UE oduczy nas jazdy własnymi samochodami. Paliwo będzie kosztowało nawet 8 zł za litr!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Nieszczeście klimatyzmu będącego nowoczesnym bolszewizmem, zaczyna być coraz bardziej odczuwalne dla zwykłego obywatela. Jak wiadomo Unia Europejska jest w forpoczcie tego szaleństwa a ponieważ mamy tego pecha, że jesteśmy członkiem tego komunistycznego towarzystwa, to wkrótce z powodu wyznawanych przez nich klimatycznych bredni, zostaniemy boleśnie okradzeni z naszych pieniędzy. Na skutek unijny regulacji litr benzyny może wkrótce kosztować ponad 8 zł!

 

Unijne prawo wymusi na wszystkich krajach członkowskich zarzynanie motoryzacji, branży paliwowej i branży wydobywczej. Od 2023 roku czekają nas drastyczne podwyżki cen paliw i węgla. Wszystko za sprawą nowej unijnej dyrektywy energetycznej. na skutek dyrektywy benzyna może podrożeć do 8 zł, a tona węgla może być droższa o 100 zł.

 

Nowy system ma zniechęcić do stosowania tradycyjnych paliw. Realna stawka akcyzy na benzynę może wzrosnąć nawet dwukrotnie! Decydenci z Brukseli chyba postanowili ekspresowo wyleczyć Polaków z euroentuzjazmu.

Klimatyczne szaleństwo rozkręca się coraz bardziej i nikt nie patrzy na skutki społeczne daremnej walki ze zmianami klimatycznymi. To przecież pewne, że wszelkie te unijne ekologiczne ekstrawagancje przełożą się na wyczyszczenie portfela szarego Kowalskiego. Wzrost cen benzyny do 8 zł, a może i więcej, spowoduje nieuchronny wzrost wszelkich cen towarów i usług.

 

Nośniki energii w komunistycznej UE staną się bardzo drogie - bez względu na to jaki wybierzemy. Gaz właśnie podrożał o 13% i pewnie będziemy wkrótce kupować od Niemców droższy, węgiel już jest koszmarnie drogi a podrożeje jeszcze bardziej z powodu wspomnianej klimatycznej dyrektywy. Benzyna będzie jeszcze droższa niż teraz gdy i tak zbliża się już do 6 zł za litr i w tym tempie to w ciągu następnych dwóch lat nie tylko dojdzie do 8 zł ale może przebić 10 zł!

Dodatkowo już od 2030 roku w Europie nie będzie się produkowało samochodów benzynowych a od 2035 roku nie będzie wolno zarejestrować samochodu z silnikiem benzynowym. Szaleńcy klimatyczni z UE chcą tym samym stworzyć pośredni przymus zakupu auta elektrycznego, które są koszmarnie drogie i mają żenująco mały zasięg i absurdalnie długi czas ładowania. Dla mieszkańców Europy nadchodzą czasy eko-gułagu. 

Ocena: 

Średnio: 5 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Ktoś mocno zapłacił wariatom

Ktoś mocno zapłacił wariatom z UNii kołchozu eropejskiego, prawdopodobnie chińczycy, bo po 2030 chiny staną się potęgą samochodową, produkując niespotykaną ilość samochodów spalinowych ! tam nikt sięnie patrzy na wariatów z unii thunbergowo sorosowej ! doktor Krajski mówił o iluminatach i masonach jużkilka lat temu że to są niebezpieczni chorzy umysłowo ludzie, których należy pozbawić władzy ! Musimy się modlić do Chrystusa miłosiernego bo chcą nas pozabijać ! Niech nas ochrania Duch Święty Jezusa oraz Bóg Wszechmogący Jego Ojciec !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Strony

Skomentuj