W Chinach nieszczepionym odmówiono dostępu do szpitali, parków i szkół

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Nieszczepieni mieszkańcy części Chin nie będą mieli dostępu do usług publicznych, w tym szpitali, szkół i domów opieki. Decyzję taką podjęto, ponieważ kraj dąży do osiągnięcia wskaźnika szczepień przeciwko Covid-19 na poziomie co najmniej 80%.

W ciągu ostatniego tygodnia dziesiątki władz lokalnych w co najmniej ośmiu chińskich prowincjach wydały rozporządzenia ostrzegające obywateli, że mają czas do końca lipca lub początku sierpnia, na zaszczepienie się, po czym będą musieli stawić czoła różnym ograniczeniom w codziennym życiu.

 

Nieszczepionym mieszkańcom ogłoszono, że od 26 lipca zostanie im odmówiony dostęp do szkół, transportu publicznego i placówek medycznych, a także innych udogodnień i usług. Samorządy lokalne naciskają na zwiększenie wskaźników szczepień, ponieważ rządząca Partia Komunistyczna ogłosiła swój cel, jakim jest osiągnięcie tak zwanej odporności stadnej – kiedy wystarczająco dużo ludzi jest zarażonych lub zaszczepionych, aby zatrzymać transmisję w społeczności – do grudnia tego roku.

 

Chiny zamierzają w pełni zaszczepić od 80% do 85% swoich mieszkańców, co jest równoważne do 1 miliarda z 1,4 mld całej populacji kraju, aby dotrzymać terminu grudniowego. Ponieważ Chiny w dużej mierze powstrzymały rozprzestrzenianie się wirusa, wielu mieszkańców początkowo nie widziało potrzeby szczepień. Do publicznego niezdecydowania przyczyniła się również historia skandali związanych z bezpieczeństwem szczepionek. 

 

W ostatnich miesiącach tempo szczepień w całym kraju przyspieszyło, przy czym średnio dziennie podaje się ponad 10 milionów szczepień. Według szacunków mediów państwowych od środy chiński rząd podał 1,4 miliarda dawek szczepionki przeciw Covid-19, chociaż ogólny odsetek populacji, która otrzymała dwie dawki szczepionki pozostaje niejasny.

 

Decyzje chińskich władz są bardzo podobne do tych podejmowanych ostatnio w Europie. Nie ma już chyba wątpliwości, że konstruktorzy Unii Europejskiej wzorują się na Chinach budując nam z Europy wielki łagr jakim są komunistyczne Chiny. Dzięki covidkowi europejscy politycy będą mogli wprowadzić te same antywolnościowe rozwiązania i zmierzać w kierunku konwergencji systemowej, aby komunistyczne Chiny i komunistyczna Europa, nie różniły się tak bardzo, co spowoduje, że będziemy na kursie i ścieżce do globalnego komunizmu.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika Heinrich2

Nasz Walbrzych to ich 5

Nasz Walbrzych to ich 5 prowincji:-)

Czy chinczycy zgodza sie na przymus lub banicje?

Czy sa w stanie powstac przeciw wladzom? Aparat opresyjny jest tam prezny..ale ilosc jest po ich stronie.

Portret użytkownika Mojeimię44

To jest prześladowanie czy

To jest prześladowanie czy wam się podoba czy nie. To samo czeka nas Polaków i to jest kwestia czasu. Ubzdurało im się, że ludzi jest za dużo i nie mogą ich kontrolować. Znika jeden covid pojawia się nowy więc mam pytanie co ze starym? Ginie? Nie. Teraz delta atakuje a inne wirusy grypowe zanikają. Im wirus bardziej zaraźliwy tym mniej śmiertelny i to jest udowodnione. Zatem jeśli mówią, że delta jest bardziej zaraźliwy to znaczy, że jest mniej śmiertelny. Są leki na tego wirusa ale po co im leki? Zbawcy świata wybrali szczepionki mRNA bo w szczepionce można do organizmu dostarczyć na stałe wiele technologii. 

To są technokraci którzy chcą wprowadzić IV erę przemysłową a ja jestem zwolennikiem archekracji i duchowo materialnej ery dla ludzi. Czym to się różni? Technokracja jest bez ducha i traktuje ludzi jak bioroboty chcąc zabrać ludziom ich dobra. Archekracja jest z duchem i dąży do rozwoju duchowego człowieka i do rozwoju materialnego. To jest jebana różnica! Huj w dupę technokratom!

Portret użytkownika Set

To nie jest ubzduranie.

To nie jest ubzduranie. Chodzi o to, że ludki lubią spożywać mięsko zeierząt w niewoli i hodowlanych, a to jest straszne cierpienie. Nie dają szansy jakmmatka natura na szansę przetrwania, tylko skazują na nieuniknioną śmierć. Czytałeś, jak się zabija krowę? Po co nie? Zresztą kogo to obchodzi, one wszystkie przecież nic nie czują, tylko najwspanialniekszy człowiek jedyny w swoim rodzaju ma ducha i świadomość -_-.

Jeśli już, to mogli to zrobić inaczej, powodując cichą bezpłodność, a nie taką masakrę.

Portret użytkownika Set

Ci co zminusowali, mają

Ci co zminusowali, mają identyczną mentalność co szczepany. Tylko ich paradygmatem nie są szczepionki, a status quo istnienia świata zanieczyszczeń i tryliardów ludków tylko i wyłącznie, ze skażeniami, wybuchającymi elektrowniami itd. bo przecież nie będą metropolii zasliać węglem, tylko wydajnym atomem.  i zaraz mnie porównają do ekoterrorysty, tak jak ich porównują do płaskoziemców i foliarzy. Pasterze zawsze się znajdą. Im więcej ludzi, tym większa szansa, że wyłoni się jakaś arogancka elita. przykład, jak ciemny lud wytypował Wałęsę. Tacy są ludzie, potrzebują państwa, chleba i igrzysk jak jest ich dużo.

Strony

Skomentuj