Tajemnicze zgony 75 sportowców. Czy mają związek ze szczepionkami na COVID-19?

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Od kilku miesięcy dochodzi do bezprecedensowej liczby zgonów wśród młodych sportowców, którzy do tej pory nie narzekali na brak zdrowia. Czy winą za ich śmierć można obarczyć szczepionki na koronawirusa?

Od czerwca w Europie z powodu problemów z sercem, zmarło aż 75 sportowców. Biorąc pod uwagę statystyki z poprzednich lat, jest to liczba, której nigdy wcześniej nie odnotowano.

W przeszłości na choroby serca, umierało rocznie co najwyżej 6 czynnych sportowców. I nigdy od 1889 roku, gdy zaczęto gromadzić takie dane, liczba ta nie była wyższa, aż do teraz.

Obecnie, w ciągu zaledwie 4 miesięcy, mamy do czynienia z aż 75 przypadkami śmiertelnymi.

Biorąc pod uwagę fakt, że wiele klubów i lig zawodowych, wymusza szczepienia na COVID-19, pod groźbą odsunięcia od zespołów oraz kar finansowych, sportowcy nie mając wyjścia, przyjmują zalecane dawki.

Prawdopodobnie istnieje więc niepokojąca koincydencja pomiędzy tymi zgonami, a szczepieniami.

Jak bowiem wytłumaczyć to, że regularnie badani profesjonalni piłkarze czy koszykarze w sile wieku, nagle umierają na boisku?

Wszyscy pamiętamy sceny z meczu Euro 2020 pomiędzy Danią a Finlandią, gdy reanimacji potrzebował Christian Eriksen. Niedawno podobne problemy miał gwiazdor FC Barcelony - Sergio Aguero. W ich wypadku udało się uniknąć najgorszego, ale inni nie mieli tyle szczęścia.

Ciekawe na ilu ofiarach licznik zatrzyma się po upływie roku i czy przypadkiem nie jest to zaledwie preludium do tego, czym może być masowe pojawianie się zapowiadanych przez sygnalistów, długookresowych skutków ubocznych przyjęcia koronawirusowych preparatów.

 

 

 

Ocena: 

Średnio: 4.4 (19 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

akurat dziśro zmawiałem z

akurat dziś rozmawiałem z kobietą w wieku około 60 lat, skóra z nogi jej schodzi aż prawie do mięsa, powiększa się ta plama coraz bardziej, stasznie swędzi i piecze ! sama mówi że to po szczepieniu, nie może dostać się do lekarzy bo teraz wiadomo służba zdrowia nie istnieje dla Polaków... szok ! to jest straszliwa akcja diabelska depopulacyjno doświadczalna, bo wiadomo że będą robić za jakiś czas eksperyment starowania całymi narodami za pomocą 5G ! Niech nas ochrnia Bóg Wszechmogący Jezusa Chrystusa Jehowa, Maryja Dziewica i Duch Święty !

Innym przypadkiem kryminalnej działalności federalnej agencji FDA jest niezbity fakt, iż już na kilka miesięcy przed wypuszczeniem produktu „Pfizer-BioNTech’s Covid-19”, reklamowanego na rynku jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, agencja miała wiedzę o możliwych skutkach ubocznych tego preparatu, a mimo to nie poinformowała o nich – ani naukowców, ani świat medyczny, ani polityków, ani media. Nie zasygnalizowała tego również i społeczeństwu, które nieświadome i oszukane ustawiało się w kolejkach do cudownego środka obwieszczanego jako „bezpieczny i skuteczny”. FDA ukryła te straszliwe informacje dla siebie, a chyba tylko przez niedopatrzenie prelegenta lista ta została wyświetlona podczas jednej z narad.

Oto 22 października 2020 roku, czyli przed rejestracją tzw. szczepionki i na 53 dni przed zaszczepieniem pierwszej osoby w USA, podczas narady Komitetu Doradczego FDA, na krótki moment – dosłownie na pół sekundy – lista skutków ubocznych „szczepionki” firmy Pfizer lista została przypadkowo wyświetlona.

