Testy na koronawirusa mogą wykrywać czy człowiek jest homo sapiens

Kategorie: 

Źródło: pixabay.com

Od pół roku jesteśmy codziennie atakowani informacjami o liczbie zakażeń koronawirusem SARS-CoV2. Medycy rysują na podstawie tych danych sugestywne wykresy zwane krzywą zachorowań. Okazuje się jednak, że wszystko to oparte jest o testy, które wykrywają czy człowiek to homo sapiens.

 

Starter, primer − w organizmach żywych polinukleotydowy fragment RNA powstający z udziałem prymazy i dołączany do opóźnionej nici DNA (starterowy RNA). Do startera dobudowywane są deoksyrybonukleotydy, co odbywa się przy udziale polimerazy DNA. Innymi słowy następuje wzmacnianie fragmentu DNA specyficznego dla poszukiwanej sekwencji. Primery DNA specyficzne dla SARS-CoV-2 można odnaleźć na stronie WHO.

Wśród nich znajduje się sekwencja CTCCCTTTGTTGTGTTGT. Gdy sprawdzi się taką frazę w wyszukiwarce, to prowadzi prosto do strony opisującej chromosom 8 w ludzkim genomie. Sekwencje starterów amplifikowane są w procesie PCR w celu ich wykrycia i oznaczenia jako „pozytywny” wyniku testu. Może to chyba oznaczać, że zestawy testowe z primerami sugerowanymi przez WHO powinny dawać pozytywny wynik u wszystkich ludzi. 

 

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika drako_tr

Szacunek Adminie...zatem mamy

Szacunek Adminie...zatem mamy niepodważalny dowód, że cała ta "epidemia strachu" służy zupełnie czemu innemu... nie ma żadnej pandemii, za to są już genetyczne szczepionki przeciwko ludziom, które tak przeprogramują DNA swoim ofiarom (wyszczepieńcom), że dopiero zacznie się dziać...

Portret użytkownika Max 1983

Dla mnie to się już wszystko

Dla mnie to się już wszystko trochę zbyt skomplikowane robi .Jeżeli to co jest w tym artykule jest prawdą i przyjąć by twoją interpretacje to przecież jest to wojna na śmierć i życie...i co nikt nie chce walczyć??Przecież miliony ludzi na całym świecie ma dostateczne wykształcenie i wiedze by to pojąć, więc czemu protestuje garstka??Wszyscy medycy ,dzienikarze ,politycy zostali kupieni??A co z ich rodzinami??

W internecie jest grupa ludzi która mówi "Szykuja nam rzeź"a reszta no tak szykują ....szkoda.Czemu nikt się nie organizuje??Czemu protesty są tak mało liczne i rzadkie??W Berlinie zdaje się ma być protest 29 sierpnia tak??Kiedy był ostatni?Chyba już z miesiąć temu??A co przez ten miesiąc się działo??Nic!!!Towarzystwo pojechało na wakację bo przecież to tylko zagłada się szykuje, to można sobie zrobić protest w koncówce sierpnia a następny w październiku!!!

Przecież to powinny być ulice pełne ludzi w każdy weekend!!Presja powinna być co raz większa .Co da spotkanie się raz na miesiąć??Nawet jeśli pojawi się milion ludzi to co z tego?Pokrzyczą ,rozejdą się i wrócą za miesiąć??Jak trzeba walczyć o podwyżki to i miasteczka namiotowe rozbijają i spią na ulicy 3 tygodnie, a o życie się walczy raz w miesiącu??Nawet takiej demonstracji tv nie pokaże!!Ciężko natomiast niepokazać miliona ludzi na ulicy weekend w weekend ,blokujących np normalne życie w stolicy.

Czemu te wszystkie niezależne  telewizje i tak dalej nie tworzą jakiś struktur ,nie organizują ludzi??Czemu nie są produkowane ulotki ,które zalewały by skrzynki pocztowe??Proste ulotki z prostymi do przekazania hasłami i odnośnikami do stron internetowych, gdzie wszystko było by dobrze przejrzyście wyjaśnione??Bo ja np biegam na ślepo po stronach internetowych i szukam odpowiedzi ,ale wiele "zaprogramowanych"osób nawet nie spojrzy na takie strony,a tymbardziej nie będzie ich szukać.Im trzeba ta wiedze przekazać w prosty sposób, a nie na filmikach Youtuberów trwających po 90 minut gdzie połowa z nich czesto nawet czytać dobrze nie potrafi....taki przekaz się nigdy nie sprzeda.Puściłem jeden filmik mojemu ojcu, gdzie człowiek tłumaczył co się dzieje to tata  powiedział że wytrzymał 10 minut bo to grubas ,poci się i nawet z kartki nie umie czytać....i to fakt.

