Ukraińcy zażądali aby Polacy postawili pomnik na cześć barbarzyńców z UPA!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

W stosunkach polsko-ukraińskich skandal goni skandal. Im więcej uległości wykazuje strona polska tym bardziej bezczelne stają się kolejne żądania strony ukraińskiej. Przebywających z wizytą na Ukrainie polski minister kultury, Piotr Gliński, usłyszał, że Kijów oczekuje, że Polacy odbudują rozebrany pół roku temu pomnik ku czci ludobójców Polaków z UPA, który jako samowola budowlana stanął w Hruszowicach na Podkarpaciu. 

 

Postawienie pomnika zbrodniczej formacji UPA, która jest obecnie gloryfikowana na Ukrainie, to warunek konieczny jakiejkolwiek współpracy w zakresie prowadzenia ekshumacji bestialsko pomordowanych obywateli Rzeczpospolitej Polskiej. Obecnie Ukraińcy zakazują też organizowania jakichkolwiek upamiętnień pomordowanych Polaków. Nawet tak demonizowani Rosjanie pozwalają to robić w Katyniu, a nasi rzekomi przyjaciele Ukraińcy nie chcą o tym słyszeć. Zamiast tego domagają się aby Polacy postawili pomnik swoim oprawcom. To tak jakby Żydzi byli szantażowani, że pozwoli im się przyjeżdżać do Auschwitz ale dopiero po tym jak postawią pomnik Hitlerowcom.

 

A jaka jest reakcja na takie dictum? Do tej pory tej reakcji brak, co jak najgorzej świadczy o naszym MSZ. Dziwaczna polska proukraińska polityka nie opiera się na wzajemności relacji, tylko na niemal bezwarunkowej miłości i po każdym kopniaku ze stron Kijowa wracamy na kolanach po więcej, jak jakaś bita żona, która usprawiedliwia męża brutala na wszelkie sposoby zamiast spojrzeć prawdzie w oczy.

Szef MSZ Witold Waszczykowski oświadczył, że Ukraina jest strategicznym partnerem Polski na wschodzie

Nie dość, że Ukraina na każdym kroku demonstruje wrogość do Polski to jeszcze kolonizuje nasz kraj wysyłając do nas miliony swoich niezadowolonych z poziomu życia obywateli. Zupełna bierność polskiej polityki zagranicznej względem Ukrainy idzie niestety w parze z retoryką wojenną kierowaną w stronę Rosji. Można wręcz odnieść wrażenie, że polska racja stanu zakłada wojnę z Rosją. Oby się to jednak szybciej nie skończyło wojną z Ukrainą i to prowadzoną na naszym terytorium.

 

Ukraińskie SBU już teraz robi co chce. Ostatnio sypią się inspirowane przez służby wieloletnie zakazy wjazdu na terytorium tego kraju dla niektórych Polaków.  Nasz "strategiczny partner na wschodzie”, jak minister Waszczykowski nazywa Ukrainę, odmówił wjazdu znanego badacza zbrodni wołyńskiej, prof. zw. dr hab. Czesława Partacza z Politechniki Koszalińskiej. Naukowiec specjalizuje się w historii stosunków polsko-ukraińskich w XX wieku, co bardzo nie podoba się apologetom Stefana Bandery. Otrzymał zakaz wjazdu do tego kraju aż do 2020 roku.

Były prezydent Ukrainy Wiktor Juszczenko skłąda kwiaty na pomniku ludobójcy Stefana Bandery

Jak sam twierdzi został tak potraktowany przez SBU, ponieważ donieśli na niego jak sam ich nazwał "ukraińscy szpiedzy" z tak zwanego Związku Ukraińców w Polsce. Jest to organizacja skupiająca negacjonistów wołyńskich. Niestety Polska nie jest państwem poważnym i pozwala na panoszenie się faszystowskiej ideologii ukraińskich nacjonalistów, która penetruje mózgi milionów Ukraińców. 

Nielegalny pomnik ludobójców z UPA w Hruszowicach, którego odbudowy domaga się Ukraina

Trudno powiedzieć jaki będzie finał tego dramatu z ukrainizacją Polski i płaszczącymi się przez Kijowem władzami z Warszawy. Skoro sami się nie szanujemy to jak mają nas szanować inni? Pozostaje chyba smutno pochylić głowę, przeprosić szefów z Kijowa i wypełnić ich wolę odbudowując nielegalnie postawiony banderowski pomnik z Hruszowic. Polska chyba rzeczywiście istnieje tylko teoretyczie.

 


 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika ACHILES

Nie to bym się chwalił, bo i

Nie to bym się chwalił, bo i nie MA Z CZEGO SIĘ CHWALIĆ, ale ja od zawsze jeszcze z kilkoma " STAŁYMI BYWALCAMI  TU piszemy, że " bratnie się niby Naszych politycznych pajacy z banderowcami" I TO ZARÓWNO OBECNYCH pisDZIELCÓW, jak i poPRZEDNICH poWALEŃCÓW, to zdrada POLSKIEJ RACJI STANU I POLSKIEGO NARODU PRAWDZIWEGO !!!

