Tysiące oficerów wywiadu USA odmawia szczepienia na COVID-19. Czy to foliarze?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Tak zwani „eksperci”, wyśmiewają zwolenników teorii spiskowych wokół pandemii COVID-19. Ci, którzy nie chcą się zaszczepić, to według nich idioci, którzy narażają życie zaszprycowanych. Ciekawe, jak określą pracowników amerykańskiego wywiadu, którzy także nie chcą przyjąć szczepionek.

Jeżeli ktoś pracuje w jednej z agencji wywiadu USA, to na pewno jest człowiekiem, posiadającym o wiele większą wiedzę niż przeciętny obywatel. O takim człowieku nie można powiedzieć, że bredzi, opierając swoje poglądy na wpisach użytkowników mediów społecznościowych. Taki ktoś wie nawet więcej niż ci wszyscy „mędrcy” z rad medycznych przy premierach.

Skoro bardzo duża grupa ludzi tego pokroju, mówi covidowym szczepionkom „nie”, to znaczy, że coś musi być z nimi nie tak.

Republikanin Chris Stewart, który jest członkiem Komitetu Wywiadu Izby Reprezentantów poinformował, że tysiące oficerów zatrudnionych w agencjach wywiadowczych, może zostać zwolnionych z pracy za zignorowanie nakazu szczepień.

Jak rząd Stanów Zjednoczonych pogodzi przymus szczepień, z realną groźbą utraty całej armii pracowników z wysoce specjalistyczną wiedzą, którzy odpowiadają za bezpieczeństwo państwa?

Jeśli administracja Bidena stworzy podwójne standardy, a więc jednym każe się „dźgać”, a innym, z uwagi na ich strategicznie istotną pozycję odpuści, to wywoła w społeczeństwie jeszcze większy bunt.

Jeśli nie ulegnie i wyciągnie konsekwencje wobec niezaszczepionych, które będą skutkowały zwolnieniem, narazi USA na zagrożenia, bo zabraknie personelu, który mógłby sprostać wszystkim zadaniom stawianym przed agencjami wywiadu.

Do tego, cała masa tych osób, może zaraz w akcie zemsty zacząć „sypać”, niczym sygnalistka z Facebooka i burzyć fundamenty misternego planu globalistów, aby wykorzystać pandemię koronawirusa, do wprowadzenia Nowego Porządku Świata.

Doprawdy dziwi to, jak w swoim mniemaniu inteligentni ludzie, nie są w stanie zauważyć, że media głównego nurtu w ogóle nie drążą kwestii poddających w wątpliwość covidową narrację rządów. Jeśli już jakkolwiek wspomina się o „spisku”, to zwykle jest to ton prześmiewczy, który ma rzekomo obnażać głupotę tych, którzy nie wierzą ludziom, wielokrotnie już kłamiącym w innych sprawach i mającym tak zszargany „autorytet”, że idiotyzmem jest raczej traktowanie ich słów, jako wyznacznika prawdy.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Ten Który Wie

Trafiłeś w dziesiątkę. Ja to

Trafiłeś w dziesiątkę. Ja to rozwinę. Wszyscy żyjemy w oparciu o własne Systemy Przekonań, sa to jakby pudełka, jedne w drugich. Pierwsze pudełko to takie, kiedy myślisz, że świat jest taki, jakim go serwuja media, TV itp. Większe pudełko nazwałbym "jesli nie wiadomo o co chodzi, chodzi o pieniądze". Wielu inteligentynych ludzi utkwiło w tej perspektywie. To w istocie wciąż ciasne pudełko. Jesli przebijesz się przez nie, dojdziesz do wniosku, że są jeszcze onne formy życia, inne światy. A ci, którzy faktycznie zarządzaja procesami na naszej Planecie, niekoniecznie muszą być ludźmi. Pieniądze nigdy nie są dla nich celem, są środkiem, za które kupują uległość chciwych polityków i innych idiotów, którym na tych pieninądzach wyobraźnia się kończy. To, czego doświadczamy obecnie, ma związek ze zmianą Cyklu Planetarnego. Zło musi odejść, tak jak śnieg musi roztopić się po zimie. Bałwany walczą na całego, nie przebierając w środkach, bo cóż im zostaje?  Kto chce zrozumieć tą sytuację z punktu czystej logiki, nie poradzi sobie. Trzeba wyjść z ziemskiego pudełka i spojrzeć szerzej.

Portret użytkownika Zn

USA ich ma, my ich też,

USA ich ma, my ich też, dzięki Bogu, mamy w Konfederacji.  Za to min.  Australijczykom (których władze wdrażają satanistyczno-masoński reżim sanitarny pod kątem wprowadzenia Znamienia Bestii/ znacznika ,,na rękę lub czoło) brakuje chyba prawdziwych polityków.

Tymczasem, pomijając podejrzenia o teatrzyku dla ,,gojów", w USA trwa walka ,,o wolność waszą i naszą"!.

,,Jim Jordan, właśc. James D. Jordan – amerykański polityk, członek Partii Republikańskiej. Od 2007 roku jest przedstawicielem czwartego okręgu wyborczego w stanie Ohio do Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych. - źródło Wikipedia"

Republikanin ,,Jordan uderza w YouTube (za) „cenzurę” (informacji o) Covid-19" 

'This Is Now Becoming A Pattern': Jordan Slams YouTube Covid-19 'Censorship'  https://youtu.be/frn3WT15Dy8 

 ,,Cenzura to ostatni bastion tych, którzy promują kłamliwą narrację (kowidową)".

P.S.

Dla jasności bo ten błąd jest często powielany: ,,(...) że tysiące oficerów (...)". Słowo ,,officer" oznacza, w służbach niewojskowych tyle co ,,funkcjonariusz" i dotyczy wszystkich szczebli hierarchii służbowej więc ,,officer'em" jest, po złożeniu przysięgi, nawet stażysta  w pierwszym dniu pracy. https://context.reverso.net/t%C5%82umaczenie/polski-angielski/funkcjonariusz

PSS.

Poziom zidiocenia i prymitywizacji ludzi rośnie lawinowo. Słyszę coraz częściej gdy o dwóch chłopcach czy  mężczyznach mówi się ,,oboje".

Ludzie, ogarnijcie się!.

To rodzaj męski a nie sto piąta ,,płeć"   więc należy mówić ,,obaj"!

,,Oboje" (nie mylić z instrumentem dętym drewnianym) to kobieta i mężczyzna!.

 

Strony

Skomentuj