Uchodźcy w Europie coraz częściej stosują przemoc wobec kobiet

Kategorie: 

Źródlo: Internet

Znudzeni uchodźcy z Bliskiego Wschodu gwałcą nieletnie dziewczęta w Finlandii. Jednak policja nie podaje do wiadomości kim są napastnicy aby nie zwiększać niechęci wobec imigrantów i nie wywoływać oburzenia.

 

 

W pobliżu fińskiego ośrodku dla uchodźców w miejscowości Heinola dwóch pijanych, dorosłych mężczyzn zaatakowało nieletnią uczennicę. Migranci, których kraj pochodzenia ukrywany jest przez policję, aby zapobiec protestom okolicznych mieszkańców, najpierw ubezwłasnowolnili dziewczynę, a następnie próbowali ją zgwałcić. Po incydencie ofiara została przewieziona do szpitala.

 

W fińskim obozie przebywają imigranci z Afganistanu, Pakistanu, Syrii i Libii. Wśród uchodźców jest wielu młodych mężczyzn, którzy ciągle powtarzają, że im się nudzi. Ludzie ci otrzymują darmowe posiłki i kieszonkowe!

„Roboty nie ma. Mamy dość, ale tak naprawdę jest tu bardzo nudno i zimno” – opowiada Abdal Sahut, jeden z mieszkańców ośrodka.

Młody uchodźca z Iraku powiedział dziennikarzom, że nic nie wiedział o ataku, mówiąc, że słyszał o aresztowaniu mężczyzn, którym wkrótce przywrócono wolność.

„Myślę, że wiele miejscowych kobiet ma fantazje seksualne. W rzeczywistości południowi mężczyźni ich pociągają, bo są zdrowsi niż miejscowi. Nie bronią się, jeśli napierasz na nie na ulicy, choć zdarzają się takie, które chcą, abyś je zostawił w spokoju” - wyjaśnił Sahut.

Inny człowiek, który przedstawił się jako Abrahman, również przyjechał z Iraku. Powiedział, że przywiózł do Finlandii całą rodzinę tj. dwie żony i trójkę dzieci. Według Abrahmana, wielu jego rodaków "nie zachowuje się z godnością". Jego słowa potwierdzają fakt, że w ostatnich tygodniach w Heinola muzułmanie napastowali wiele kobiet. Uchodźcy poją niewiasty alkoholem, a potem próbują gwałcić. Päivi Nerg, komendant fińskiej policji stwierdził, że nie są to odosobnione przypadki.

„Ataki na tle seksualnym nie są incydentalne. Policja ukrywa konkretne zdarzenia przed opinią publiczną i dziennikarzami, aby nie prowokować protestów i nie szokować lokalnej społeczności”.

Wyciekły już jednak informacje o seksualnych poczynaniach imigrantów. Wzburzeni są mieszkańcy fińskiego miasta Kempele, pisze Yle. Miejscowe skupisko uchodźców obrzucano tam kamieniami i koktajlami Mołotowa, po tym jak grupa afgańskich nastolatków zgwałciła dwunastoletnią dziewczynkę.

 

Ponadto, następnego dnia, w południowo-zachodniej części kraju, podobny los spotkał czternastoletnią uczennicę. Sprawca został zatrzymany. Okazało się nim być dziewiętnastoletni Irakijczyk, który w Finlandii posiada status azylanta.

 

 

Źródło: http://yle.fi/uutiset/wednesdays_papers_rape_statistics_and_migrant_violence_debate/8496423

Ocena: 

Nie ma jeszcze ocen

Komentarze

Portret użytkownika Kardynał

A najśmieszniejsze jest to że

A najśmieszniejsze jest to że policja takie dowody ukrywa, a dziwne że trafia do takich autorów tych artykułów, każdy może sobie takie coś napisać... 0 dowodów i wystarczy że polaczek przeczyta i łyka wszystko jak pelikan bo  "ARTYKUŁ BEZ DOWODÓW TAK MÓWI" zacznijcie w końcu myśleć matołki, założe się, że jakby ktoś napisał artykuł o tym że ruskie zbombardowały szpital, wszyscy by domagali się dowodów i mówiliby że to dezinformacja albo żydowska propaganda ale jak USA zbombraduje to przyklasukjecie lemingi bez mózgu...
PS: niech piąta kolumna w Polsce mnie minusuję bo nic po za tym niepotraficie a już niemówiąc o odpisaniu..

