Umiera rekordowo dużo Polaków. Paraliż służby zdrowia przynosi oczekiwane rezultaty

Kategorie: 

Źródło: dreamstime.com

Niestety stało się to czego obawiali się liczni eksperci. Po zdezorganizowaniu polskiej służby zdrowia pod pretekstem straszliwego koronawirusa, wreszcie ludzie zaczęli umierać. Poprzednio epidemia była nieudana, bo ilość zgonów była niższa niż w latach poprzednich. Ale to już przeszłość. Odcięcie Polaków od służby zdrowia i totalna jej dezorganizacja, spowodowały, że codziennie padają nowe rekordy zgonów.

Myli się jednak ten, który uważa, że te zgony Polaków to skutek śmiercionośnej pandemii koronawirusa. Ci ludzie nie umierają na COVID - umierają przez COVID! To przez reakcję władz na wirusa polskie szpitale zamieniły się w umieralnie. Na dodatek cały czas od Polaków pobierane są składki zdrowotne na NFZ, czyli de facto sami finansujemy tych, którzy świadomie bądź nie, uczestniczą w zaordynowanej na nas depopulacji.

 

Liczba zgonów zarejestrowanych przez Ministerstwo Cyfryzacji w październiku 2020 r. jest rekordowa od 2015 r. Przez lata ilość ta utrzymywała się w całym kraju poniżej 8 tysięcy tygodniowo. Od 26 października – 1 listopada odnotowano w Polsce 12 257 zgonów!

Oczywiście ci ludzie nie umierają na COVID, mimo, że wielu z nich w akty zgonu podstępnie wpisano COVID. Dzieje się tak ze względów finansowych. Szpitale po prostu dostają dodatkowe pieniądze po stwierdzeniu zgonu na skutek koronawirusa. To jedna z rządowych metod napędzania codziennie podawanych statystyk. Przez większość 2020 roku Polaków umierało mniej niż w latach poprzednich. Powodowało to, że wiele osób krytycznie podchodziło do tego, że rzeczywiście mamy jakąś epidemię. Wszystko jednak zmieniło się pod koniec października.

 

Od marca zaprzestano normalnego funkcjonowania i tak już niewydolnej służby zdrowia. Lekarze schowali się w "bunkrach" i udają, że odbierają telefony od chorych. Nie odbywają się zaplanowane dawno zabiegi, a kardiolodzy tylko odkreślają z listy pacjentów, któzy nie doczekali operacji. Bez wątpienia celowo, pod pretekstem koronawirusa uniemożliwiono dostep do jakiegokolwiek leczenia. Gdy ktoś ma tyle szczęścia, że trafi do szpitala a nie umrze w karetce odsyłanej z miejsca na miejsce, to zostaje tam wykończony przez brak higieny i kolejne zakażenia szpitalne.

 

Wybijanie Polaków właśnie się rozpoczęło i można się spodziewać jeszcze większej katastrofy. Według władz winna będzie mniemana epidemia, ale fakty są takie, że jedyna epidemia z jaką mamy do czynienia to epidemia głupoty, paranoi i cynizmu władzy, która ochoczo przystąpiła do depopulacji narodu.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ARTUR

Nic nie zostanie zapomniane ,

Nic nie zostanie zapomniane , wszystkie zbrodnie będą rozliczone i niech póżniej nikt nie płacze że jest prześladowany lub niewinny bo " wykonywał jedynie rozkazy " . Ta wojna nie polega na wykonywaniu rozkazów lecz na kupowaniu ludzi za pieniądze aby mówili i robili to co demony każą , są jednak ludzie których nie można kupić . Żadna chołota nie może nami rządzić bo się to dla nich żle skończy , zapewne chcieliby zapomnieć o niektórych rzeczach i nie uczyć historii lecz jeśli oni będą przeciw to upomną się za nami inni 

https://www.youtube.com/watch?v=HeaQzfE2kHw , https://www.youtube.com/watch?v=eWkrQQly6xU . Którz przeciw mnie gdy Bóg ze mną .

