Tajemnicze polityczne wydarzenia ostatnich miesięcy - atak na Polskę

Kategorie: 

Źródło: internet

Frontalny atak "Struktur Zła" na Polskę jaki obserwujemy w ostatnich dniach można analizować z różnych punktów widzenia. Jedni są poruszeni emocjonalnie, inni chcieli by iść i manifestować w obronie naszej Ojczyzny, a jeszcze inni starają się całą tą sytuację zrozumieć. Trzeba wspomnieć o ciekawych zajściach jakie miały miejsce tuż przed wylaniem pomyj na nasz rząd, za uchwalenie całkiem oczywistej ustawy o prawdzie historycznej.

Kilka dni przed tajną "Operacją Polskie Obozy", odwiedził nas wysłannik Trumpa. Była to ważna wizyta i miała charakter bardzo przyjacielski, co należy podkreślić. Jeszcze wcześniej administracja Trumpa przekazała światu wiadomość że nasze zmiany w prawie, dotyczące "Nadzwyczajnej Kasty", są w pełni demokratyczne i nie można im nic zarzucić ! Ale to nie wszystko, bo jak pamiętamy jeszcze wcześniej odbyła się wizyta blond włosego prezydenta USA w Polsce, gdzie nas międzynarodowo zachwalał i mocno wsparł !

Proszę państwa tylko te wymienione, bardzo ważne zdarzenia, są obserwowane przez wrogów Polski i polskości ! Przyjazń z amerykańskim blondynem, obrońcą cywilizacji chrześcijańskiej, którego zastępcą jest silny wyznawca Jezusa, nie uszło uwagi międzynarodowym "Strukturom Zła". Trójmorze i silna Polska dla globalistycznej elity, tej bliższej i dalszej, to ość w gardle. Wymiana społeczństw na islamskie (multi kulti ) oraz atak na chrześcijańskie społeczeństwa rozbije się prawdopodobnie o Słowian, głównie o Węgrów i Polaków, dlatego mamy wspomnianą "Operację Polskie Obozy".

 

Pamiętajmy, że Trump walczy na swoim podwórku ze straszliwie grozną elitą sabotażystów, gdyby coś mu się stało Słowianie zostali by politycznie oraz ideowo bardzo osłabieni. Do tego wszystkiego zadziwiającą sytuacją jest to co widzimy w sferze zarządzania politycznymi kadrami Polski. To co się objawiło w wyniku dyplomatycznego huraganu, to jakaś trzęsawica polskiej ekipy, podkulenie ogona i nadstawienie karku by otrzymywać kolejne baty, jakiś niewyobrażalny strach przed zwykłą ustawą w sprawie historycznej prawdy.

W całym tym zgiełku mało kto sobie zdaję sprawę z jeszcze innej tajemniczej materii, z wymiaru duchowego, którym są przerażone wspomniane międzynarodowe organizacje. Mianowicie jest to przesłanie Zbawiciela do Polaków, żaden naród na kuli ziemskiej takiego nie otrzymał, tylko Polacy ! To się im bardzo nie podoba, oni są tym zdenerwowani, możliwe że przerażeni, albo zazdrośni, to oświadczenie najpotężniejszej Istoty we Wszechświecie wszystkich nas bardzo podnośi na Duchu, tak na prawdę ono nas uskrzydla ! Jezus powiedział do świętej Faustyny następujące słowa "Polskę szczególnie umiłowałem, a jeżeli posłuszna będzie woli Mojej, wywyższę ją w potędze i świętości. Z niej wyjdzie iskra, która przygotuje świat na ostateczne przyjście Moje." (Dzienniczek. 1732)

 

 

Linki:

https://www.infowars.com/collusion-is-dead-trump-celebrates-release-of-fisa-memo/

http://popotopie.blogspot.com/2017/02/czy-polska-zostanie-wywyzszona-w_22.html

 

Ocena: 

Średnio: 5 (4 votes)

Komentarze

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Też bym go szanował, ale te

Też bym go szanował, ale te koronki powodują moje mdłości... Jak można być takim imbecylem, żeby się dać zwieść kłamstwu, które wycieka z każdego ichniego obrządku...

"Komunia święta"... :

W dawnych czasach ludzie jedli zabitych wrogów a i spijali ich krew, wierząc, że moc i duch zabitego wroga spłynie na nich... A czyż komunia nie symbolizuje tego samego kultu kanibalizmu?!

 Co za durnie!~!

Portret użytkownika Angelus Maximus Rex

Owszem... ocali nas od życia,

Owszem... ocali nas od życia, co jak dotąd czyni na całym świecie... Ratuje ludzi od uciążliwości życia na Ziemi... Skutecznie...

 Zalecałbym inżynierowi pojechać na Bliski Wschód, by tam oddając życie, znaleźć się na łonie Maryjki jako pokarmu jej synalkowi. Powinien rychło to uczynić, by spełnić swoje marzenie o Wiecznym Życiu... I mielibyśmy spokój od jego bzdetów.

Portret użytkownika biedulka

"Mianowicie jest to

"Mianowicie jest to przesłanie Zbawiciela do Polaków, żaden naród na kuli ziemskiej takiego nie otrzymał, tylko Polacy ! To się im bardzo nie podoba, oni są tym zdenerwowani, możliwe że przerażeni, albo zazdrośni, to oświadczenie najpotężniejszej Istoty we Wszechświecie"

Magister Ty już herezję zaczynasz głosić Smile W końcu zostaniesz ekskomunikowany. Zawsze mi mówiono i czytałem w biblii, że najpotężniejszą istota we wszechświecie jest Bóg (różnie go nazywają narody świata więc nie będę ich wymieniał)  ale napewno nie jest to Jezus Smile

Portret użytkownika Hannto

Nie żeby coś, ale pomimo że

Nie żeby coś, ale pomimo że jest jeden Bóg to w trzech osobach. Bój ojciec, syn boży (Jezus) i duch święty. Dlatego zgodnie z tym założeniem skoro Bóg jest najpotężniejszą istotą we wszechświecie to Jezus też.

Strony

Skomentuj