W Indiach urodził się chłopiec "w ciąży" ze swoim bliźniaczym rodzeństwem

Kategorie: 

Źródło: SWNS

Lekarze zajmujący się chłopcem urodzonym w mieście Mumbra w Indiach byli zszokowani odkryciem, że noworodek jest „w ciąży” ze swoim bliźniaczym rodzeństwem. Podczas rutynowego USG podczas ciąży, radiolog dr Bhavna Rhorat odnotował nienaturalną masę ciała płodu. Po narodzinach postanowiono zrobić USG samego noworodka.

 

Skan USG wykazał 7-centymetrowy płód wewnątrz brzucha dziecka, który okazał się bliźniaczym rodzeństwem, wchłoniętym przez chłopca w łonie matki. Po identyfikacji chirurdzy z powodzeniem zoperowali noworodka, usuwając z jego brzucha płód.

Źródło: SWNS

Dziecko wraz z matką zostali przeniesieni do Titan Hospital w mieście Thane, a ich stan zdrowia jest oceniany jako prawidłowy. Na całym świecie zostało odnotowane mniej niż 100 przypadków płodu w płodzie (łac. Fetus in fetu), rzadkiej anomalii, polegającej na obecności płodokształtnej masy w obrębie jamy ciała noworodka lub niemowlęcia. Zdarza się to w przypadku jednych na 500 tysięcy narodzin.

Źródło: SWNS

Jedna z teorii głosi, że do nieprawidłowości dochodzi podczas gdy bliźniacze rodzeństwo dzieli jedno łożysko. Wchłonięty płód jest nadal żywy korzystając z krwi bliźniaka, aby móc przetrwać. Nie jest to jednak możliwe poza jego organizmem – zwykle nie posiada mózgu ani innych kluczowych narządów. Jednak w tym przypadku naukowcy stwierdzili, że wchłonięty płód posiadał mózg, a także kości kończyn górnych i dolnych.

Źródło: SWNS

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Anioł Prawdy

FUKUSHIMA DAIICHI MUTANT !!!

FUKUSHIMA DAIICHI MUTANT !!! (to jest tylko odłamek takich przykrych spraw który ujrzały światło dzienne. Takich przypadków jest multum przez Fukushimę.)
www.corium.cba.pl www.enenews.com

A to jest z reklamy kaufland'u na ten miesiąc. Jeśli ktoś myśli że fukushima nie uwaliła wszystkiego na ziemi to się myli - Ciebie też dotknęła i to wielokrotnie - umrzesz szybciej niż myślisz... (między innymi dlatego tak im śpieszno rozpętać wojnę i dlatego tak cieszyli się na ukończenie bunkru w szwajcarskich alpach aż im szatan tańcował i czas na zegarze szalał...


(co śmieszy ciebie listek który wyrósł z borówki ? jak śmieszy tzn. że jesteś niedorozwojem...)
Zaznaczam że nie jest to żaden fake zdjęciowy ani żadne upiększanie - w tym roku sam znalazłem 3 sztuki ale z mniejszymi listkami które wychodziły z boku borówki...

Skażenie radioaktywnym cezem 137 (z reaktorów) Monitoring borówki z 2017.07
1kg borówki ma 11800 Bq radioaktywnego skażenia i nie jest to powiedziane że to skażenie jest tylko z Cezu 137 - może być z kilkudziesięciu jeszcze groźniejszych pierwiastków rakotwórczych.

Ile dostaniemy z kilograma takiej borówki strzałów promieniowania wewnątrz organizmu co każdą sekundę (patrz wynik u góry).

To co jesz, to co pijesz i czym oddychasz to produkt toksyczny z Fukushimy, i tylko z pozoru wygląda po staremu jak jedzenie. Są naukowcy monitorujący skażenie na zlecenie nie podlegający żadnym instytucjom i niestety mówią oni takie zdanie - to już nie jest prawdziwe jedzenie to są odpady atomowe!

Tym wpisem udowodniłem krótko że mamy apokalipsę która się dzieje i nie da się już tego zatrzymać. Stąd te absurdalne decyzje rządów i korporacji i nwo'ców całego tego tałatajstwa które prze wszystkimi sposobami do wojny.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Angelus Maximus Rex Noooo

Angelus Maximus Rex Noooo ciebie fantazja poniosła z pewnością i to dwukrotnie.
Spójrz na prawą stronę ekranu i zobacz podobne informacje - i zacznij kojarzyć fakty. (następnie z łaski swojej wpisz w google trochę na temat fukushimy lub wejdź na YT np tu: https://www.youtube.com/results?filters=today&search_query=fukushima&lclk=today
I napisz tam wszystkim co o tym mówią, żeby n1kt tam nie fantazjował, bo przecież tylko n1kt o tym mówi i pisze na całym świecie haha
Ale mimo wszystko dzięki że przyrównujesz mnie to n1kt, bo chciałbym wiedzieć tyle ile n1kt.

Portret użytkownika U_P_Adlina

cholera wie Angelusie jak to

cholera wie Angelusie jak to jest z tą fukushimą. Żydo-media na pewno nie powiedziałyby ludziom prawdy, gdyby było coś nie tak. Może Anioł trochę przesadza, a może nie. Nie wiemy.

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Eva11

nic tym wpisem nie

nic tym wpisem nie udowodniles....

moze jedynie to,ze resztki zdrowej natury teraz promujecie jako zabojcze odpady ...

tak ziola zle..wyrznac chwasty...wszystko co dzikie jest reklamowane jako trucizna...

jagody przenosza wirusy ...wejscie do lasu borelioze ...

grzyby napromieniowane ,a cala reszta to toksyczna dzicz...

niedlugo to czlowiek bedzie sie bal muchy ....

dzieci juz sa tak ulomne ,ze boja sie na trawe boso stanac ...

a to wszystko przez takich straszaczy ...fukohima sryma !

i co jesli caly swiat od dawna jest toksyczny ....zyc odradzasz ludziom,czy moze wychodzic z domu ? czy jeszcze w swojej madrosci nie dowiedzialaes sie ,ze juz od dawna napromieniowuje sie  zywnosc zeby nie przenosila bakteri ? zeby dluzej wygladala na swieza ....to jakie pomiary ty tu przytaczasz ....bo te twoje borowki to napewno jest trucizna jak i cala reszta wszystkiego co czlowiek pakuje do plastiku i znakuje data przydatnosci do spozycia ...od najmniejszego nasionka do sklepowej lady cala droga jak przechodzi cokolwiek co kiedys bylo pokarmem jest tam okaleczane i doprawiane ,ze nie moze byc zdrowe !

 

moze samobojstwo zbiorowe niech wszyscy popelnia ?

nie zabieraj im tego co moze ich uchronic od tych potwornosci - a tym jest natura i to co na zewnatrz !

a to wlasnie chcecie ludziom odebrac ,te resztki naturalnego jedynego najmniej skazonego prawdziwego pokarmu jaki jest poza zasiegiem korporacji !

to sa wasze zadania na takich portalach ....cholera straszacze ...

 

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Navy

Nie wiedzieć czemu, prawie

Nie wiedzieć czemu, prawie wszystkie anomalie (przynajmniej prezentowane na tym portalu) mają miejsce w Indiach - zarówno w świecie ludzi, jak i zwierząt.

Portret użytkownika Spooky

W przypadku ludzi ma to

W przypadku ludzi ma to miejsce z dwóch powodów:
- Indie to jeden z najbardziej zaludnionych krajów
- Kiepska opieka medyczna, a w efekcie mniejsza dostępność do badań prenatalnych

Nie jestem baranem, nie potrzebuje pasterza

Skomentuj