W Anglii powstał pierwszy burdel z seks - robotami, gdzie są nawet zrobotyzowane „dziewice"

Kategorie: 

Źródło: youtube.com

W angielskim Gateshead otworzył się pierwszy burdel z robotami erotycznymi, gdzie można wypróbować produkt przed zakupem. Inicjatorem i pomysłodawcą przedsięwzięcia jest czterdziestoletni  Graham. Za cenę warunkową w wysokości 130 funtów gość otrzymuje podwójne łóżko na godzinę i seks –robota do wyboru, pisze The Sun.

 

Jeśli klient dozna „szczęścia”, może kupić lalkę po cenie wyższej niż cena rynkowa. W ten sposób Graham odsprzedaje towary wyprodukowane przez przedsiębiorcę Matta McMullena, dyrektora największej firmy zajmującej się produkcją seks - robotów Realbotix z siedzibą w San Diego w Kalifornii.

Graham twierdzi, że klienci nie są absolutnie przeciwni używaniu lalek, które wcześniej znajdowały się w czyichś rękach. Według jego statystyk tylko 30% mężczyzn wymaga, by tak rzec, robotów - dziewic. Jedyną rzeczą, która niepokoi społeczeństwo po otwarciu burdelu, jest spadek popytu na dawny zawód. Wielu ekspertów jest przekonanych, że roboty seksualne są przyszłością branży erotycznej.

„Zawsze wiedziałem, że branża robotów seksualnych zostanie uznana za normalną. Niektórzy faceci mają lalki z haremu. Inni bawią się z nimi tylko przez jeden dzień, a następnie odsprzedają. Jeszcze inni żenią się ze swoimi partnerkami ... ".

 

 

Ocena: 

Średnio: 1 (1 vote)

Komentarze

Skomentuj