Ta niechcący pokazana lista o nazwie „Monitorowanie przez FDA bezpieczeństwa szczepionek COVID-19: Lista możliwych skutków ubocznych ***Może podlegać zmianie***„, obejmuje m.in.:

 • Zespół Guillaina-Barrégo
 • Ostre rozsiane zapalenie mózgu i rdzenia
 • Poprzeczne zapalenie rdzenia
 • Zapalenie mózgu
 • Konwulsje/napady padaczkowe
 • Udar mózgu
 • Narkolepsja i katapleksja
 • Anafilaksja
 • Zawał mięśnia sercowego
 • Zapalenie mięśnia sercowego
 • Choroba autoimmunologiczna
 • Zgon
 • Komplikacje ciążowe i porodowe
 • Choroby demielinizacyjne
 • Małopłytkowość
 • Zespół rozsianego wykrzepiania wewnątrznaczyniowego
 • Zakrzepica żył głębokich
 • Artretyzm i artralgia / bóle stawów
 • Choroba Kawasakiego
 • i inne

Zatem, pomimo wiedzy o możliwych chorobach i odczynach mogących być konsekwencją iniekcji do organizmu groźnego preparatu testowanego jako „szczepionka przeciwko Covid-19”, FDA ukrywała te fakty, a 11 grudnia 2020 roku to samo skorumpowane FDA udzieliło tymczasowej autoryzacji EUA (Emergency Use Authorization).

Na podstawie tej fikcyjnej i zmanipulowanej autoryzacji EUA, tylko w USA użyto tych preparatów 379 milionów razy (wyszczepiając „pełnymi dawkami” 178 milionów Amerykanów – stan na 10 września 2021 r). I dalej, pomimo pozornie przyznanej tzw. pełnej autoryzacji, nadanej 23 września br. wyszczepia się ludzkość na podstawie EUA. (O farsie autoryzacji czytaj: „Rezygnacja dyrektorów FDA – bunt czy zrobili swoje i mogą odejść?„)

Od czasu wypuszczenia na rynek „szczepionek” ani jedna zaszczepiona osoba nie była w pełni poinformowana o możliwych skutkach ubocznych, tych mogących wystąpić zaraz po iniekcji, czy też w ciągu 30 dni. Jak wiadomo system VAERS mający zbierać przypadki skutków ubocznych, interesuje się tylko zdarzeniami zaistniałymi do jednego miesiąca  – po tym czasie nawet śmierć nie jest już klasyfikowana jako skutek uboczny „szczepionki”… Po miesiącu po zaszczepieniu wszystkie choroby stają się jakimiś przypadkowymi zdarzeniami nie mogącymi mieć żadnej relacji ze „szczepionkami”. Ta diabelska funkcjonująca logika zakłada, że „szczepionki działają” przez wiele miesięcy, że „chronią” przez długi czas, a jednocześnie ich wpływ na organizm nigdy nie może w tym czasie być negatywny.

Poniżej, zamieszczamy ponad 8-godzinne wideo z przebiegu Komitetu Doradczego FDA („Vaccines and Related Biological Products Advisory Committee„) w dniu 22 października 2020 roku. Aby zaoszczędzić czasu, można od razu przejść do fragmentu po 2 godzinach (dokładnie 2:06:29). Właśnie w tym momencie na około pół sekundy ukazuje się plansza z listą poszczepiennych odczynów i chorób, o których FDA zdawał sobie sprawy, lecz nie poinformował nikogo. Dla jeszcze łatwiejszego dostępu, umieszczamy poniżej zrzuty ekranu z tego momentu prezentacji. Komitet Doradczy, albo przespał ten moment albo celowo przeoczył i nie dopytał się i nie zażądał wyjaśnień. Nota bene tenże Komitet Doradczy został w czasie procesu tzw. pełnej autoryzacji „szczepionki” Pfizera (23 września 2021 r.) pominięty i nawet nie dopuszczono obserwatorów i doradców, co w każdej innej autoryzacji było regułą, a cała „autoryzacja” odbyła się za zamkniętymi drzwiami.

FDA – agencja manipulacji

Agencja FDA jest w sumie sprawnie działającą instytucją służącą interesom firm farmaceutycznych i skutecznie manipulującą informacjami, aby społeczeństwo nabierało przekonania, że agencja działa w ich interesie i dla ich dobra. W rzeczywistości jest dokładnie odwrotnie: niemal każdy produkt firm farmaceutycznych „leczący” jakieś objawy chorobowe na dłuższą lub krótszą metę powoduje kolosalne skutki uboczne, które lobby medyczno-farmaceutyczne proponuje… „leczyć” innymi produktami farmaceutycznymi. Jest to samonapędzajace się koło uzależniania społeczeństwa od coraz większych dawek przeróżnych leków. W Stanach Zjednoczonych przeciętny człowiek (bez rozróżnienia wieku) wykupuje rocznie 12,2 recept (w wieku 26-49 – 9,7 recept; 50-64- 19,2 recept; 65-79 – 27,3  recept; powyżej 80 lat – 29,1 recept – wszystkie dane sprzed 8 lat). Obecnie wykupuje się ponad 4 miliardy recept rocznie (wypisuje dużo więcej).