Portret użytkownika Alien1974

Tani i prosty sposób na

Tani i prosty sposób na ograniczenie epidemii covid19 przetestowany przez naukowców z Seulu i równolegle wynaleziony przez Polaka z Torzymia. Sposób podany jest na linku poniżej. Dlaczego ten sposób nie jest nagłaśniany? Ponieważ trwa konflikt interesów między dalekim wschodem i światem zachodnim, który rozpoczęły US pod wodzą D.T. Widocznie wychodzą z założenia, że skoro zachód jest taki mądry, to niech sam sobie radzi. Z drugiej strony - nagłośnienie tego sposobu  wiązałoby się jednocześnie z nagłośnieniem osoby człowieka z Torzymia, a to dla KAT...OLICKIEGO (nie)rządu pis i Kościoła Kat...olickiego byłoby prawdziwym koszmarem - który prędzej czy później i tak nadejdzie.   https://piotrpocieszyciel.wordpress.com/2020/04/24/koronawirus-covid-19-a-fenomen-lubuski-dlaczego-bog-chroni-lubuskie/

Portret użytkownika menowski

Ja mam tylko jedno pytanie

Ja mam tylko jedno pytanie odnośnie rzekomej "depopulacji" Polaków przez PiS .... jeśli PiS rzeczywiście specjalnie dokonuje depopulację, to czemu atakuje w zdecydowanej większości własny elektorat? Przecież nieważne czy ludzie umierają na covid czy przez covid, w zdecydowanej większości przypadków to osoby starsze mają jakieś choroby lub mają więcej chorób niż osoby młodsze, więc to one są głównie ofiarami rzekomych działań rządu ... dlaczego PiS miałby więc specjalnie coś takiego robić?

Portret użytkownika baca

to proste ponieważ PIS to są

to proste ponieważ PIS to są Pedofile I Sodomici... występują na taśmach od Tarnowa i ukraińskich stepów aż do ho ho samiuskich Tater

a ty pewnie myślałeś że PIS to Preses i Spółka, prawda?

nie - skrót PiS (Prawo i Sprawiedliwość) to tylko jeden z tysięcy pięknych papierków w które owinięto tony plugawego gówna...

poza tym że są zdegenerowni są jeszcze chciwi więc łasi na kasę za zdradę Polaków...

tak że jedyna jasna strona jest taka że kiedy już się nakradną i zapragną uciekać ktoś kto ich przekupił lub shakował stwierdzi raczej logicznie że po wuj mu tak zdegenerowani plugawcy na urtrzymaniu no wiec po zapakowaniu ich w ewakuacyjny samolot zrobi im kolejny smoleńsk zamiast kopsnąć działkę za zdradę...

jest to tak pewne że już możesz się zacząć pocieszać... bo jeszcze nie było w historii tak żeby nie została odrąbana łapa która się wyciągnęła po Polskę i Polaków...

 

Portret użytkownika Kmieć bez loginu

w zdecydowanej większości

w zdecydowanej większości przypadków to osoby starsze mają jakieś choroby lub mają więcej chorób niż osoby młodsze, więc to one są głównie ofiarami rzekomych działań rządu ... dlaczego PiS miałby więc specjalnie coś takiego robić?

Najwidocznie kryminaliści z POPiSu i reszty demokratycznych koszernych przybudówek kanapowych są pewni, że już żadnych tzw. "wyborów" w Polin nie będzie.
A przynajmniej takich w których to Polacy będą głosować w plebiscycie na najładniejszych i najzaradniejszych geszefciarzy, i żeby mogli mieć złudzenie, że mają na cokolwiek wpływ.

Karty są na stole.

Hutzpa covidowa na Wisłą, to start "Ostatecznego Rozwiązania Kwestii Polskiej". 
I to nie są żarty. W 1989 roku przywrócono zawieszony na 44 lata "Generalplan Ost".

P.S. Kochany Baca jak zwykle przepełniony optymizmem. Jakże bym chciał, żeby Bacuś miał rację z tym gonieniem polskojęzycznej kryminalnej hołoty.

Strony

Skomentuj