TVP World - czyli o walce z dezinformacją ludzi tworzących dezinformację

Kategorie: 

Źródło: TVP

Telewizja publiczna dowodzona przez Jacka Kurskiego, z wyprzedzeniem uruchomiła właśnie anglojęzyczny kanał informacyjny, który ma mówić prawdę o Polsce.

W związku z tym, że propaganda białorusko-rosyjska, zaczyna odwracać kota ogonem i przedstawiać Polaków broniących własnej granicy, jako agresorów łamiących prawa człowieka, prezes Telewizji Publicznej - Jacek Kurski - postanowił przyspieszyć uruchomienie anglojęzycznego kanału informacyjnego - TVP World.

Tłumaczy to obroną polskiej racji stanu i koniecznością walki z dezinformacją, sianą przez Łukaszenkę i Putina.

I nie byłoby w tych założeniach nic dziwnego, gdyby nie fakt, że TVP sama powiela dezinformację, pełniąc rolę tuby propagandowej PiS-u.

Tak więc w tym momencie szczytne założenia Kurskiego, jednocześnie obnażają podwójne standardy mediów publicznych. Z jednej strony bowiem na wewnętrzny użytek partii rządzącej, przedstawiają jej działania w samych superlatywach, niezależnie od obiektywnych faktów, a z drugiej, w ramach pospolitego ruszenia, będą odkłamywały fake newsy, kolportowane przez organizacje sprzyjające reżimom w Mińsku i Moskwie.

Dobrze by więc było, aby obecne próby ratowania honoru Polski na arenie międzynarodowej przez kanał TVP World, znalazły również swoje odzwierciedlenie w działaniach, dotyczących uczciwego prezentowania faktów związanych z rządami Prawa i Sprawiedliwości.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika A71

Skoro taki TVP WORLD ze

Skoro taki TVP WORLD ze otworzyli kanal info w jezyku angielskim, aby kazdy z kazdego kraju na swiecie, mogl sledzic co sie dzieje na granicy z Bialorusia ... https://tvpworld.com/51656539/our-stream ... no to zajebiscie, ze po wlaczeniu tego przekazu widze taki screen ... "Przepraszamy ale z uwagi na ograniczenia licencyjne, material jest niedostepny w kraju, z ktorego sie laczysz" Smile ... naturalnie po wlaczeniu VPN moge to sobie ogladac, ale chyba nie na tym to kurwa mialo polegac, bo masa ludzi nie ma pojecia co znaczy VPN ... niekompetencja TVP i pisiorow mnie rozpierdala

Portret użytkownika Uther Lightbringer

Kurski po raz kolejny wywalił

Kurski po raz kolejny wywalił pieniądze z naszych podatków w błoto. Tym razem tworząc stację będącą skrzyżowaniem TVP Info i TVP Polonia. Na dodatek w niektórych krajach transmisja jest zablokowana. Ale co tam. Funkcjonariusze polityczni zwani dla niepoznaki dziennikarzami będą mięc dodatkowe posadki i zarobią jeszcze więcej. Nie zdziwię się, jak TVN i Polsat będą chcieli ruszyć z podobnym kanałem.

Portret użytkownika Kwazar

Walkę z dezinformacją

Walkę z dezinformacją należałoby zacząć od TVP Ale to wcale nie znaczy, że inne stację nie są źródłami Fake News Smile Tylko ci pierwsi, po prostu WIODĄ PRZEWODNIĄ ROLĘ PARTII i PRYM in the WORLD ! 

Portret użytkownika Quark

Tworzenie stacji telewizyjnej

Tworzenie stacji telewizyjnej dla obcokrajowców jest błędem , bo skąd niby "dewizowi" telewidzowie mają wiedzieć co jest prawdą a co manipulacją ? Zwykli ludzie ją oglądający i tak nie mają wpływu na politykę ich krajów wobec Polski , więc zamiast się w to bawić najlepiej by było zapraszać przedstawicieli krajów zainteresowanych (obserwatorów) do nas by sami się rozejrzeli w obecnej sytuacji . Skończyły by się pomówienia o rzekomym "łamaniu praworządności , polskich obozach śmierci i obojętności na los uchodźców" - nie imigrantów zarobkowych , których gonić trzeba ! 

