Trwa wymiana populacji w Polsce! Za kilka lat nie poznamy naszego kraju

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wejście Polski do Unii Europejskiej jeszcze długo będzie nam się odbijało gorzką czkawką. Mamiono nas wspaniałościami wspólnoty, ale okazało się, że wstąpiliśmy do lewackiego eurokołchozu. Konsekwencje tej decyzji mogą być dla naszego narodu tragiczne. Grozi nam szybka podmiana populacji naszego kraju.

 

Właściwie od momentu wejścia do UE z naszego kraju cały czas wyjeżdżają Polacy. Kierują się przeważnie do Wielkiej Brytanii i Niemiec, ale tez do innych krajów członkowskich unii. Według oficjalnych statystyk wyprowadziło się już 2,5 miliona naszych rodaków. Niestety proces ten zdaje się nasilać i w ciągu ostatniego roku do Wielkiej Brytanii przybyło kolejne kilkadziesiąt tysięcy Polaków, prawdopodobnie chcących zdążyć przed Brexitem. 

 

Statystyki GUS wskazują że wciąż przybywa osób wyjeżdżających z Polski. Pod koniec ubiegłego roku było ich niemal 5% więcej niż 2015. Zwykle roczny przyrost imigracji kształtował się na poziomie około 3%.  Nie idzie to w parze z oficjalną rządową propagandą sukcesu, głoszącą jakoby Polska stała się potęgą gospodarczą. Coś musi być nadal nie tak z tym krajem skoro tak wielu Polaków decyduję się go opuścić.

Jednak bezrefleksyjni rządzący mają na to swoją receptę, czyli ukrainizację Polski. Dlatego robią, co mogą aby zasiedlić nasz kraj milionami Ukraińców. Zastępują oni wypchniętych przez patologiczny fiskalizm Polaków. Oficjalnie są to pracownicy tak bardzo potrzebni naszemu rynkowi pracy Ale problem z pracownikami nigdy by się nie pojawił gdyby nasi rodacy pozostali w kraju. 

 

Polskojęzyczni politycy, albo udaję, że nie mają pojęcia, co zrobić, żeby zachęcić ludzi do powrotu, albo bardziej zależy im na wpuszczeniu kilku milionów Ukraińców. Większość decyzji o emigracji bierze się z niskich zarobków w Polsce. Pazerne fiskalne państwo wymusza haracze płacone od każdego zatrudnionego i od przedsiębiorczości, skutecznie zniechęca do inicjatywy.

Tworzy to błędne koło, bo rząd dba o to żeby w Polsce było źle i aby zebrać jak najwięcej z podatków, dlatego Polacy muszą emigrować za lepszym życiem do krajów, w których ich wynagrodzenia i poziom życia są na tyle odpowiednie, że ludzie mogą spokojnie funkcjonować. Ci sami pracownicy w Polsce mogli stać się najwyżej pracującymi biednymi, albo bezrobotnymi pracującymi w szarej strefie.

 

Zalewający nas Ukraińcy są jednak w jeszcze gorszej sytuacji. Wojna domowa i wielki kryzys gospodarczy w tym kraju spowodował powszechną pauperyzację. Skutkiem tego nawet nasze polskie warunki pracy i płacy są dla nich bardzo atrakcyjne. A skoro dzięki UE łatwo jest Ukraińcom do Polski przyjechać i zdobyć legalną pracę zarabiając wielokrotnie więcej niż na Ukrainie, to trudno się dziwić że rzuciły się do nas miliony obywateli tego kraju.

Jeśli komuś wydaje się że ilość Ukraińców w Polsce osiąga właśnie swoje apogeum to warto jeszcze raz się nad tym zastanowić, bo wszystko wskazuje na to, że to dopiero początek inwazji. Musimy się z tym liczyć, że za kilka lat, mniejszość ukraińska w Polsce będzie stanowić poważną siłę zdolną do wywierania presji na naszą polską politykę w jeszcze większym stopniu niż obecnie, gdy żartuje się, że władzę w Polsce sprawuje MOSSAD, CIA i ukraińskie SBU.

 

Jak już wielokrotnie pisano na łamach portalu zmianynaziemi.pl , ukrainizacja Polski bardzo przypomina islamizację zachodu. I u nas i u nich procesy te nastąpiły niemal niezauważalnie i nagle obudziliśmy się w nowym, dwujęzycznym społeczeństwie. Zwolennicy multikulturalizmu wmawiają nam, że takie pomieszanie narodowości może być  pożyteczne i odmawiają przyjęcia do wiadomości, że wpuszczenie obcych zawsze wiąże się również z ryzykami.

Jakkolwiek na zachodzie Europy te ryzyka są oczywiste, a celem przybyszów z Azji i Afryki jest wprowadzenie rządów islamskiego prawa szariatu, tak w przypadku Ukraińców nie jest to już tak jednoznaczne i oczywiste. Nie wiadomo jak silna jest u nich nienawiść względem Polaków. 

