Trwa najazd nielegalnych imigrantów na Polskę! Czy to wojna hybrydowa?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wraca problem z inwazją nielegalnych imigrantów ekonomicznych, którzy ciągną na socjal do Europy. Można pokusić się o twierdzenie, że ta nagła presja imigracyjna nosi znamiona wojny hybrydowej. Tej wypowiedzianej jawnie przez Białoruś a być może sterowanej przez Rosję. 

Zaaferowani walką z grypą po rebrandingu nie zauważyliśmy tego co dzieje się na naszej wschodniej granicy. Już od kwietnia trwa presja migracyjna zapowedziana oficjalnie prze prezydenta Białorusi, Aleksandra Łukaszenkę. Po kolejnym konflikcie wywołanym jego zdaniem wtrącaniem się Polski w sprawy białoruskie, oświadczył, że przestanie wyłapywać uchodźców napływających z Azji i zaleje Polskę oraz Litwę uchodźcami.

 

Jak powiedział tak zrobił tylko nie dodał przy tym, że zorganizuje most powietrzny z Irakiem i zacznie wozić tak zwanych uchodźców za ich własne dolary. Ci ludzie płacą po kilka tysięcy dolarów, żeby Łukaszenka w zemście przeszmuglował ich do Polski samolotami białoruskich linii lotniczych. Doszło do tego, że białoruskie służby spychają "uchodźców" w stronę Polski a polscy pogranicznicy ze Straży Granicznej spychają ich w stronę Białorusi. 

 

Skutkiem takich działań jest to, że uwięziono grupkę nielegalnych imigrantów w pasie granicznym, a ci od razu skupili uwagę szalonych lewaków domagających się wpuszczenia wszystkich nielegalnych imigrantów. Teraz trwa medialny cyrk, posłowie PO i Lewicy donoszą islamistom Łukaszenki koce, śpiwory i prowiant, w tym mielonki wieprzowe, co można uznać nawet za zabawne trollowanie. W międzyczasie lewicowe media sączą głodne kawałki o grubym kocie, który przeszedł z "uchodźcami" 5000 km z Afganistanu i wymyślają sposoby na ocieplenie wizerunku muzułmańskich nachodźców.

 

 

Swoją drogą media nie zauważały problemu a trwa to już od kwietnia z różnym nasileniem. Teraz nagle wydarzenia w Afganistanie gdzie skompromitował się samozwańczy żandarm świata Stany Zjednoczone, jakby ktoś przekręcił wajchę i w smaym środku covidowego szaleństwa mamy drugie, migracyjne. Jedyne co można teraz zrobić to uszczelnić polską granicę. Straż Graniczna podjęła działania i ułożyła ponad 100 km zasieków z drutu żyletkowego. Ale taka osłona jest nieskuteczna, bo wystarczy położyć koc lub deskę i wszyscy mogą po niej przejść.

 

Wydaje się, że jedynym rozwiązaniem jest to, które w kontekście imigracji z Meksyku do USA proponował były prezydent tego kraju Donald Trump, czyli trzeba zbudować mur, albo ogrodzenie. Taką dezycję podjęła już poddana równie wielkiej presji migracyjnej Litwa. Prawdopodobnie tą samą drogą będzie musiała pójść też Polska. I ten płot musi powstać również na granicę polsko-ukraińską. 

 

Jeśli szlak migracyjny trafi na Ukrainę, a "uchodźcy" Łukaszenki zaczną przybywać do tego kraju ze strony Białorusi czy Rosji, to Ukraińcy raczej nie będą ich zatrzymywać. Nie zwrócą ich ani Białorusi ani Rosji i nie stać ich na tworzenie ośrodków dla imigrantów na swoim terytorium zatem prawie na pewno wyślą ich na nas, być może nawet im w tym pomagając. 

 

Niektórzy twierdzą, że ci przybywający nielegalni imigranci będą i tak dążyć do Niemiec, bo Polska nie jest dla nich krajem docelowym. Można jednak podejrzewać, że Niemcy zamkną dla nich granice, bo nie chcą już przyjmować kolejnej fali uchodźców, ponieważ poprzednia przeorała całe niemieckie społeczeństwo i spowodowała gwałtowny spadek poczucia bezpieczeństwa. Uszczelnienie granicy z Polską nie powinno być dla nich trudne, bo na większości granicy z naszym zachodnim sąsiadem i tak jest rzeka Odra więc nie będą musieli budować setek kilometrów płotu.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika StrasznaPrawda

Migranci jako broń to

Migranci jako broń to doktryna stworzona przez USrAel, najwięcej migrantów do Europy trafiło za tego niewolnika Chazarów, dewianta i pajaca Donalda Trumpa.

Obecni migranci z Afganistanu to pokłosie działań USrAela.

Tej wypowiedzianej jawnie przez Białoruś a być może sterowanej przez Rosję.

TVP? Takie brednie gadają właśnie w tym ścieku zapominając o tym, że PIS sprowadził najwięcej imigrantów do Polski od 1989 roku przebijając wszystkie inne rządzy tak, że nawet nie trzeba robić porównania bo wszyscy wiemy ile jest Ukrów/Banderowców, Hindusów, Pakistańczyków itd. no i oczywiście śpiochów żydków.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

,,Europa albo będzie chrześcijańska albo nie będzie jej wcale" - Robert Schuman

Portret użytkownika Czesio i muchy

Tak qrwa , Białoruś ma

Tak qrwa , Białoruś ma pudełka z imigrantami i otworzyła te kartony i napuszcza na Polskę. Admin ogarnij się . Weszli do nich to ich nie zatrzymują i niech idą dalej. To samo my powinniśmy zrobić. W pkp to całe czarne bydło muzułmańskie i do Słubic na przejście. Ale nasi zrobią inaczej , będą chcieli pokazać tym penisom z brukseli że do unii nic nie wlezie. Zobaczycie że będą trupy bo armia maciarewicza to wieśmaki i karierowicze , mówie o dowódcach. Będzie dym w najbliższym czasie. Pilnujcie swoje córki i przystojnych synków bo muslim nie gardzi niczym a tym bardziej ciasną pisowską dupą.

Strony

Skomentuj