Tłumy na ulicach chińskich miast. Druga fala pandemii o krok!

Kategorie: 

Źródło: Internet

Obywatele Chin najwyraźniej nie przejmują się tym, że to w ich kraju zaczęła się największa zaraz współczesności. Wielu z nich zapłaci za to najwyższą cenę.

Propagandowe odtrąbienie przez chiński rząd sukcesu w walce z SARS-CoV-2, sprawiło, że w ostatni weekend tłumy Chińczyków wyszły na ulice cieszyć się wolnością od restrykcji.

Tysiące ludzi w kraju skorzystały z długiego weekendu z okazji chińskiego święta zmarłych, by zaznać rozrywki na świeżym powietrzu, po dwóch miesiącach ograniczeń w przemieszczaniu się.

Na publikowanych w Internecie zdjęciach z prowincji Anhui na wschodzie Chin widać niekończący się strumień turystów, wchodzących w niedzielę po schodach na góry Huang Shan. Odwiedzający idą jeden przy drugim, bez zachowania dystansu, a niektórzy nie mają na sobie maseczek ochronnych.

Administracja parku gór Huang Shan zaoferowała mieszkańcom prowincji darmowy wstęp, by promować turystykę. Już przed godziną 8 rano w niedzielę park nadał komunikat, informujący o osiągnięciu maksymalnej dziennej liczby 20 tys. odwiedzających.

W weekend ludzie tłumnie odwiedzali również jezioro Xi Hu w mieście Hangzhou. Park z jeziorem przyjmował codziennie ponad 62 tys. gości. Słynna szanghajska promenada Bund nad brzegiem rzeki Huangpu, znów wypełniła się turystami i klientami sklepów, a w Pekinie tłumy osób ponownie wyszły do miejskich parków.

Możliwość szerzenia się wirusa przez osoby nie mające objawów choroby, jest nadal ogromna.  Tacy nosiciele są trudni do wykrycia, a badania sugerują, że koronawirus jest bardzo zaraźliwy już przed wystąpieniem objawów. Jeśli w zgromadzeniach tych były osoby zakażone, ale bez objawów, konsekwencje będą niewyobrażalne.

Główny doradca chińskiego rządu ds. epidemii koronawirusa Zhong Nanshan przestrzega, że nie należy uczestniczyć w zgromadzeniach, spotykać się na wspólne posiłki, ani chodzić w zatłoczone miejsca, ponieważ to najważniejszy środek zapobiegawczy.

I co z tego, skoro w Chinach właśnie dziesiątki tysięcy ludzi prawdopodobnie rozpoczęły drugą falę pandemii, a rząd będzie ją ukrywał.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

niemieckie "ordo ab chao"

niemieckie "ordo ab chao" zaatakowało ! to już jest jawny atak szkopskiego NWO na Polskę !!! Musimy zwiększyć modlitwę do Maryi Dziewicy oraz prosić o Miłosierdzie Boga Jezusa !

Polska zostaje zobowiązana do natychmiastowego zawieszenia stosowania przepisów dotyczących Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego w sprawach dyscyplinarnych sędziów - taką decyzję dzisiaj podjął Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

"Polska zostaje zobowiązana do natychmiastowego zawieszenia stosowania przepisów krajowych dotyczących właściwości Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego w sprawach dyscyplinarnych sędziów. Podnoszone przez Komisję (Europejską - PAP) zarzuty dotyczące stanu faktycznego i prawnego uzasadniają zarządzenie środków tymczasowych"

- podał TSUE w komunikacie.

TSUE przyznało, że choć organizacja wymiaru sprawiedliwości należy do państw UE, mają one obowiązek trzymania się prawa Unii. PiS powinien niezwłocznie przeprowadzić wybory bo szkopskie "ordo ab chao" chce obalić w Polsce cały system prawny !

Dr Aldona Ciborowska: Koronawirus to Atak globalistów na Wolność i Agenda zrównoważonego rozwoju ONZ

https://www.youtube.com/watch?v=rmyy67uVerM

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

 

Portret użytkownika ARTUR

Bóg w chrześcijaństwie

Bóg w chrześcijaństwie występuje wobec ludzi w słynnej już triadzie ; Bóg Ojciec , Syn Boży i Duch Święty . Syn został zesłany na ziemię aby pokazać szatanowi moc Boga Ojca , odkupić zło świata , dusze ludzi a także dać ludziom nadzieję na duchowe życie po śmierci ciała . Szatan w odwecie zrobi na koniec to samo lecz nie mając mocy nad ludzkimi duszami będzie ich zwodził fałszywymi cudami aby mu się pokłonili i odsunęli od Boga .I tak ciągle na całym świecie trwa bitwa o rząd dusz nie tylko po śmierci ale też dla mamony której bogiem jest zapewne Mamon .

Portret użytkownika Fiolkaaaa

nie ma żadnego wirusa oprócz

nie ma żadnego wirusa oprócz grypy ludzie a to co sie wyprawia jest to walka z wolnością ludzie!

znacie kogos chorego? atym bardziej kogos kto umarl tylko na to?
bo wszyscy którzy umarli niby na to mieli inne choroby, czyli zupełnie jak z grypą

 

Portret użytkownika babka

Nie chce się już czytać tych

Nie chce się już czytać tych komentarzy. Zarówno w grypie jak i w korona umiera się z powodu powikłań ale nie zmienia to faktu , że gdyby nie te wirusy to do powikłań i zejść by nie doszło. Sugerowanie ,że gdyby nie było chorób współistniejących to ludzie by nie umierali jest zakłamywaniem sytuacji bo umierają ludzie i młodzi i zdrowi dotychczas. Już pisałam mylić się jest rzeczą ludzką ale w tym wypadku pomyłka może drogo kosztować i pieniążki z trolowania pójdą się ...

 

Portret użytkownika ARTUR

Zapewne też twierdzisz że nie

Zapewne też twierdzisz że nie ma wirusa HIV podczas przypadkowych kontaktów seksualnych bo nikt na niego nie umarł , oczywiście gdyż umiera się na powikłania spowodowane wirusem . To samo tyczy się prezerwatyw które chronią przed wirusem HIV , powinny więc chronić też przed coronawirusem 19 gdyż jest bronią zmontowaną na bazie wirusa HIV .

Strony

Skomentuj