Ukraińcy żądają aby Polska oddała im Przemyśl z okolicznymi powiatami

Kategorie: 

Źródło: Internet

Banderowcy panoszą się na Ukrainie już od kilku lat. Wsparci przez USA doprowadzili do destabilizacji najpierw zachodniej części kraju, a potem utracili po ciężkich bojach Krym i niemal cały wschód. Teraz nie zwracając uwagi na niezrozumiałą przychylność dla nich polskich władz, pokazali ponownie swoje prawdziwe oblicze żądając zwrotu Przemyśla i kilkunastu okolicznych powiatów.

Prawy Sektor, zwany też "Armią Majdanu" to właściwie bezpośredni sukcesor Ukraińskiej Powstańczej Armii. Są to neofaszyści, którzy ze względu na antyrosyjskość otrzymali pełne wsparcie ze strony wszelkich polskich środowisk rusofobicznych oraz filosemickich, widzących w ich działaniach możliwość realizacji własnych celów.

 

Ten zdumiewający alians polityczny wspierającej ukraińską awanturę polskiej lewicy pobożnej i bezbożnej jest bardzo zastanawiający. Trudno jest powiedzieć jaki jest cel tego działania, ale wygląda na to, że udajemy, iż Ukraińcy to nasi bracia, bo zaplanowano już jakąś kampanię przeciwko Rosji, w której będziemy ginąć razem z Ukraińcami w zaprojektowanej przez przez ośrodki zagraniczne wojnie.

 

Polska lewica, od PiS przez PO do SLD konsekwentnie przygotowuje społeczeństwo do tego wyzwania promując fałszywy obraz - Ukraińca brata Polaka. Nie zauważamy rzezi wołyńskiej, albo mówimy o niej półgębkiem, aby nie drażnić zaordynowanych odgórnie "przyjaciół". Media szybko zapominają kolejne skandale takie jak pobicie Polaków za to, że byli Polakami, co miało niedawno miejsce na polsko-ukraińskiej granicy czy też uwięzienie w hotelu, przez banderowców polskich parlamentarzystów, do czego doszło wczoraj.

 

Trudno się dziwić, że tak jawnie prezentowana uległość ze strony polskiej spotyka się z coraz większą bezczelnością strony ukraińskiej. Po prostu wydaje im się, że mogą więcej. Dominujący w ukraińskiej politycy neobanderowcy otwarcie artykułują swoje żądania. Domagają się zwrotu Przemyśla i kilkunastu okolicznych powiatów.

"Sprawiedliwość nakazywałaby, aby ziemie, na których Ukraińcy żyli od tysięcy lat, wróciły do Ukrainy” – domaga się w wywiadzie dla Rzeczpospolitej, rzecznik banderowskiego Prawego Sektora, Andrij Tarasenko

Nie wiadomo skąd Ukraińcy wzięli "tysiące lat" swojego narodu, wszak wiadomo, że tak zwany naród ukraiński to w istocie twór powstały na dzikich polach, gdzie mieszali się Rusini z Polakami. Jest to zatem oczywista nadinterpretacja i mitologizowanie własnej faszystowskiej ideologii dziwacznymi przekonaniami.

 

Bezczelne roszczenia terytorialne wysuwane otwarcie względem Polski nie spotykają się z adekwatną odpowiedzią strony polskiej. Nasi pseudo politycy skulili uszy po sobie i milczą, nawet gdy neobanderowcy relatywizują zbrodnie popełnione przez ich dziadków i ojców na setkach tysięcy Polaków. Dowiedzieliśmy się niedawno od Ukraińców, że ich bestialstwo na Wołyniu było uzasadnione, bo z okupantem należy walczyć wszelkimi metodami.

 

I takie rzeczy można przeczytać w polskiej prasie i nikogo to nie oburza. Warto tylko ponownie zwrócić uwagę, że Polacy nie zniewolili Ukrainy, tylko właściwie stworzyli ją i przez kilkaset lat próbowali ją cywilizować wraz z jej dzikim ludem. Teraz ten lud wymawia nam, że byliśmy kolonizatorami będąc de facto realnym okupantem naszego terytorium, zajmując polski Lwów. Bierni polskojęzyczni politycy nie są jednak zdolni do takiej, adekwatnej względem ukraińskiej, retoryki.

