Trwa szczepionkowy atak na Polskę - potencjalnie groźny specyfik obowiązkowy dla polskich dzieci

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Triumfalnie ogłoszono, że od nowego roku wprowadzono kolejny obowiązkowy preparat medyczny zawierający potencjalnie niebezpieczne substancje, który ma być wstrzykiwany zdrowym dzieciom na życzenie rządu. Mowa o kontrowersyjnej szczepionce przeciw pneumokokom, której wprowadzenie przedstawia się jako cywilizacyjne osiągnięcie. Fakt, Polska jest jedynym krajem na świecie gdzie ta kontrowersyjna szczepionka jest obowiązkowa.

Polska stała się tym samym jedynym krajem na świecie, gdzie wprowadzono obowiązkowe szczepienia przeciwko pneumokokom i to już u noworodków, co jest dodatkowym barbarzyństwem. Obecny minister zdrowia, Konstanty Radziwiłł, jest wielkim fanem szczepionek produkowanych przez niektóre koncerny farmaceutyczne. Urzędnik ten mocno wierzy w cudowną siłę sprawczą szczepionek, a wszystkich sceptyków uważa chyba za niebezpiecznych wariatów.

 

Jego wiara w zbawienną moc szczepionek jest tak wielka, że wcześniej w podobnych okolicznościach, jako pierwszy kraj na świecie, wprowadził u nas obowiązkowo, potencjalnie niebezpieczną i bardzo drogą szczepionkę przeciwko HPV, która w przyszłości może zaburzyć płodność Polek.Teraz do tego, fan koncernów farmaceutycznych z Ministerstwa Zdrowia, dokłada kolejną kontrowersyjną szczepionkę, której działanie wcale nie jest takie zbawienne jak rysuje to propaganda. Preparat ten jest oskarżany o bardzo wiele niepożądanych odczynów poszczepiennych z zakażeniem pneumokokiem włącznie.

 

Przedstawiciele rządu, rozszerzenie kalendarza obowiązkowych szczepień, przedstawiają jako osiągnięcie cywilizacyjne. Rzeczywiście to doniosłe, bo w większości krajów świata nie wstrzykuje się w ludzi pod administracyjnym przymusem żadnych substancji. Po prostu gdy ktoś wierzy w cudowną siłę sprawczą tych preparatów, szczepi siebie i swoje dzieci, a rząd tylko zaleca pewne szczepienia.

 

Urzędnikom z Ministerstwa Zdrowia nie przeszkadza to, że wciskana na siłę szczepionka przeciw pneumokokom jeszcze niedawno była sugerowana rodzicom w skandalicznej kampanii reklamowej żerującej na strachu i szantażu emocjonalnym w stylu "jeśli kochasz swoje dziecko zaszczep je bo umrze". Widocznie reklama nie była skuteczna skoro teraz zwiększenie sprzedaży załatwiono rozmawiając z naszymi właścicielami.

Trudno się zatem dziwić, że sprzedawcy tych preparatów zwrócili się do właściciela Polaków, czyli rządu, który chętnie za nasze pieniądze, zakupił kilka milionów dawek szczepionki przeciw pneumokokom obwieszczając radośnie, że od stycznia szczepienia te są obowiązkowe i "darmowe". Tym samym jakiś koncern farmaceutyczny zanotuje godny pozazdroszczenia wzrost sprzedaży swojego produktu, a ogłupieni Polacy znowu pomyślą, że rząd im coś daje.

 

Urzędnicy z Ministerstwa Zdrowia zachowują się przy tym względem nas dokładnie tak jak właściciele stada, czyli po prostu zarządzają przymusowe wstrzyknięcie zakupionych milionów dawek swojej "trzodzie". Krowy też nikt nie pyta o zdanie czy chce zaszczepić cielaka, po prostu się to robi. Aby jakoś to objaśnić ludziom, w propagandę szczepionkową zaangażowano wszystkie kanały telewizyjne. Obecnie już za darmo reklamuje się ten produkt koncernów farmaceutycznych grożąc jednocześnie sankcjami administracyjnymi wszystkim, którzy odmówią szczepienia.