Ludzie przyzwyczajeni do prostego i elegancko przedstawionego materiału niczym z TVN czegoś takiego oczekują i dlatego trzeba do nich docierać w prosty sposób.Moim zdaniem ulotki ,zalewanie skrzynek mailowych ....ale prostymi hasłami ,łatwo i dostępnie tłumaczącymi największe absurdy pandemii ,jak noszenie maseczek to ma jakieś szanse trafić na podatny grunt.Takie artykuły jak ten nic nie dadzą ,to strata czasu.Gdzie są hakerzy??którzy mogli by zaatakować w sieci ,gdzie są jacyś patrioci mający realne możliwości typu wysocy rangą wojskowi....wszyscy kupieni,wszyscy spią??

Wszyscy tylko gadają i czekają na rzeź.Widziałem co pisałeś w sprawie Białorusi że sobie usiądziesz fotelu i będziesz wojne oglądał, bo nie masz zamiaru walczyć....serio???Zapewne możesz nie walczyć ale nie fotelu to będziesz oglądał a więzieniu, bo niestety nas facetów obowiązuje mobilizacja wojskowa w czasie wojny.

To samo szczepionki.Bydło się będzie szczepiło itp.Nie ,zmartwie cię większość z nas się zaszczepi ,róznica jest tylko taka że bydło będzie szło szczęśliwe a my przerażeni.Nawet jeśli nie będzie przymusu bezpośredniego w sprawie szczepień to będzie szantaż.Nie zaszczepisz się??Nie będziesz miał pracy ,nie zrobisz zakupów ,twojej dzieci nie pójdą do szkoły.Nie polecisz na wakację....nawet autobusem nie pojedziesz.Ale co najwazniejsze nie wejdziesz do szpitala!!Nie odwiedzisz chorej matki ,nie dopilnujesz żeby lekarz nie spier... roboty ,bo cie tam nie wpuszczą!!

Mało tego myślisz że wszystko wyleczysz pozytywnym myśleniem i ziołami?Gdzieś mi napisaleś że to że nie idę już do lekarza to początek mojej drogi do wyzdrowienia.....nie to pogodzenie się z tym że to koniec ,bo już i tak nie mam chęci do życia.Myślisz że jak ma się np kręgosłup w stanie w którym operacja jest konieczna i każdy ci to powie czy lekarz ,czy masażysta sportowy(mam takie dojscia do masażystów współpracujących ze sportowcami)to oni wszyscy kłamią i wylecze to Yoga np??Nie wylecze i będę co raz bardziej niepełnosprawny.

Ty jesteś zdrowy ,ale któregoś ranka się możesz obudzić i nagle jakiś pozorny drobiazg nie wiem woreczek robaczkowy cokolwiek....i trzeba cholerstwo wycinać, nie da się innaczej i co zrobisz??A szpital zabieg tylko po okazaniu że byłeś "wyszczepiony"jak bydło.

Może ty masz jeszcze jakiś plan, może gdzieś chcesz uciec nie wiem Białoruś ,Szwecja...większość nie ucieknie.Więć jeśli szybko te wszystkie gadające w internecie głowy ,nie zaczną się organizować i walczyć w sposób sensowny i zorganizowany to tak jak napisałem na wstępie, róznica między nami a bydłem będzie tylko taka że my się będziemy bali a bydło nie .

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika drako_tr

myślisz że wszystko wyleczysz

myślisz że wszystko wyleczysz pozytywnym myśleniem i ziołami?

...ja to wiem. Tak jak można wmówić sobie chorobę, tak można sobie wmówić to, że jest się zdrowym, bardzo pomocne w tym są właśnie zioła.

Pytasz, czemu tak niewielu ludzi protestuje...sam widzisz, w jakim stanie jest twój Tata, akurat wiem, o czym mówisz, bo w takim samym stanie była moja żona...doskonale wiem, jak ciężko jest z tego stanu człowieka wyciągnąć, ale jest to wykonalne.

Co do wyjazdu... nie ma sensu uciekać do końca życia ... pora stawić czoła przeznaczeniu.

Co do szczepionek...hmmm...napiszę jak Admin poniżej, nawet nie jestem w stanie wyobrazić sobie, jakie będą konsekwencje...

Portret użytkownika Max 1983

Czasem mam wrażenie że

Czasem mam wrażenie że wierzysz że gdybyś stracił noge, to i tak z czasem byś się obudził ją posiadając.

