Ukraińcy przemycają do Polski duże ilości broni. Co nas czeka?

Kategorie: 

Źródło: Dreamstime.com

Kilka dni temu, polskie służby poinformowały o kolejnej próbie przemytu broni z Ukrainy do Polski. Miała ona miejsce w zeszłym miesiącu. Na granicy w Hrebennem, w województwie lubelskim zatrzymano dwie osoby, które chciały przewieźć granatniki. Przerzut broni z sąsiedniej Ukrainy do naszego państwa trwa od wielu miesięcy i może nieść ze sobą bardzo poważne konsekwencje, w tym banderowski terroryzm oraz wojnę domową.

 

Bezwzględne wspieranie Ukrainy w jej dziwnej wojnie z Rosją zaczyna nam wychodzić bokiem. Odradzający się kult Bandery w zachodniej części tego kraju, i to tuż za naszą granicą, stanowi poważne niebezpieczeństwo dla Polski i Polaków. Dodajmy do tego ostatnie wielkie oburzenie probanderowskiego rządu w Kijowie naszą nowelizacją ustawy o IPN, zakazującą propagowania tej zbrodniczej ideologii. 

 

Okazuje się, że te az nawet winna obrzydliwej kolaboracji z Niemcami Ukraina, uważana za sojusznika, chetnie zarzuca Polakom mordowanie Żydów i udział w Holokauście. Jest to bezczelne, bo właśnie ukraińscy nacjonaliści wykazywali i nadal wykazują się obrzydliwym antysemityzmem, a na Wołyniu z rąk UPA i ukraińskiej czerni, zginęło również wielu Żydów. 

W Polsce przebywa już kilka milionów Ukraińców. Nikt dokładnie nienwie ilu. Na podobnej zasadzie, do Europy Zachodniej wpuszczono miliony murzyńskich i muzułmańskich imigrantów. Tak jak wśród nich są islamscy terroryści, tak samo wśród wielu normalnych Ukraińców jest sporo apologetów zbrodniarzy z OUN/UPA. Są to neobanderowcy, którzy szczerze nienawidzą Polaków i są dumni z rzezi jaką naszym rodakom urządzili ich dziadkowie. 

 

Zalanie naszego kraju Ukraińcami, tak jak Europa robi z imigrantami z Afryki i Azji Wschodniej może zakończyć się dla wszystkich tragicznie. Wystarczy przypomnieć oświadczenie byłego Ministra Obrony, generała Oleksandra Kuźmiuka, który zagroził nam rebelią ponad miliona Ukraińców żyjących obecnie na terenie Polski.

Z roku na rok, z Ukrainy do naszego kraju przemyca się coraz większe ilości broni i amunicji. Świadczą o tym statystyki - jeszcze w 2016 roku, straż graniczna przechwyciła 190 sztuk broni palnej i około 26 tysięcy sztuk amunicji. W kolejnym roku liczba zarekwirowanej broni na granicy wzrosła do 635 sztuk i przechwycono ponad 53 tysiące sztuk amunicji. Znany jest przypadek dwóch Ukrainek, które próbowały przemycić do nas elementy działa przeciwlotniczego. Niestety jest to tylko wierzchołek przysłowiowej góry lodowej.

Źródło: ABW

Gdy weźmiemy pod uwagę powyższe fakty zrozumiemy, że bezpieczeństwo Polski jest zagrożone. Nie mamy nawet pojęcia ilu banderowców jest w Polsce i ile broni udało się już przemycić. Rząd powinien wyciągnąć odpowiednie wnioski na przykładzie islamizowanej Europy Zachodniej - jeśli mamy do czynienia z banderyzacją Polski to w przyszłości powinniśmy spodziewać się pierwszych ataków terrorystycznych.

 

Ocena: 

Średnio: 3.3 (43 votes)

Komentarze

Portret użytkownika trywialny89

Ogólnie to straż graniczna i

Ogólnie to straż graniczna i urząd celny w 2017 odnotował dużo mniej tego typu procederów niż np w roku 2016 zdecydowanie więcej przypadków prób wjechnia do kraju z bronią było na granicy polsko-białoruskiej i polsko-niemieckiej..komuś zależy aby nagłaśniać tylko te z granicy Ukrainskiej. Mój tata jest celnikiem od lat 90 tych i też to zauważył jakiś czas temu. O broni w mediach mówi się tylko jeśli chodzi o polsko-ukrainska granice. Komuś celowo na tym zależy, a najlepsze jest to, że są to rzadkie przypadki. Na granicy Serbhsko-Węgierskiej co tydzien odkrywa się składy amunicji czy broni to normalne wszedzie u nas raz na dokladnie 5 miesiecy znaleziono znow pare wyrzutni ,w tym 3 niesprawne i afera. Dajcie spokój 

Ludzkość upadła , myśl upadła, kultura i tradycja Zachodu upadła, polski nacjonalizm nie upadł, nacjonalizm rośnie, nacjonalizmu nie da się złamać, bo to hardy duch , a jak walczyć z duchem ? 

Portret użytkownika Logiczna logika

Zapewne "genialny strateg" J

Zapewne "genialny strateg" J.K. junior za jednym zamachem wszystko szlag trafił - odgrzebali reparacje, zbrodnie hitlerowskie - to teraz mają grzeczne pieski w sweterkach reparacje, w języku angielskim istnieje taki zwrot "silly hoe" oznaczający naiwną, uprzejmie usposobioną osobę, także i tutaj uwaga grzecznych piesków zwrócona jest nie w tą stronę w którą powinna, bo przez system papieski są problemy.

a kto umarł ten nie żyje

Portret użytkownika kolo21

Tak parchy rządzące

Tak parchy rządzące zaplanowały sobie zgłade Polskich gojów. A jak kto fiknie, to mają mafie czyli policję na swoich usługach. Kto wyjdzie w razie czego, pijacy i ćpuny? Z czym wyjdą? Nawet kije im zabrali i zrobili jako nie legalne. Obserwuję to co wyrabia nie Polski rząd, jak zaciska pętle na debilnym pijanym narodzie. Kiedy się zorientują będąc na cięzkim kacu, to będzie za późno. Już widzę ten chowający się po kanałach w panice kibolsko-ONRwską patologię. Dlatego papieroski i maryśka jest be, a piwko wspaniałe, według żydowskich mediów. Bo one nie lasują móżgów jak powyższe produkty. Ta cała udawana walka z dopalaczami i psychotropami. Co by tu nie pisać, możemy sobie zacząć kopać schrony lub mogiły. Fajno że powróciło ocenianie postów.

kolo21

Strony

Skomentuj