Tak jak i piszę Wam tu myślącym samodzielnie, że szatany zjednoczone przeznaczyły Nasz PIĘKNY, ale i głupi Naród i Kraj, do wielkiej rozwały z Rosjanami w związku z ich tarciami o przewagę nad obecnym światem . 

Oczywiście szatany bardzo oberwą, o czym ostatnio w tym tygodniu Rosjanie przypomnieli swoimi PRÓBAMI RAKIET BALISTYCZNYCH I TO Z WODY, Z ZIEMI I POWIETRZA ( nie będzie już wojny tylko zastępczej, na obcej ziemi, a też i szatany dostaną mocno za swoje dotychczasowe winy ), ale my też niestety mocno oberwiemy, za to Nasze służenie siłom zła mocy. 

I UWIERZCIE MI, ŻE CHCĘ SIĘ MYLIĆ, lecz wszystko to co obecnie na świecie i u  Nas się dzieje, ZMIERZA WŁAŚNIE W TĄ WIELKĄ PRZEPAŚĆ .

Portret użytkownika peterek68

Nie chce byc bezczelny ale to

Nie chce byc bezczelny ale to My juz wiemy, chyba nie myslisz ze czekalismy ze zdobyciem tej wiedzy na Twoj komentarz. Tylko totalni ignoranci i idioci nie zdaja sobie sprawy z powagi sytuaci, a wszyscy Ci ktorzy urodzili sie czyms wiecej niz ameba przeczuwaja podswiadomie nadchodzaca katastrofe. Potrzebujemy konkretnych dzialan, nie ma juz czasu na prewencje konieczne jest zdecydowane dzialanie. I tu pojawia sie zadanie dla wszystkich internetowych madrali, co zrobic, kiedy nie ma juz czasu na ucieczke ani nie ma gdzie uciec.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Cywilizacje Azjatyckie

Cywilizacje Azjatyckie działają w oparciu o grupę o masę ludzi wykonujących polecenia władców. Po drugiej stronie jest cywilizacja Łacińska oparta na elityzmie i wybitnych jednostkach. Zydowstfo jest cywilizacją typowo azjatycką, oni działają wspólnie. To są mongoły i chińczycy w przebraniu europejczyków. U nich nie ma znaczenia że w ich społeczności są dewianci, zboczeńcy, psychopaci czy złodzieje - nikt się tym wcale tam u nich nie przejmuje, bo oni działają zbiorowo. Popierają się, kupują w swoich sklepach, chronią swoich psychopatów i bandytów, bez dyskusji i oceniania, zupełnie jak w wojsku słuchają się komend wydawanych przez przełożonych rabinów. Łacińska cywilizacja złożona jest w całości z jednostek, które choć duchowo może stoją trochę wyżej w rozwoju i są mądrzejsze - to zawsze są jednak tylko zbiorem jednostek, a jednostki nie mają żadnych szans z działającym stadnie ''na rozkaz'' bezwzględnym i okrutnym ''plemieniem żmijowym'' o którym wspominał już nawet Jezus. Jakie są rady przeciw cywilizacjom Azjatyckim? No są, ale o tym nie wolno mówić bo kara śmierci. Trzeba uderzyć precyzyjnie w to co dla nich jest cenniejsze niż całe złoto tego świata. Za to oni w ''to coś'' uderzają bez przerwy z całą bezwzględnością gdy kryją się pośród was w cywilizacji Łacińskiej i wam szkodzą, szkoda ludzie że tego nie widzicie i nie rozumiecie tych w sumie prostych mechanizmów.

Portret użytkownika dziadek ze wsi

Przyszłość. By wygrać

Przyszłość. By wygrać wystarczy odebrać narodowi przyszłość. Dlatego uderzają w dzieci (pedofilia - czyli systemowa zmiana osobowości) uderzają w wychowanie (lipna edukacja) uderzają w kulturę sztukę, historię, zboczenia, złe nawyki, dziwne obyczaje. Podam jeden przykład: ''Hallowen - Historia Halloween sięga starożytnych Celtów, a nie Amerykanów jak wielu myśli, początkowo było nazywane „Samhain” i w rzeczywistości nie było to święto. To był najbardziej złowieszczy przeklęty dzień w roku, stanowił podstawę kultu ''rozgniewanych bogów'' i zawsze towarzyszyły w tym dniu krwawe ofiary, aby zjednać sobie lub przekupić tych krwiopijnych bogów.''

Portret użytkownika dziadek ze wsi

PS

PS

Pisząc jedynie o ''kulturowym wpływie,'' zapomniałem wspomnieć o wpływie takim czysto fizycznym:

1 Aborcja

2 Szczepienia

3 Jugendanty (czyli SOMA autorstwa Huxleya)

4 Adopcja dzieci przez zboczurów

Strony

Skomentuj