Urzędnicy, politycy i media dbają o zyski producentów szczepionek na grypę. Czy kiedyś zajmie się tym CBA?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

W związku z rozpoczynającym się sezonem grypowym, proszczepionkowcy rozpoczęli zmasowaną ofensywę. Medialna propaganda jest obecna w radiu, telewizji, gazetach i mediach elektronicznych. Z wszystkich stron słyszymy o bezpieczeństwie i cudowności szczepień. Jednocześnie rozpoczyna się nagonka na ludzi świadomych niebezpieczeństw, zwłaszcza tzw. szczepień na grypę. 

Być może istnieją jakieś rodzaje szczepionek, które rzeczywiście nie tylko uszkadzają, ale coś pomagają. Są to przeważnie tak zwane szczepionki monowalentne, obecnie nie do dostania na wiele chorób. Na siłę promuje się szczepionki skojarzone, które są najbardziej trujące. Nawet jednak wśród szczepionek monowalentnych są takie, których należy unikać za wszelką cenę. Są to przede wszystkim preparaty zwane szczepionkami przeciw grypie.

 

Trwa zmasowana kampania zachęcająca do szczepień przeciwko grypie. Jak co roku w sezonie grypowym, jesteśmy bombardowani reklamami mającymi wzbudzić nasz strach i tym samym skłonić nas do wstrzyknięcia sobie preparatów sprzedawanych przez kilka prywatnych koncernów farmaceutycznych. W promocję preparatów sprzedawanych przez te firmy aktywnie włączyli się też urzędnicy i politycy, na przykład minister zdrowia i marszałek Senatu, szczepiący się nawzajem preparatami jednego z koncernów farmaceutycznych i publicznie twierdząc że to uchroni ich przed grypą. Dziwne, że CBA nie widzi tu konfliktu interesów, bo przecież to pan minister Radziwiłł odpowiada za wydawanie pieniędzy podatników na szczepionki, które potem przymusowo nakazuje wstrzykiwać młodym Polakom.

Polskie władze z niewiadomych przyczyn aktywnie wspierają prywatne zagraniczne koncerny farmaceutyczne w bezproblemowym upłynnianiu ich produktów medycznych zwanych szczepionkami. Odbywa się to obecnie w atmosferze nagonki na wszystkich którzy odmawiają szczepienia siebie i swoich dzieci, wyrażając uzasadnione podejrzenia, że preparaty te mogą powodować więcej szkód niż zysków. Niestety w propagandę proszczepionkową włączają się urzędnicy, którzy powinni w teorii stać na straży naszego zdrowia tacy jak Główny Inspektor Sanitarny czy minister zdrowia Konstanty Radziwiłł. Wielu lekarzy zajmujących wysokie stanowiska w systemie służby zdrowia nie widza konfliktu interesów w ich uwikłaniu z koncernami farmaceutycznymi. Wszyscy udają, że nie ma żadnych konfliktów interesów, a CBA chyba na wszelki wypadek nie reaguje, aby nie psuć szczepionkowego geszeftu.

 

Politycy i urzędnicy zaangażowani w promocje szczepień albo są niedouczeni albo zachodzi tam jakaś inna zależność. Trudno bowiem uwierzyć, że lekarze, którymi przecież są, pan Konstanty Radziwiłł oraz Stanisław Karczewski, nie słyszeli nigdy o sezonowej mutacji wirusa grypy, a jeśli słyszeli to może łaskawie wyjaśniliby na czym opiera się ich przekonanie, że nowa wersja szczepionki ustalana raz do roku z pewnością uchroni przed obecnie dominującym szczepem wirusa? Czy przedtem zakręcono jakimś magicznym kołem fortuny, które wskazuje jaką mutację obecnie będzie się promowało?

Przypomina to jednak raczej jakąś rosyjską ruletkę. Naukowcy rzekomo próbują przewidzieć co stanie się z wirusem grypy i rzekomo udaje im się to od wielu lat skutecznie odgadnąć. Oczywiście epidemia narkolepsji i chorób neurologicznych, która pojawiła się po masowych szczepieniach na grypę po histerii rozkręconej wokół tak zwanej świńskiej grypy, to zupełny przypadek, nie związany ze szczepieniami. O tym jakoś minister zdrowia raczy nie pamiętać. Co by nie mówić o pani premier Ewie Kopacz, która skompromitowała się już wielokrotnie, ale jedno co zrobiła dobrze i za co jej chwała, to nie ulegnięcie lobby farmaceutycznemu wtedy gdy straszono świńską grypą. Uratowała tą decyzją zdrowie bardzo wielu Polaków.

 

Obecnie próbuję się wtłoczyć do głów Polaków, że nie wolno pytać o bezpieczeństwo szczepionek, bo jak ktoś pyta to znaczy, że wierzy w "płaską ziemię". Tylko skąd ta pewność, że tegoroczna szczepionka na grypę nie wywołuje jakichś strasznych odczynów poszczepiennych? Przecież jej skład został ustalony parę miesięcy temu. Czy są jakieś badania kliniczne, które mogą potwierdzić bezpieczeństwo takich preparatów? Pytanie to jest oczywiście retoryczne. Każdy kto wierzy w propagandę i wstrzykuje sobie te środki chemiczne ryzykuje życiem, ale jest to wiedza niedozwolona w środkach masowego przekazu.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Adminie najwazniejszym memem