Tak mój tata to już kaplica ,ale jednak masa ludzi wie że to ściema .To nie jest tak że garstka w to nie wierzy ,1000 osób np.Myślę że w skali kraju jest nas z milion ,tylko że jesteśmy rozproszeni.Już kiedyś podałem przykład z autobusem.Wchodzę do autobusu jest powiedzmy 20 osób i 19 w maskach ....to bardzo trudne nie założyć wtedy maski!!Raz boisz się mandatu, a dwa może nawet bardziej agresji tłumu .(2 lata temu to bym tylko czekał na ta agresję i uwierz mi wylądował bym w szpitalu, ale kilku z nich też ,ale się pozmieniało przez chorobe i dziś wolę unikać przepychanek).

No ale gdybyś wiedział ze z tych 20 osób 5 myśli tak jak ty ,gdybyśmy umieli się jakoś porozumieć przekazać sobie wzajemnie że jesteśmy w "jednej drużynie"to jestem przekonany że wtedy i te 5 osób i ty tą maskę natychmiast zdejmujesz.

Jednostka nic nie znaczy....w kupie i jedności siła.Dlatego dziwię się że wszyscy tylko gadają i gadają.Codziennie oglądam filmiki Youtuberów którzy podają kolejne przykłady na to że wirus to ściema i ....przekonują już przekonanych i po co??Nikt natomiast nie probuje zaproponować jakiś rozwiązań !!.Skoro maseczka jest symbolem zniewolenia, to wymyśleć jakiś swój symbol wolności, tak żebyśmy się odnajdowali w tłumie!!!Ja nie mam czego proponować, bo jestem małym żuczkiem siedzącym cicho z powodu stanu zdrowia, ale są ludzie którzy mają zasięg, oglądają ich nawet setki tysięcy ludzi.Czemu nie próbują organizować czegoś realnego ,jakiegoś sensownego oporu.

Pewnie jak będzie trzeba walczyć to zawalczę ,nawet jeśli ciało nie domaga już, bo nie mam natury pokornego kundla ale cięzko jest z myślą że będę wtedy sam.

Te szczepionki to faktycznie ciężko rozgryźć .Z jednej strony nie może to być coś co wykańcza na miejscu ,a z drugiej nie po to zrobili ten cyrk cały żeby tylko trochę zarobić i wstrzyknąć tam cokolwiek.To zbyt złożona akcja by tylko o kasę mogło chodzić.

Widzisz mam głupią sytuację ,bo z jednej strony uważam że dobrze by było gdyby ludzkość przestała istniec a przynajmniej została znacząco zredukowana  i powinienem kibicować tego typu pomyslą jak depopulacja, a z drugiej jednak serce mnie boli jak widzę co z ludzmi zrobili.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika czesiek z choiny

"  gdzie są jacyś patrioci

"  gdzie są jacyś patrioci mający realne możliwości typu wysocy rangą wojskowi....wszyscy kupieni,wszyscy spią??"

Tak Maxiu,wszyscy!

Czy znalazł się choć jeden "major Hubal "który stanął by na czele oddziału i dochował wierności słowom przysięgi?

Czy znalazł się choć jeden "pułkownik Zagłoba" który rzucił by buławę krzycząc ZDRADA!?

Czy znalazł się choć jeden generał który by zaprotestował wtedy, gdy rozkradano majątek narodowy? 

Nie.   Wszyscy oni  pobierają wysokie emerytury i nie w głowie im walka.

Portret użytkownika S

Jedna uwaga do twojej

Jedna uwaga do twojej wypowiedzi. Na świecie są dziesiątki, a może nawet setki milionów ludzi, którzy widzą co się dzieje i protestują lub chociaż starają się uświadomić innych. Bajer polega na tym, że media specjalnie o tym nie mówią, więc stąd wrażenie, że istnieją tylko przerażeni plandemią idioci. Z kupowaniem lekarzy czy dziennikarzy też nie jest tak. Kupieni są WYŁĄCZNIE ci na samej górze, a reszta ma wybór: zamknij mordę i rób co ci każą, albo wylatujesz na zbity pysk i jeszcze obsmarujemy cię tak, że nigdzie roboty nie znajdziesz. Tak zawsze działa dyktatura, naprawdę wierzysz, że wszyscy popierali kiedyś Hitlera czy Stalina? Teraz jest podobnie, ludzie wolą sie nie wychylać dopóki wydaje im się, że problem ich bezpośrednio nie dotyczy. A gdy już okaże się, że oni też mają przejebane, jest najczęściej za późno na reakcję.

Zobacz mój film, skopiuj, udostępniaj i pokazuj innym, jeśli sądzisz, że warto. Obudźmy jak najwięcej owiec, zanim będzie za późno ... https://ourtube.co.uk/video/27735/7---look-who-s-talking?channelName=DarthBanji

Strony

Skomentuj