 

Czy to oznacza, że rzeczywiście wkrótce oddamy ten Przemyśl? Kto wie? Doszło tam przecież ostatnio do skandalicznego ukraińskiego pochodu z banderowskimi flagami na który jakimś cudem pozwoliły polskie władze. Padały dobrze znane hasła, które słyszeli nasi mordowani rodacy i nic. Oburzenie padło jedynie na patriotyczne środowiska, które oprotestowały tę bezczelność kontrmanifestacją. Wyhodowaliśmy sobie na własnej piersi banderowskiego wrzoda i prędzej czy później skończy się to dla nas tragicznie.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika husarz

a ja już mam dość tej

a ja już mam dość tej słabizny w artykułach i polityce względem banderowców. Kim są dzisiejsi banderowcy to patola bez wykształcenia w większości, która kultywuje kult Bandery mordercy dzieci, kobiet, starców i chorych w czasie gdy Polscy żołnierze walczyli z nazistami od Tobruk po Holandie. To banda cip i frajerów, która ma kompleksy względem Polski, bo jak sami twierdzą Polska to taka Ukraina tylko wszystko dwa razy lepiej. Ukraince parają się u nas koszeniem trawników, wywózką śmieci, 6 h za brukarstwo w upale, sprzątaczki, nanie i magazynierzy nawet za 4,50 zł na h. Kilkadziesiąt czy może ponad setka ludzi w większości starszych maszerowała przez Przemyśl jak co roku od w ch*j lat. Dobrze, że w końcu Polacy powiedzieli im stop. Wy myslicie, że Ukrainiec może stanąc nad Polakiem z nożem a ten będzie klęczeć bez reakcji ? To Ukrainskie pomioty zawsze słuchały polskiego Pana, a jak nie to dupa na pal albo wywalenie na zbity ryj i odebranie ziem. Skończmy już pieprzyć takie głupoty, że ta banda debili i biedaków mogłaby zagrozić Polakom, Polska to dumny naród, który ma miliony jeszcze patriotów , którzy są w stanie przejść przez ten kraj jak Husaria przez Turków. Ja nie mam problemu z Ukraincem w moim bloku, który powiedział mi, że przecietny ukrainiec wie tyle o Banderze co Polak o Dmowskim czyli nic. Problem będę miał jak zrobi coś "kulawego" na mojej ziemii wtedy go wywiozą i deportują albo go rozjebie z chłopakami grabiami i pałami przed domem. Oni straszą Wołyniem ja im mówie Akcja Wisła, jak wróciły nasze wojska to spier****li przed nami jak szczury, wysiedlenie wraz z zemsta za Wołyn i traktowanie jak śmiecia. Tyle. ukrainiec straszy Polaka , serio ? Oni moga postraszyć w grupie z siekierami dziecko. Kibice Legii pokazali w Kijowie w zeszłym roku jakie to są ukrainskie kozaki pizdami, pojechała ich tam spora grupa obili ryje Ukraincom , którzy przyszli jak pizdy z nożami na ustawke pod dworzec kolejowy, przegonili ich, maszerowali przez miasto i darli ryj je*ac upe i bandere, grupa ze kilkunastu ukraincow cos tam wolala... -,- wyobraźcie sobie Ukrainców maszerujacych przez Wawe grupka kibiców i woła cos o Polakach...no wpier*** na miejscu sam bym wpakowal sie do auta i jechal 200 km byleby wjechac w to tałatajstwo na pełnej.. a tu wszędzie jakaś paranoja. Wołyn był w ch*j lat temu na bezbronnych ludziach. Teraz oni to sobie mogą mi kibel posprzątac po sraniu.

AMOR PATRIAE NOSTRA LEX

Portret użytkownika taght

Rozumiem twoje oburzenie ale

Rozumiem twoje oburzenie ale uwazanie się za "polskiego Pana" to trochę przesada. Naród ukraiński jest tak samo jak my ofiarą systemu w którym przyszło im żyć. To ludzie z którymi więcej nas łączy niż dzieli i nie rozumiem dlaczego od razu wszystkich obrzucasz gownem bo banderowcy to jest tylko procent narodu. Tam tak samo jak u nas rząd jest raczej kulą u nogi.

