Totalitarny przymus szczepień zostanie, Polacy są zbyt głupi żeby oceniać niebezpieczeństwo powikłań?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Niestety, kampania propagandowa mająca na celu przestraszenie Polaków okazała się być przygotowaniem do odrzucenia obywatelskiego projektu ustawy znoszącej przymus szczepień. Oznacza to, że nadal szczepionki będą przymusowe.

 

Można założyć, że sytuacja w zakresie wolności będzie się pogarszać. Fanatycy szczepień dostali wiatru w żagle i domagają się zakazu przyjmowania do szkół i przedszkoli dzieci, które nie są szczepione. 

 

Dodatkowo partia Nowoczesna zaproponowała ustawę, która uzależnia zapomogę na dziecko zwaną 500+ od tego czy rodzice zgodzili się na wstrzyknięcie dziecku rozmaitych substancji. 

 

Ciekawe ilu rodziców bezrefleksyjnie pobiegnie ryzykować zdrowiem swoich pociech poprzez ryzyko powikłań poszczepiennych dla marnych 500 złotych? Prawdopodobnie bardzo dużo.

 

Ci biedni ludzie robiąc to nie będą rozumieć tego, że poddają swoje dzieci eksperymentowi medycznemu, który może się nie udać. Zapewne nie będą sobie też zdawać sprawy ile kosztują miesięcznie rehabilitacje dziecka z powikłaniami poszczepiennymi. 

 

Domagając się utrzymania totalitaryzmu medycznego, zwolennicy szczepień często przyznają, że co prawda szczepieniu towarzyszy ryzyko, ale jest ono akceptowalne, bo trochę kalek to poświęcenie ponieważ robimy to dla dobra ogółu, który oczywiście zyskuje.

 

Większość zwolenników totalitaryzmu medycznego i przymusowych eksperymentów medycznych w postaci szczepionek, zakłada oczywiście, że powikłania nie wystąpią u ich dzieci tylko u cudzych.

 

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 3.8 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika &

Co takie pochody dzdzą? Tylko

Co takie pochody dzdzą? Tylko przewrót jak kiedyś w pewnym państwie na zachodzie sprawiłby by kraj chociaż przez moment zabłysnął światłem realnych działań. Ludzie łażą jak takie kurczaki po polu a gospodarz państwa się śmieje dalej.

Portret użytkownika &

Co takie pochody dadzą? Tylko

Co takie pochody dadzą? Tylko przewrót jak kiedyś w pewnym państwie na zachodzie sprawiłby by kraj chociaż przez moment zabłysnął światłem realnych działań. Ludzie łażą jak takie kurczaki po polu a gospodarz państwa się śmieje dalej.

Portret użytkownika Exart

Widocznie Andrzej Duda czy to

Widocznie Andrzej Duda czy to pod płaszczykiem czy ze szczerosci pragnie, aby był to marsz polskosci ponad różnicami i napięciami na tle ideologicznych różnic, czego twój zezujący móżdżek raczy oczywiście nie zauważyć... królu narracji.

Portret użytkownika euklides

Klasyczne gotowanie żaby. Za

Klasyczne gotowanie żaby. Za 10 lat pójdziemy ponad podziałami, bez barw narodowych, bo po co tworzyć podziały narodowe? Szkoda tylko, że kiedy przychodzi np. do płacenia podatków to Andrzej Duda bierze, a lud płaci - tutaj podziały jak najbardziej obowiązują. Niepokornych trzeba spałować, osadzić albo zamordować żeby ta "kraina równości" mogła funkcjonować.

Portret użytkownika Terracotta

Jego Koszerna Jarmulkowa

Jego Koszerna Jarmulkowa Ekscelencja Andrzej Duda (Fajgenbaum) pragnie polskosci? Czy ty jestes Polakiem czy polskojezycznym trollem? ZNZ to jest polska witryna. Won stad!

zmianynaziemi.pl/sites/default/files/styles/640szerokosc/public/1c298673ca9056992e6f27b11f850389.jpg?itok=VMD3M1zt

Strony

Skomentuj