UE rozważa przymus szczepień we wszystkich krajach członkowskich

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Według przewodniczącej Komisji Europejskiej, Ursuli von der Leyen, już czas pomyśleć o obowiązkowych szczepieniach przeciw Covid. Oznacza to, że wkrótce może się pojawić polityczna presja na kraje członkowskie aby wdrożyły unijny przymus szczepień.

Zaprezentowane ostatnio Polsce interpretacje traktatów stowarzyszeniowych jasno wskazują, że UE może wszystko i nakazanie szczepień wszystkim jej mieszkańcom wydaje się jak najbardziej realne. Byłaby to po prostu kolejna dolegliwość prawna dla nas wszystkich. Zapewne uchylający się od szczepień będa musieli płacić kary jak w Grecji a może nawet będą zamykani w więzieniach - takie pomysły mają w Austrii.

 

Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen, powiedziała, że ​​jedna trzecia ze 450-milionowej populacji Europy nie została zaszczepiona i jej zdaniem „właściwe” jest omówienie tej kwestii

 

Nic dziwnego, że tak bardzo wierzy w terapie genowe, bo jej mąż od grudnia 2020 roku jest dyrektorem medycznym amerykańskiej firmy biotechnologicznej Orgenesis, która specjalizuje się w terapiach komórkowych i genowych. To, że pani von der Leyen chce stręczyć wszystkim dwa zastrzyki rocznie nie ma z tym pewnie nic wspólnego.

 

Nadszedł już chyba czas, aby kraje demokratyczne poważnie rozważyły swoją obecność w Unii Europejskiej. Ta wypowiedź przewodniczącej Komisji Europejskiej jest zapowiedzią totalitarnej postawy, która nieoczekiwanie w ekspresowym czasie staje się normalnością. Warto pamiętać, że - "Robimy to dla większego dobra" - to motto każdego totalitarnego reżimu, jaki kiedykolwiek istniał.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika TS

extra, w końcu wróci

extra, w końcu wróci normalność jak się wszyscy zaszczepią. Ostatni prosta, niech się tylko wszyscy zaszczepią, jak nieszczepieni nie chcą to taki przymusik im pomoże i będzie znowu normalnie. I nie dawajcie kochani minusików bo to tylko świadczy o tym, że jesteście folijkami i płaskoziemkami, Pozdro buziaki Wink

Portret użytkownika maggi

Normalnie to znaczy

Normalnie to znaczy przynajmniej raz do roku szpryca aż pojawi się EFEKT.  Na razie efektu nie ma na skutek rozmydlenia.  Już tłumaczę chociaz już kiedyś to robiłam:

Plan zakladał jedynie słuszną szczepionkę mRna jedynie słusznej firmy, no może dwóch ale preparat ten sam. Niestety znowu ktoś nas..rał na stolik; do akcji włączyli się inni producencji preparatów a ponieważ mają oni swoje wpływy (czyt. kasę na łapówki) to zostali dopuszczeni do rynku. W ten sposób w akcji wyszczepiania pojawiły się preparaty z szympansów, makaków i inne takie które poza pewnym obrzydzeniem w zasadzie większego skutku nie mają.

Producenci nie są całkiem z d..py bo mają niezłe doswiadczenie w szczepionkach p-ciw grypie i nawet mialy one pewną skuteczność. Te na Kowid to generalnie jednak nie działają, a na pocieszenie jest to że również niewiele szkodzą.  Ci którzy je wzięli dostali gratis odporność na sezonową grypę czy inne przeziębienie. Żeby była jasność: nie piszę tu o mRna bo od tych trzymam sie z daleka.

Oczywiście przypadki szoku czy powikłań po przyjęciu zastrzyku zdarzą się zawsze i ci którzy to wyolbrzymiają działają na Hejt i zastraszenie. Duże znaczenie ma przygotowanie psychoogiczne: jeżeli kogoś nastraszysz to nawet po zastrzyku z witaminki dostanie szoku i padnie na podłogę. To jest efekt psycho a różni  gównoseksperci i opłacane trolle znakomicie podsycają tą atmosferę.

Możesz mi wierzyć ponieważ mam niezłe doświadczenie w preparatach p-ko grypie, po jednym nawet  o mało się nie przewiozłam ale to po części z własnego niedopatrzenia.  Każdy praeparat nawet zwykla aspiryna w określonych sytuacjach moze być niebezpieczny, powie Ci to każdy farmaceuta i pisze na ulotce leku.

I żeby była jasność: nikogo w tym wpisie do niczego nie namawiam, dzielę się tylko własnym doświadczeniem i nikt mi za to nie płaci. 

 

 

 

 

 

Portret użytkownika PiotrRA

Zdaje mi się że wyjście z ue

Zdaje mi się że wyjście z ue raczej niewiele zmieni,bo naszym rzadacym na rękę by było wprowadzenie obowiązków szczepień i zdjęcia z nich obowiązku zmuszania do szczypawki.
Także ogólnie jesteśmy w dupie bo nie widzę chyba opcji ucieczki od tego.
Mieszkam w UK i dowiedziałem się ostatnio w pracy ze mam czas do kwietnia przyjąć te truciznę albo zostanę zwolniony, także jak mam się wybronić od tego ,mając na utrzymaniu rodzinę ,kredyt na dom it'd?
Zostaniemy zniszczeni do ostatniego walczącego.
Mam nadzieję że nie będzie aż tak źle jak się to przedstawia, może jak się nie umrze na zawał serca to chociaz rak szybko nie nadejdzie , co za czasy nadeszly ,wydawało mi się że będę tym pokoleniem które będzie żyło nudnym ,ustabilizowanym ,spokojnym życiem a się nie zapowiada.
Jak możemy walczyć ,po za marszami aby coś właściwie wywalczyć i być usłyszanym i wysłuchanym, ja i moi znajomi powoli tracimy nadzieję.

Portret użytkownika n

Wojenka zmieni wszystko, jak

Wojenka zmieni wszystko, jak zawsze. Czolgi podjadą, rozp..lą parę budynków w których siedzi władza chroniona zasiekami, może przy okazji kogoś się wyłapie na mieście  i zastrzeli albo powiesi.  Pokojowo nic się nie zmieni. 

Za II WŚ potrafili wysadzić w powietrze prawie całą Warszawę, teraz wystarczy tylko budynek w Brukseli, cyrk na Wiejskiej i parę innych.  Razem z lokatorami.

Strony

Skomentuj