Adminie najwazniejszym memem jest ten mówiący nam że chodzi o wolność wyboru ! Na tzw. zachodzi gdzie jeszcze częściowo dba się o ludność, przynajmniej prawnie nie trzeba sięszczepić bo to nie jest przymus, ale w państwach postkomunistycznych które traktuje się jako obozy zagłady nowi hitlerowcy NWO robią doświadczenia i zgarniająza to jeszcze olbrzymią kasę, wcześniej oczywiście przekupili urzędników, tak robi właśnie mafia szczepionkowo depopulacyjna NWO ! Cała nasza nadzieja w wyborach byśmy wybrali ludzi silnie polskich i prawdziwych chrześcijan a nietakich przemalowanych chrześcijan co to chodzą do kościoła i spożywająEucharystię dla pokazu by ludzie zobaczyli ich w TV ! Ci malowani chrześcijanie dalej pozwalająna mordowanie dzieci w łonach matek i wprowadzanie na terenie Polski trucizny GMO ! PiSowscy enwuowcy powinni być publicznie napiętnowani za to że zgadzają się na mordowanie Polaków za pomocą GMO, szczepionek i chemtrailsów ! Niech nas ochrania Duch Święty i Jezus super Zbawiciel ! 

Plan depopulacyjny dla Polski (13-20 mln) - doc. Józef Kossecki

https://www.youtube.com/watch?v=OOVWZG7BFEw

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Groot

Jeżeli ktoś (…) chce odstąpić

Jeżeli ktoś (…) chce odstąpić od (…) szczepienia, to (…) takie PRAWO MA. Natomiast szczepienie ma charakter obowiązkowy w tym sensie, że jest przez ustawę przewidziane, jest refundowane i wszystkie dzieci w Polsce POWINNY być szczepione – dr Paweł Grzesiowski w wywiadzie dla radia TOK FM

Szczepienia są OBOWIĄZKOWE, ALE NIE PRZYMUSOWE. Poza sytuacjami zagrożenia epidemiologicznego NIKT FIZYCZNIE NIKOGO NIE MOŻE ZMUSIĆ DO SZCZEPIENIA – dr Paweł Grzesiowski w wywiadzie dla Medycyny Praktycznej

Nakładając grzywny SANEPID I WOJEWODOWIE ŁAMIĄ PRAWO, więc jeśli cię napastują i terroryzują pozwij ich do sądu!

Każda próba PRZYMUSZENIA do zabiegów medycznych, na które nie wyraziłeś swojej świadomej zgody jest aktem bezprawia, więc daje podstawy do zawiadomienia o tym prokuratury!!!

Konstytucja RP
Art. 31
Każdy jest obowiązany szanować wolności i prawa innych. Nikogo nie wolno zmuszać do czynienia tego, czego prawo mu nie nakazuje.

Art. 39
Nikt nie może być poddany eksperymentom naukowym, w tym medycznym, bez dobrowolnie wyrażonej zgody.

Jeśli ktoś zna przepisy prawa, które nakazują PRZYMUS szczepień i określają rodzaj kary za odmowę poddania się im to to proszę mi je podać.

Skuteczność szczepionek na grypę jest taka sama jak mycie rąk, natomiast ryzyko powikłań , a nawet śmierci spore. To tak jak z rosyjską ruletką, kręcimy bębnem w rewolwerze, przykładamy do skroni i naciskamy spust. nigdy niewiadomo kiedy wypali.

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika Edyta Łabędzka

Przyjmując jakąkolwiek

Przyjmując jakąkolwiek szczepionkę dobrze mieć świadomość, że przedostaje się z niej do układu krwionośnego mnustwo komórek obcych dla naszego organizmu. Nikt nie bada jakie będą tego konsekwencje. Normalną drogą przyjmowania do organizmu wszystkiego z zewnątrz jest układ pokarmowy, który selekcjonuje, neutralizuje i wyrzuca potencjalnie toksyczną dla organizmu zawartość. Podawanie czekogolwiek wprost do układu krwionośnego jest gwałtem na organiźmie. To natura jest doskonała, a ludzie nieudolnie, bez szacunku dla natury ustawicznie gwałcą jej PRAWA, czego ponoszą konsekwencje. Ludzie, którzy widzą ten holokaust mają szansę go przeżyć, biorąc przykład z natury jak żyć, aby być zdrowym.

Portret użytkownika NIEDŹWIEDŹ

No cóż, Polska stała się

No cóż, Polska stała się poligonem doświadczalnym dla elit, chcących wprowadzić NWO. Oczywiście nasi politycy to zwykłe marionetki ,które zatańczą tak jak im zachód zaśpiewa. Szczepionki to kolejny krok testowy na Polakach. Sprawdzają ,do jakiego momentu mogą się posunąć. Część Polaków jest tak zmanipulowana ,że uwierzą ,iż szczepionki są dla ich dobra. Ludzie zgadzając się na szczepionki przyzwalają, by do ich organizmu zostały wprowadzone toksyczne związki ,metale ciężkie, oraz inne świństewka. To jest część planu stworzenia judeopolonii. Chcą ,by przy życiu zostało nas jakieś 14 mlilionów. Jeśli Naród dalej będzie dalej biernie patrzył na to zło ,które się dzieje pod ich nosem, to przyszłośc nie będzie ciekawa. Największą bronią jest prawda, prawda, którą trzeba powiedzieć jak największej ilości odbiorców. 

Strony

Skomentuj