Portret użytkownika Angelus

O nie Kolego! "Naród"

O nie Kolego! "Naród" ukraiński nie jest jak my ofiarą systemu!

To naród zbrodniarzy, który w każdej chwili chwyci za siekiery i widły aby "rezać Lachów".

Nigdy Polacy czymś takim sięnie zhańbili!

Nigdy Polacy nie tworzyli batalionów SS i nigdy Polacy nie pacyfikowali w tej formacji hitlerowskiej ukraińskich miast.

Nie mówięo odwecie, bo odwet musiał sięodbyć!

Portret użytkownika U_P_Adlina

 o tym niewielkim procencie

 o tym niewielkim procencie banderowców na pomajdanowej upadlinie mówiły kiedyś non-stop reżimowe media, ale poźniej, gdy władze upadliny przegłosowały ustawę o gloryfikacji banderyzmu, przestali ściemniac i gadać te bzdety!!........Gdyby kolego to był mały procent, to u władzy nie byłoby banderowców!!.......A są, więc nie bredź o procencie, bo władza na upadlinie jest w rękach banderowców i ktoś ich wybrał, nieprawdaż ??

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika atos

?Parę lat temu, kiedy był

?Parę lat temu, kiedy był jeszcze spokój, pojechalismy na Ukrainę na drobne zakupy. Już na granicy po stronie Ukr. zaczęło  sie niefajnie. Wszędzie mordy chciały łapówki. Na cpn bezczelne chamowate odzywki, żeby więcej płacić jak zatankowane, bo im sie należy od Polaczka. Coś w stylu 'co nie stać cie?!". Biła od nich pogarda i wulgraność. Pod względem zachowania miedzy Ukraińcem a Polakiem jest przepaść. U nich nie ma znaczenia paragraf, wszędzie dajesz łapówki, jak nie dasz masz problemy. Na własnych skórach przekonalismy sie, że większośc Ukr. ma mentalność kozacką. Tam nie ma wyższych wartości, poczucia sprawiedliwości, empatii itp. Moja ciotka na wyjeździe musiała przenocować u Ukraińców. Przed snem do jej pokoju przybiegł łepek z tekstem "budiem riezat" pokazując na szyję...To ma byc ukraiński żarcik na dobranoc?Nie. To jest UKR. mentalność.

Portret użytkownika livid

Hej trochę poszanowania dla

Hej trochę poszanowania dla człowieka... Przedewszystkim są to tacy ludzie jak my i mają idetyczne problemy. Osobiście znam kilkunastu ukrainców i złego słowa o nich nie powiem. Zawsze się znajdą jakieś puste osoby np. my mamy kod a oni banderców. Może za mocne porównanie ale z tych "ekip" nie wypływa nigdy nic dobrego a wręcz przeciwnie ! do tego to parcie by dzielić, przez to, że ktoś na zachodzie sobie ubzdurał tak.

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Portret użytkownika U_P_Adlina

Kilku ukraińców na pewno

Kilku ukraińców na pewno znalazłoby sie w porządku, ale władza na upadlinie jest w tej chwili właśnie w rękach banderowców i to jest istotne, a nie kilku ukraińców, których ty znasz !!.....Rozlewający się po upadlinie banderyzm jest faktem !!

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika livid

Zgadzam się i co w związku z

Zgadzam się i co w związku z tym skoro nasze polskojęzyczne władza nic nie zrobi w naszym kierunku a tylko wypuszczają coraz więcej wojsk nato. Jeszcze pozwalają kwitnąć temu choremu kultu... oczywiście jestem za wszelką obroną bo to nie są ludzie. Jak to było napisane: 6) Potem usłyszycie o wojnach i wieści wojenne. Baczcie, abyście się nie trwożyli, bo musi się to stać, ale to jeszcze nie koniec. (7) Powstanie bowiem naród przeciwko narodowi i królestwo przeciwko królestwu, i będzie głód, i mór, a miejscami trzęsienia ziemi.

Świat nie istnieje bez dobrych ludzi!
https://youtu.be/xQGwg92Wmg0

Strony

Skomentuj