 

Sądząc po tym co dzieje się obecnie ich kraju gdzie gloryfikuje się morderców naszych rodaków, może ona być całkiem silna i nie wiadomo jak to wyewoluuje w najbliższych latach gdy przyjedzie do nas kolejne kilka milionów Ukraińców. Miejmy nadzieję że zdobędziemy się na to aby znaleźć sposób na pokojową koegzystencję Polaków i Ukraińców i rzeczy takie jak zbrodnia wołyńska nie wydarzą się więcej na naszym terytorium.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (5 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Ciekawe dlaczego tak bardzo

Ciekawe dlaczego tak bardzo TVP szpikuje umysły Polaków progagandą niebywałego sukcesu morawieckiego bankstera od golden saks ? przecież każdy widzi rosnące ceny żywności, ciągle zabierany nam ZUS 1200złotowy i inne straszne podatki największe na świecie ?! niestety PiS idzie w ślady zdrajców rudego folksdojcza w tym zakresie, to znaczy propagandy sukcesu który jest wiązaniem końca z końcem a nie jakimś sukcesem, sukces będzie jak Polska stanie się niezależna od banksterskiej mafi sorosa mordującej nienarodzone dzieci, GMO i genderowej konwencji którą polski rząd cały czas wprowadza ! PiS jest o tyle porządny że nie zgodziłsię na inwazję terorystów nachodzców, ale na inne rzeczy się zgodził, na baksterów, na GMO, na CETA, na chemtrialsy, na mordowanie dzieci w łanach i na zboków w szkołach ! Módlmy się do Jezusa za PiS by zmądzrzeli i nie dali się mafii NWO !

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Anioł Prawdy

Ja mogę się pomodlić by

Ja mogę się pomodlić by spadła na nich kara Putina - za te szczucie na Rosję i bratanie się z największymi bestiami wojny jakimi są banderowsko chazarskie ścierwa, i za te wszystkie dobrocie jakie nam Polakom zrobili i tworzą. Najlepiej jak by ta kara zmieniła ich w stan lotny żeby znaleźli się w stratosferze...

Portret użytkownika Akamai

Dane Eurostatu.

Dane Eurostatu.

W ciągu minionego roku, tj od września do września, w Polsce masło podrożało o 48 proc.,  jajka o 7,7 proc., jogurty o 9,1 proc., wieprzowina o 7,4 proc., świeże owoce o 9,7 proc., a warzywa o 5,8 proc. 

A oto autor tego sukcesu:

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Portret użytkownika nel35

Wzrost cen masła w Polsce to

Wzrost cen masła w Polsce to wynik sytuacji na światowym rynku. Na zachodzie Europy ceny masła wzrosły bardziej: we Francji o 80 proc., w Niemczech i Holandii o 90 proc., a we Włoszech nawet o 100 proc. W 2016r. zmniejszono produkcję mleka, z kolei Chiny zwiększyły import produktów mlecznych o 20% (masła o 15%). USA odchodzą od spożycia margaryny, więc  potrzebują więcej masła. Pomimo embarga masło z Europy trafia też na rynek rosyjski. Nie brakuje też spekulantów, którzy wykupili część masła, żeby wywołać pozorny brak i podwyższyć ceny. Z jajkami jest podobnie, o cenie decyduje popyt i podaż, więc nie demonizujmy Morawieckiego juniora; jest za mały, zeby mieć na to wpływ.

Portret użytkownika euklides

nel35

nel35

I znowu zaczyna się zwalanie na koninkturę, złą pogodę, spekulantów... Winni są wszyscy tylko nie ci co są przy korycie... Otóż winę ponosi Morawiecki, jego świta i wyborcy PiSu. Już dawno pisałem, że efektem 500+ będzie wzrost cen, bo jak dasz ludziom 500zł za nic nie robienie to ci którzy pracują będą chcieli więcej niż 500 zł za swoją pracę. Jest to oczywiste dla każdego komu nie zrobiono galaretki z mózgu.

Nie pitol mi tu, że nagle o cenach decyduje popyt i podaż, bo ten rząd ma gdzieś wolny rynek, ciągle go wypacza i jest z natury socjalistyczny. Jeszcze raz powtarzam: PiS ponosi winę za złe wyniki gospodarcze.

Portret użytkownika pilippek

we francji na półkach masła

we francji na półkach masła nie było wcale - też przez PIS xDDDD hahahaa

zły pis zabrał wam masło

teraz pora na parówki polaczki

hahahha

Portret użytkownika Medium

Prawdziwych parówek już dawno

Prawdziwych parówek już dawno nie ma, daleko przed powstaniem PiS-u. To co jest za parówki sprzedawane to jakaś marna podróba nie warta pół złamanego centa. To już smaczniejsza jest soja, z której białka montują te "parówki".

Strony

Skomentuj