jednocześnie męskim i żeńskim ciele Chrystusa w tych dziełach, jeśli ciało Chrystusa [jest], jak sugerują te prace, ciałem wszystkich ciał, to jego ciało jest również ciałem trans” – powiedział Heath, cytowany przez outlet ."

https://www.rt.com/news/567257-jesus-transgender-uk-woke/

Wszyscy znają  to przysłowie  że   owce psują  się od  głowy  , czego i ty  objawem jesteś .

 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika axell69

ha ha ,  no tak ,  już wiele

ha ha ,  no tak ,  już wiele razy  czytałem na innych stronach  kłótnie miedzy trollami   i  środek ciężkości  brzmi tak

- jak ci się nie podoba  to wypierdalaj na ZnZ do mgr inż  , tam cię  oswiecą -

więc  ZnZ  jest słynne  , nie z nazwy lub czynników opiniotwórczych  , synne  są  przez uciążliwą  półmroczność  ciemną Inschtalatora , też  bym chętnie dorzucił  do utrzymania  tej strony ale do puki  tu będą  natrętnie  używane  słowa  związane z wiarą  , nie dam nic 

"Płaskoziemcy łączą wysiłki  na całej kuli  Ziemskiej"  - znalezione w sieci xD

Portret użytkownika ARTUR

Miałem nieprzyjemność spotkać

Miałem nieprzyjemność spotkać część tych osób gdyż jechałem akurat w kierunku Warszawy i zatrzymałem się na postój przy stacji benzynowej . Masakra . Najpierw zastanawiałem się co to za towarzystwo a potem zobaczyłem plakietkę KOD i kolorowe kokardki LGBT , oczywiście każdy z nich nie bacząc na to że ma średnicę hipopotama pobiegł do koryta po żarcie Smile , czekając 15 min. w kolejce do ubikacji stwierdziłem po tematach rozmów że oni są tak głupi że nie da się ich zreformować więc najlepiej ich wyśmiać i zignorować Smile

Skomentuj