W Egipcie z powodu COVID zamkniętą szkołę zamieniono w przybytek rozkoszy

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

Według światowych agencji prasowych egipska policja aresztowała siedem osób za prowadzenie burdelu w szkole dla dziewcząt zamkniętej z powodu epidemii COVID-19 w mieście Shubra al-Heim na północ od Kairu.

Ochroniarz korzystał z pustego budynku szkolnego i współpracował z sześcioma innymi osobami, aby zatrudnić prostytutki do świadczenia usług intymnych za opłatą w salach lekcyjnych i innych miejscach.

 

Dyrektor placówki oświatowej powiedział, że pierwsze podejrzenia pojawiły się, gdy zobaczył dziewczyny wchodzące i wychodzące ze szkoły z nieznajomymi.

 

Strażnik z kolei powiedział, że to jego krewni i znajomi przyszli do niego, żeby nie nudził się w pustym budynku. Dyrektor podjął decyzję o przeprowadzeniu audytu. Wszedł do jednej z klas, znalazł łóżko i zużyte prezerwatywy.

 

Dyrektor wezwał policję. Funkcjonariusze organów ścigania weszli do przybytku rozkoszy. Podejrzani stanęli przed sądem i grozi im wieloletnie więzienie.

 

Ocena: 

Średnio: 2 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Quark

Co mówi prostytutka po

Co mówi prostytutka po wyjściu z kabiny TiR-a ? - baza wirusów zaktualizowana ! I te kobiety choć wykonują zawód najwyższego ryzyka epidemicznego jakoś się tego "strasnego" wirusa z koronką nie boją ... mimo iż o zachowaniu dystansu w jej miejscu pracy nie ma mowy , z oczywistych względów . Wychodzi na to , że to jedyna branża zarobkowa , która nie poddała się rządowemu zamknięciu i gdyby faktycznie szalała epidemia to one powinny jako pierwsze paść jej ofiarą a wcale tak nie jest co tylko dowodzi słuszności pogłosek o międzynarodowym spisku.

Skomentuj