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Jako stały widz powiem tak:

Jako stały widz powiem tak:

Najgorszą i najbardziej zakłamaną stacją jest TVP która służy tylko i wyłącznie jako telewizja partyjna PIS-u.

Najbardziej antypolska jest telewizja TVN która powinna zostać wydalona z naszego kraju.

Największa propaganda fałszywej pandemii i szczepień jest obecnie w TVN (nie liczącz regionalnych stacji TVP bo wtedy TVP byłoby na pierwszym miejscu)

Największy Pluralizm jeżeli chodzi o zapraszanie gości jest w Polsacie.

Najwięcej zwerbowanych agentów przez obce służby jest w TVP.

Najbardziej profesjonalną telewizją jest TVN.

Największe lizodupstwo USrAela jest w TVP.

Najwięcej wieśniaków pracuje w TVP którzy są po szkołach Ojca Rydzyka, później Telewizja Republika i awans do TVP.

Najwięcej korzennych występuje w TVN.

Najładniejsze suki, materialistki które gdyby nie miały pracy w telewizji to może nawet dawałyby dupy za pieniądze aby kupić sobię nowe buty i smartfona jest w TVN. Chociaż to chyba i bez tego dawały np. Durczokowi który umarł bo się zaszczepił.

 

Portret użytkownika Ten Który Wie

No tak, stały widz. To wiele

No tak, stały widz. To wiele wyjaśnia. Z upodobania czy obowiązku? Jak na ruskiego trola masz doskonałe rozeznanie. Diagnoza pewnie trafna. Tak czy inaczej, tylko kretyni oglądają telewizję. To teraz napisz, dlaczego putinowska i białoruska telewizja są takie prawdomówne i i gdzie są lepsze suki. I za co dawałyby dupy. Bo te ruskie to za polski paszport na pewno. Rozwiń to, błysnij brzytwą swego intelektu.

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Tyle debile nie oglądają

Tyle debile nie oglądają mediów głównego ścieku i się jeszcze chwalą, że "nie oglądam telewizji od 10 lat" itp. Prawda jest taka, że z głównego ścieku dowiesz się więcej niż z mediów alternatywnych jeżeli potrafisz łączyć klocki.

Także jeżeli ktoś nie ogląda głównego nurtu i nie śledzi tego co mówi wróg to taka osoba jest nieświadomo i ma korzenie korzenne ponieważ myśli, że wszystko wie jak oglądanie USrAelskich agencików typu Witold Gadowski albo jakiś Bartosiak.

Portret użytkownika Ten Który Wie

Tu masz troche porównań z

Tu masz troche porównań z mediów głównego nurtu

https://www.youtube.com/watch?v=_fHfgU8oMSo

Porównaj wypowiedzi i powiedz, do jakich "własnych wniosków" udało ci sie dojść. Ok, czyli przyznajesz, że ogądasz TVPPIS oraz TVN, poza tym jakiegoś Gadowskiegio i Bartosika ( WTF???). Są efekty, sprany i zasrany mózg wywala  na forum ZnZ swoje odchody. Czyli ty nie jestes trollem. Trole mają minimum inteligencji. Ty jesteś zwykłym teleidiotą. Napisz temu, co cię tak ściga, żeby sie odpierdolił, bo ty niewiinny. Telewizja nie z takich jak ty zrobiła kretynów. Biedaczku, jestes ofiarą systemu, bezwzględnych mediów. Radia Maryja też słuchasz?

 

Portret użytkownika Quark Dylemat

"Ty jesteś zwykłym teleidiotą

"Ty jesteś zwykłym teleidiotą"  nie prawda, ja oglądam telewizję od tyłu i sam sprawdz o dziwo tylko wtedy pojawiają się prawdziwe informacje. Nagrywasz telewizję za komputer potem w video edytorze puszczasz od tylca i wszystko wiesz. Zobacz sobie sam jak nie wierzysz. Ten słynny Baca też tak ogląda.

Strony

Skomentuj