Większość tych „lekarstw” została „przebadana” w podobny sposób jak uczyniono to ze „szczepionkami przeciwko Covid-19”, a system FAERS, mający zbierać dane o skutkach ubocznych lekarstw, jest tak samo wiarygodny i rzetelny jak system szczepionkowy VAERS.

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika Pliwo Skiefar

Papcio borgolio to krypto

Papcio borgolio to krypto szatanista i on też jak i ty powołuje się na jakiś duch i na jehova i na królowa nieba tak zwana matka boska. O co tu chodzi do cholery ? Wyście wszyscy szataniści na nieświadomce ? a co z katolicką jogą. Witamy w wariatkowie. Czy Ten który wszystko wytworzył może mieć matkę ? skoro sam jest matką i ojcem wszystkiego. Czy wyście już całkiem zwaryjatowali siem towarzyszu inzynierze. Za takie paskudztwa pewien naród został za karę sponiewierany i rozproszony po całym świecie a ty to ciągniesz dalej, opamiętaj się człowieku !!! Skoro jesteś ciekawy to sięgnij do żródła, wpierw się oczyścić od bałwanów i kłamstwa.

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Portret użytkownika Endymion

Nie pacz nad Szczepanami, gdy

Nie pacz nad Szczepanami, gdy giną ludzie pozbawieni opieki medycznej..

Piłkarzyki to przepłaceni idioci, muszą odejść..  Kopacz w gałę zarabiający miliony? Serio? To musi upaść!!!!

Lewandowski niech dla przykładu weźmie 5 szpryc na raz, aby udowodnić motłochowi, że to bezpieczne.. ch..j z nimi..

Ten Świat stanął na głowie i musi upaść.. taka kolej rzeczy.. to jest fikcja, Matrix, bez rzadnych racjonalnych podstaw!

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Portret użytkownika syriues

Spójrzcie na to z innej

Spójrzcie na to z innej strony. 

Jest Armageddon, zyjemy w trakcie, eliksiry zmieniające geny,wszystko dla bestii i jej imienia,dla ludzkiej bestii,ludzie którzy po zmianie są skazani na odstępstwo przeciw Bogu, bo zaufali bestii. 

A wiec ,ci bogaci wiedza,ze to się skonczy i to oni zostaną niby zbawieni, maja taka nadzieje, tylko zobaczcie jak bardzo zależy im na naszym końcu. 

Poczytajcie sobie co czeka człowieka ktory przeciwstawił się Bogu.mozr i z niewiedzy, bo przecież grzech tez jest z niewiedzy przed kara.a więc równoznaczne jest ufanie bestii zamiast Bogu.

Także nie jest ich miejsce tam gdzie byc powinno.sa fałszywi i maja fałszywych proroków i pewnie jakas wielka siła, wielki smok,pradawny,stoi za tym,bo kto mógłby az tak nienawidzić ludzi by ich korwa modyfikować.no niby kto miałby chcieć?kto niby tyle szalu ma w sobie?diabla przecież nie ma ,prawda,szatan nie istnieje a zlo to wymysl naukowców. 

Powoli nadejdzie coś co wam otworzy oczy.ujawni się to co było niewidzialnego

Ochyda spustoszenia.

Portret użytkownika Endymion

Ostateczny nadchodzi..

Ostateczny nadchodzi.. Apokalipsę św.Jan obrano jako plan, 4 jeźdźcy Apokalipsy.. pseudo elity chcą pozamiatać temat przed Bogiem, ale nie uda im się..  spieszą się się, bo nadlatuje Stwórca na Niburu, chcą wprowadzić swój porządek, zanim przybędzie, wiedzą więcej, stąd pośpiech.. Musimy wytrzymać wielki ucisk, a zwyciężymy..

DIVI LESCHI GENUS AMO 

Strony

Skomentuj