Turcja odmówiła zakupu rosyjskiej szczepionki Sputnik V

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Turcja nie kupi rosyjskiej szczepionki COVID-19, ponieważ nie spełnia ona wymaganej praktyki laboratoryjnej. Poinformował o tym szef ministerstwa zdrowia tego kraju Fakhretin Koca.

 

Problem polega na tym, że rosyjska szczepionka nie jest zgodna z GLP (Good Laboratory Practice), więc nie podjęto decyzji o jej dopuszczeniu do obrotu w tym kraju.

 

W Turcji 893 tysiące osób zostało zarażonych koronawirusem, 441 tysięcy wyzdrowiało z infekcji, a 15 314 zmarło. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow skomentował odmowę Turcji wobec rosyjskiej szczepionki.

 

„Wyniki testów i prób pokazują, że jest to bardzo skuteczna i niezawodna szczepionka” - powiedział.

 

Tymczasem władze Egiptu potwierdziły zainteresowanie szczepionką na koronawirusa Sputnik V - poinformowało rosyjskie Ministerstwo Przemysłu i Handlu. Stało się to jasne po spotkaniu na szczeblu ministrów Denisa Manturowa z ministrem handlu i przemysłu Egiptu Nevin Gamea. Podczas rozmowy rozważano możliwość dostarczenia szczepionki, a także lokalizację jej produkcji w tym kraju.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

@onaIbo nie on

@onaIbo nie on
...to zaszczep się i zdychaj parchu, nikt ci nie broni....z resztą takie bydło jak ty i tak niczego dobrego nie wnosi, tylko  spowalnia rozwój normalnych ludzi.

PS... ci normalni już dawno temu zadali sobie pytanie - czemu nikt nie chce wziąć odpowiedzialności za skutki uboczne tych naprędce zrobionych trucizn.

Ile ci płacą za robienie z siebie szmaty?...warto chociaż...? czy po prostu tak lubisz...? intelektualna amebo...

 

Portret użytkownika Mojeimię44

Skutki poznamy ale nie od

Skutki poznamy ale nie od razu tylko po kilku latach. Przypuszczam, że po 2-3 latach jak już każda komórka odszczepieńca będzie zmodyfikowana nowym mRNA i dochodzić będzie do zakłóceń w wielu wymiarach zarówno fizycznych jak i psychicznych wtedy zacznie wychodzić prawdziwe oblicze szczepionkowej mafii. Najgorsze jest to, że w pierwszej fazie o tych co umrą będą mówić, że byli niezaszczepieni a prawda będzie zgoła inna. Jestem na to przygotowany. Już raz zaufałem medialnej propagandzie i wziąłem kredyt we frankach- do dziś płace i płacze drugi raz mnie w h.... nie zrobią. Niech zapomną. Właśnie dlatego przestrzegam innych. Ten rząd chce zniszczyć gospodarkę, prawa człowieka, konstytucje i służbę zdrowia. Kto tego nie widzi już jest martwy. Nie wierzę już w żadne sondaże, tubę propagandową ani w dobre chęci tego całego rządu. Nie wierzę ani w opozycję ani w koalicję. Oni grają do jednej bramki a tylko tworzą show dla plebstwa. To widać po tym, że obradują nocami i to nie na sali parlamentarnej a w parlamentarnej stołówce. Hańba i zdrada. Tu jest ich prawdziwy sejm

Nie dziwi was gdzie są posłowie podczas nocnych posiedzeń?

W restauracji śmieją się z nas planując nowe wytyczne dla Polski oparte o agendę 2030- targowica. Pod względem wolności prasy zajmujemy około 70 miejsce na świecie i to już wam powinno włączyć lampkę kontrolną. Niezależnych mediów jest jak na lekarstwo a na dodatek cały czas je cenzurują lub likwidują. 

Wierze tylko w Boga i drzewo życia. Zresztą nie tylko ja. Jest nas sporo.

https://youtu.be/bkHiYCSxQgM

Nie interesuje mnie czy ktoś jest murzynem, żydem, Chińczykiem, Hiszpanem itd. Wszystkich nas łączą wizje z drzewem życia. Dosłownie wizje. 

https://youtu.be/pwlM_KyB6EI

https://youtu.be/iuFlargNlXg

https://youtu.be/MZ4JGye4dQU

https://youtu.be/IplySutMhMg

Portret użytkownika kojak

wszystkie te szczepionki sa

wszystkie te szczepionki sa roboine na kolanie aby byla ja najszybciej kasa To jest wazne a nie zdrowie ludzi ! Jest rzecza absolutnie absurdalna zeby w pol roku  zrobic szczepinke Zwyczajna paranoja ! I jakies hieny i zwyrdnialcy  lekarze z tytulmi  mowia jak  kryminalici ze ta np stosowana w Polsce jsst szczepionka bezpieczna Wszyscy produceni obowaizkowo domagaja  sietez  zwolnienia  z wszelkiej  odpowiedzlnosc za jej  uboczne skutki . Zaszczepisz sie bedzisz mial problem ? To twoja sprawa nie zwracaj nam glowy ! Lepiej idz i sie powosc !

Portret użytkownika Akczterdziescisiedem

Warto zaznaczyc ze lekarze

Warto zaznaczyc ze lekarze ktorzy beda te lewe szczepienia zostali juz do tego w pewnym stopniu "przekupieni", gdyz obiecuje im sie jakies horendalne kwoty po szczepieniu typu 65zl za pacjenta zaszczepionego w gabinecie lekarskim, i jeszcze wiecej prywatnie w domu u "klienta". Po takim roku jako zafundowali nam cinz gory, lekarze sie po prostu ustawia w kolejce i tym oto sposobem zostana platnymi cichymi zabojcami populacji.

Strony

Skomentuj