Portret użytkownika zyx

"założe się że jakby ktoś

"założe się że jakby ktoś napisał artykuł o tym że ruskie zbombardowały szpital, wszyscy by domagali się dowodów i mówiliby że to dezinformacja albo żydowska propaganda ale jak USA zbombraduje to przyklasukjecie lemingi bez mózgu..."

 - czyli wystarczające kryterium posiadania mózgu to przyklaskiwanie mowienie gdy Rosja zbombarduje szpital..
Że też takie tałatajstwo rozeszło się nawet na takie dziwne portale jak ten. Dotąd płatne robactwo trzymało się onetu, wp - i tam klepało swoje bzdety po 30 gr za wpis, ale widać przyszły nowe wytyczne. A najlepsze, że te 30 groszy to z kasy podatników.

Portret użytkownika b@ron

zanim kogoś zwyzywasz od

zanim kogoś zwyzywasz od lemingów, to jak ci artykuł wydaje się nieprawdą, spróbuj zasięgnąć informacji z tamtych rejonów, jeśli to wszystko to pomówienia to bedziesz miał pretekst do wytłumaczenia się z tych słów, które tu napisałeś.
Takie rzeczy wydają się niepojęte dopóki nie spotkają twoich najbliższych, lub ciebie samego.
Ja osobiście nie jestem rasistą, ale za zachowania imigrantów o których głośno, powinna być deportacja natychmiastowa, bo to oni tutaj są gośćmi nie my i nam swojej "kultury" narzucać nie powinni.
 

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kardynał

Nie mówie, że oni wcale tego

Nie mówie, że oni wcale tego nie robią sam za nimi nie przepadam, ale  domagam się prawdy a nie ciągłego bombardowania, bo ludzie są już tak zmanipulowani przez to środowisko. Wystarczy, że Kowalski dopisze coś na ich temat co jest nieprawdą a 90% bezmózgów będzie przytakiwac a sami niewiedzą, czy to prawda bo tam nie byli i dowodów nie ma.... więc jaki jest sens nakręcania społeczeństwa na dezinformacje??

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Kardynał

Nawet kosztem okłamywania

Nawet kosztem okłamywania ludzi?? bo to co tu w artykule jest napisanie nie musi byc prawda, Kowalski przeczyta i sie bardziej będzie nakrecał, może dam inny przykład a jak Rosja np. zrobi jakiś jeden błąd zbombarduje np szpital, i będzie później nagłaśniane to też mamy ich nienawidzić za to zachowanie?? bo zepsują sobie opinie tak jak Amerykanie przez błąd Pentagonu?? widzisz to jest właśnie manipulacja społeczeństwem. Owszem ci imigranci są zli nie dobrzy, i lepiej żeby ich tu nie było bo i tak po za guzem niczego tu nie znajdą, tylko Powiem krótko, nie lubie czytać ostro zmanipulowanych albo dezinformacji, wolisz żeby cie ciągle okłamywano czy wolisz czytać prawdziwe informacje poparte faktami?

Portret użytkownika b@ron

akurat to jedna z nielicznych

akurat to jedna z nielicznych stron która pisze jak jest, a nie powiela papki, ale każdy może mieć swoje zdanie...przecież nawet tu były komentarze na temat gwałtów, że przecież to narmalne że młodemu facetowi się chce a biedny musi uciekać z kraju...no ja takiej "normalności" nie uznaje

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Strony

Skomentuj