Tajemnicza nowa choroba mózgu powoduje u pacjentów halucynacje i inne niezwykłe objawy

Kategorie: 

Źródło: Pixabay.com

Lekarze w Kanadzie martwią się nową i jeszcze niewyjaśnioną chorobą mózgu, która ma niezwykłe objawy. Szczegóły dziwnego i niepokojącego wybuchu nieznanej dotychczas choroby dotarły do ​​opinii publicznej dopiero w zeszłym tygodniu, kiedy opublikowano list wysłany do lekarzy w słabo zaludnionej kanadyjskiej prowincji Nowy Brunszwik.

 

W tej chwili zarażonych osób w Kanadzie, według oficjalnych danych jest 43. Tajemnicza i nieznana wcześniej choroba wywołuje halucynacje, konwulsje, uczucie pełzania po skórze niewidzialnych owadów i utratę pamięci. Jak wynika z doniesień, liczba zarażonych gwałtownie rośnie.

 

We wspomnianym liście poproszono lekarzy o zgłaszanie wszystkich pacjentów z takimi objawami. Objawy nowej choroby zaczynają się od niewyjaśnionego bólu, który przechodzi w skurcze, drgawki i zmiany świadomości. 

 

Zauważono, że ta przypadłość ma wiele wspólnych objawów z chorobą Creutzfeldta-Jakoba (vCJD), ludzką wersją choroby szalonych krów. Ale jest to tylko hipoteza, bo może to być rodzaj zupełnie nowej choroby nieznanej nauce.

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika axell69

To musi  być   prawda   bo 

To musi  być   prawda   bo  też i w  świentej  bibli o  tym  piszą   , każdy sobie  znajdzie  coś  dla  siebie   tam w  niej ,    a piszą  też   o potopie    co  jest   prawdą   że tak tam pioszą , a są tacy którzy wręcz  nazywają   to   potopowe   biblijne    umoczenie  li.

O resztę zapytajcie  Pilota , on wie  bo tam   też  latał  (albo z PITem  albo z  donosem) w  tamtych  lewosławnych czasach , a  dzisiaj   nasz  pokładowy  pilocik - już przywykłem  do niego -  ma  objawy  takie  jak w tym arcie  - jeszcze  nie znane   nauce 

Dyskusja to wymiana argumentów i własnych poglądów. Możesz się z nimi zgadzać lub nie. Ale jeżeli potrafisz tylko bluzgać, wyzywać i siać zamęt, rozważ karierę w Antifie. Bo tu jej nie zrobisz Wink

Быдлошевский Л.З. - wielojezyczny prawoslawny publicysta bialoruski

Strony

Skomentuj