Tysiące uzbrojonych nachodźców chce wtargnąć do Chorwacji

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Austriacki wywiad ostrzega przed zorganizowaną i uzbrojoną grupą nielegalnych imigrantów, którzy przygotowują się do ataku na chorwacką granicę. Ponad 20 tysięcy „uchodźców” z Bliskiego Wschodu zamierza wkrótce wtargnąć do Unii Europejskiej z terytorium Bośni i Hercegowiny.

 

Już od kilku miesięcy dochodzi do regularnych starć między chorwacką policją a imigrantami, którzy domagają się otwarcia granicy. Odmowa ze strony Chorwacji spotyka się z agresją. Po drugiej stronie granicy, w Bośni i Hercegowinie, nielegalni imigranci stworzyli prowizoryczny obóz, a ich liczba stale rośnie.

 

Według austriackiego wywiadu, 95% z nich to młodzi mężczyźni i prawie wszyscy są uzbrojeni w noże. Wkrótce ta zorganizowana grupa może rozpocząć szturm na chorwacką granicę i może nastąpić poważny kryzys, podobny do tego, jaki miał miejsce w 2015 roku, gdy fala nielegalnych imigrantów przelała się przez Bałkany.

Nachodźcy mają po swojej stronie organizacje pozarządowe, których pracownicy domagali się od chorwackiej policji otwarcia granic i nieposłuszeństwa względem rządu. Padły również groźby, że w przeciwnym wypadku, Chorwacja będzie krytykowana przez światowe media i tzw. społeczność międzynarodową.

 

Ostatnio władze Węgier również podniosły alarm w związku z 70 tysiącami nielegalnych imigrantów, którzy zorganizowali się na szlaku bałkańskim i wkrótce mogą uderzyć w chorwacką lub węgierską granicę. Jak widać problem zmasowanej migracji z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy wciąż nie został rozwiązany. Zjawisko to obserwujemy nieprzerwanie od co najmniej kilku lat.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

ZNAJDZIE SIĘ  KIJ NA BANDEROWSKI RYJ

Nieposłuszeństwo jest prawdziwą podstawą wolności, posłuszni muszą być niewolnicy” – George Orwell.

Portret użytkownika inzynier magister

Najwyrazniej soros i jego

Najwyrazniej soros i jego pobratymcy przyspieszyli ich plan objęcia władzy totalnej ! Nam w Polsce pozostał już tylko marsz bo mafia tuskowa wygrała w wielu miastach i planują zablokować marsz niepodległości !!! Przecież HGW i większość mieszkańców Warszawy nie chcą w Warszawie Polski ale są i chcą być niewolnikami Niemiec. Polskość to dla nich nienormalność. Warszawa nie jest już polskim miastem. Oj przeciągają linę przeciągają. Może się zdziwić prezydent Warszawy jak dojdzie do prawdziwych zamieszek. Oni chyba chcą stan wyjątkowy wprowadzić od tej ustawy 10666, albo to pokaz siły ewnuowskiej ?

Największa cykliczna i masowa demonstracja w Polsce nieprzerwanie spędza sen z oczu władz centralnych i lokalnych. Urzędująca wciąż prezydent stolicy Hanna Gronkiewicz-Waltz wypowiedziała się w poniedziałek w sposób, z którego wywnioskować można, że może użyć nawet wątłego pretekstu do przerwania niedzielnego Marszu Niepodległości.Będziemy wszystko analizować, będziemy wszystko fotografować i jeżeli (...) będą race w takim zakresie, jak w zeszłym roku, to bez wahania rozwiążę tę manifestację – stwierdziła prezydent Gronkiewicz-Waltz. Według niej, marsz zostanie zablokowany także w przypadku gdy pojawi się nim  „element nienawiści” w rodzaju transparentu z hasłem „Polska dla białych”.Kiedy prowadzący rozmowę dociekał, co stanie się w przypadku gdy podczas demonstracji ktoś rozwinie choćby jeden „niepoprawny” transparent, odparła, iż to „nieważne”. – Niech pilnują, organizator za to odpowiada. Wszystko będziemy nagrywać – zapowiedziała.Wobec takiego nastawienia włodarzy stolicy nietrudno przewidzieć, jak w kilkudziesięciotysięcznym tłumie łatwo można będzie sprokurować najbardziej radykalne rozwiązanie. Czy skasowanie marszu urzędniczą decyzją nie mogłoby stać się wówczas zapalnikiem poważniejszych zamieszek? Pamiętając choćby policyjne prowokacje z lat rządów PO i sposób, w jaki władza traktowała wówczas demonstrantów, trzeba brać pod uwagę każdy scenariusz.

http://argonauta.pl/czy-polakow-gromadzi-sie-na-wojne-w-wielkim-dniu-pozostal-nam-juz-tylko-marsz/

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika inzynier magister

ukraińska zaraza chyba nas

ukraińska zaraza chyba nas atakuje... Pomorski Sanepid poinformował dzisiaj o wystąpieniu ogniska odry w powiecie kwidzyńskim (woj. pomorskie). Zachorowały cztery osoby: obcokrajowcy pracujący w jednym z dużych zakładów w Kwidzynie. Tysiąc osób z ich otoczenia objęto nadzorem epidemiologicznym.Jak podano, na odrę zachorowały cztery osoby, obcokrajowcy (jak ustaliła Polska Agencja Prasowa, chodzi o obywateli Ukrainy)

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Taki

Te zydowskie Ku,,,,,wy ktore

Te zydowskie Ku,,,,,wy ktore rzadza w Warszawie trzeba wyslac na pustynie ??

oni tylko czekaja i zacieraja rece zeby ten NASZ Marsz sie nie odbyl to pokazuje kto siedzi tam na Wiekskiej !!!!!!!

same zydowskie napletki!!!!! Jeszcze sie doczekaja te Ku,,,,wy 

Niech zyje Wielka Polska -----to ich tak boli 

Strony

Skomentuj