Warto zapytać pracowników resortu zdrowia o to kiedy dopilnują tego aby w naszym nieszczęśliwym kraju, lekarze zaczęli w końcu zgłaszać negatywne odczyny poszczepienne. Przydałoby się też aby wzorem cywilizowanych krajów, powstał u nas system odszkodowań dla dzieci, które przez wstrzykiwanie zarządzonych przez nich szczepionek, stały się kalekami na całe życie. Dopóki te dwa warunki nie zostaną spełnione, będziemy żerowiskiem dla koncernów farmaceutycznych, które wspomagane przez fanów szczepionek z rządu, będą nadal robić wielkie interesy bez ryzyka wypłat wielomilionowych odszkodowań za powikłania wywołane przez ich podejrzane preparaty.

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (9 votes)

Komentarze

Portret użytkownika fix

Wczesniej rodzice za

Wczesniej rodzice za szczepienie skoj. I pneumokoki musieli placic. I to duzo. Wychodzilo nawet kolo 2000 zl w cg roku. Dobrze, ze teraz bedzie wieksza ochrona rowniez dzieci biedniejszych. Sepsa jest niebezp. A pneumokoki niestety atakuja mlodsze dzieci bez litosci, bez szans sa te, ktore zachoruja i nie otrzym. W pore pomocy lub odporn. Slaba. Dlatego szczepionka dobrze, ze jest, ale powinna byc bez przymusu. 

W uk nawet na grype za darmo szczepia, ale rodzic musi wyrazic zgode. Natomiast jak dzieci ida do szkoly musza byc zabezp. Na podst. szczepienia, jak nie to sa szczepione.

Zdarza sie, ze jesli rodzice nie przypiln. Tzw. Ksiazeczek zdrowia z pl i nie doniosa do przychodni w uk do lekarza, to dzieci szczepia na ta sama szczep., bo musza byc zaszczepione na pewne szcz.

 

 

 

Portret użytkownika fix

Sluchaj profesorku celowo z

Sluchaj profesorku celowo z malej, dzieci ktore ida do szkoly w uk i nie maja przeciwsk. Zdrowotnych musza byc zaszczepione na podst.szczepionki...! 

Mozecie wszyscy minusowac, ale nie piszcie glupot ze olanie nawet podstawowych szczepien jest ok. Nie jest.

Nie wiem, ale ten portal wg mnie schodzi na psy. Albo dajecie stare arty z lenistwa albo skrzeczycie, ze wszystkie szczepienia sa zle. To chyba nie jest w porzadku. I przestaje juz wypowiadac sie na ten temat. Wspolczuje tym dzieciom, ktorych rodzice olali szczepienia podstawowe.

Zreszta never minder....

Portret użytkownika Anioł Prawdy

o czym tu w ogóle dyskutować

o czym tu w ogóle dyskutować - za takie postępowanie na Polskich małych dzieciach należy się ŚMIERĆ ludziom którzy się na to zgodzili i to wprowadzili i tym co to wykonują bo szatany lekarskie dobrze sobie z tego zdają sprawę !!!

Portret użytkownika Eva11

ale kto ma odwage ,aby

ale kto ma odwage ,aby cokolwiek zrobic ?

ludzie nie reaguja ,wiec i robia co chca ....

wiecie dlaczego chca aby kazdy mial dostep do neta ,aby ludzie swoja walke przenosili na ekran ,wyzyli ,wyzalili ,pokrzyczeli i to ucisza ich glos wewnetrzny ...sa mniej grozni dla nich ....

Naród, który nie wierzy w wielkość i nie chce ludzi wielkich, kończy się. Trzeba wierzyć w swą wielkość i pragnąć jej. S Wyszyński,

W Polsce bije serce swiata(N. Davies ) a czy Twoje bije dla niej? 

Portret użytkownika Akamai

Tak jak to zaleca dr Viera

Tak jak to zaleca dr Viera Sheibner. Należy skurw*ela zaszczepić.  

Nie wiem ile chłop waży, ale dawka (x 20) będzie chyba w sam raz. 

A potem zapytamy, czy go bardzo bolało ?

Prawda nas wyzwoli, 

Ale najpierw nas wku*wi.

 

Strony

Skomentuj