Tajemnicza globalna transformacja ludzkości

Kategorie: 

Źródło: internet

W Polsce, kraju ciągle jeszcze postkomunistycznym, a obecnie coraz bardzie neokomunistycznym eurokołchozu, co jakiś czas następują rewolucje. W ostatnich latach największą była ta nazwana "Stanem Wojennym", w której główne skrzypce grał "spawacz" oraz niejaki "bolesław", a całkiem niedawno byliśmy świadkami tajemniczego puczu i wyłączenia nadajników TVP. Obecnie, w grudniu 2019. wydaje się, że te same siły od uciszenia nadajników, próbują rozwalić porządek konstytucyjny, w którym sędziowie są podlegli władzy sejmu RP oraz prezydenta.

Legalnie wybrana władza, jeśli nie jest w rękach lewaków spod znaku "eurosowieckiej transformacji", zdaniem wielbicieli neomarksizmu, nie może jej pełnić, powinna ją oddać "komitetowi obrony demokracji urojonej", lub naszym sąsiadom, i obojętne czy ze wschodu, czy może z (ryżego) zachodu.

Innym wielkim nemarksistowskim wydarzeniem, było wręczenie nagrody Nobla w dziedzinie literatury pisarce Oldze Tokarczuk. Przypomnijmy, nagrody od roku 1902 są wręczane przez króla Szwecji, państwa które jest na skraju wojny domowej, w którym prawie codziennie wybuchają ładunki wybuchowe, podkładane przez "dobrze wykształconych i pokojowo nastawionych" zagranicznych gości. 

Pokojowa Nagroda Nobla była i jest krytykowana, przykładowo norweski pokojowy działacz Fredrik S. Heffermehla, uważa, że przyznawanie jej jest coraz bardziej niezgodnie z wytycznymi samego Nobla, zwłaszcza wśród nagród przyznanych po 1945 roku jest ogromna liczba dziwacznych decyzji. Heffermehl uważa, że większe znaczenie w wyborze laureatów mają osobiste preferencje członków komitetu (na przykład lewackie) niż intencje fundatora. Po analizie 118 przyznanych nagród Heffermehl uznał, że do 1945 roku 85% spełniało wytyczne fundatora („rozbrojenie, zmniejszenie potencjałów militarnych i w proces zapobiegania konfliktom zbrojnym”). Po 1945 roku spełniało je zaledwie 45% !

A po roku 2000 mamy ich jeszcze mniej, wśród nich, nagroda dla pani Tokarczuk, której twórczość, zdaniem reżysera Brauna, jak i innych narodowców, jest mizerna, i to bardzo delikatnie mówiąc. Po kolejnym puczu, tym razem sędziowskim oraz po nagrodach Nobla dla ludzi o poglądach lewicowo antynarodowych, zarysowuje się obraz globalnej rewolucji, w której bardzo ważną rolę odgrywa papież herezjarcha, jak go nazywa coraz większa liczba chrześcijan. Jako chrześcijanie wierzymy, że nad tym wszystkim, nad całą tą rewolucją, czuwają istoty nadprzyrodzone. Część z nich chroni wiernych Chrystusowi, natomiast część z nich ochrania ludzi tworzących "Nowy Wspaniały amoralny Świat" "postępu, nowoczesności i czystych opadów" chemtrails. Patrząc z tej perspektywy prosimy zapoznać się z filmem o tajemniczej globalnej tranformacji, przez wielu coraz bardziej dostzeganej...

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika inzynier magister

Greta Thunberg została uznana

Greta Thunberg została uznana przez ważnego watykańskiego kardynała za i tu cytat „wielkiego świadka Kościoła nauczającego o trosce za człowieka i stworzenie", tak napisano na portalu Crux Now....!!! a wcześniej papież Franciszek chwalił wysiłki nastolatki thunbergowej. Ostatnio uczynił to w uwagach skierowanych do 48 jezuitów obecnych na rozmowie w Tajlandii, podczas której papież nawiązywał do strajków uczniów rozpoczętych przez Thunberg. Papież herezjarcha mówił tak "Dzisiaj młodzi ludzie są w stanie zrozumieć swoim sercem, że przetrwanie planety jest sprawą podstawową. Rozumieją Laudato Si’ „sercem” Robią ludziom wodęz mózgów !!!

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika euklides

Nie mieszaj Imperatora w

Nie mieszaj Imperatora w żałośne popisy politekologów, którzy nawet nie mają odwagi występować publicznie, tylko wystawili na pastwę świata biedne dziecko, którym posłużyli się jak przedmiotem. Greta przejdzie jeszcze na właściwą stronę mocy i wcale nie tych brutalnych siepaczy od Lenina Yody....

Portret użytkownika hevy

"Inrzynier mahister" Ty też

"Inrzynier mahister" Ty też jesteś nieźle nawiedzony bolesław, dosłownie fanaticus idioticus. A Greta to jedno wielkie nieporozumienie ale obecnie medialne i przez kretynów pożądane.

Portret użytkownika Lommo

Porównywanie obecnego

Porównywanie obecnego lewactwa idącego na pasku wielkiego kapitał do lewactwa historycznego jest nadużyciem. Wbrew pozorom nawet w zamordystycznym państwie Stalina były zakazane skrobanki i było bardzo trudno o uzyskanie rozwodu. Obecnie kapitaliści  po wielowiekowym ssaniu robotniczej krwi się tak wznogacili że siła robocza w postaci ludzi nie będzie im za chwilę do niczego potrzebna i cały czas jawnie i niejawnie promują depopulację proletariatu na zasadzie "Murzyn zrobił swoje murzyn może odejść". Dziwię  się  że lewacy i to nawet inteligentni jak Adrian Zandberg tegp nie widzą i z uporem maniaka grają na kapitalistyczną nutę depopulacji. Nie chodzi tu nawet o LGBT no to w gruncie rzeczy marginalna sprawa, ale naciskanie o powszechne prawa do aborcji nie jest w istocie tradycyjnym postulatem lewicowym. Jest to to zblatowanie się  z lewaków z kapitalistami lub w najlepszym przypadku bycie pożytecznymi idiotami kapitalistów. A Bóg kazał ludziom się rozmnażać i zaludniać Ziemię. Nawet noblista ma czasem przebłyski rozsądku i odkrył że jak się nie spodobamy się kosmitom ( czyli Bogowi) to  rozłupią Ziemię na pół. A depopulacja jest łamamiem nakazów boskich więc ... . Mars już został skasowany. 

Portret użytkownika Kwazar

Jestem przekonany, wcale się

Jestem przekonany, wcale się przy tym nie plując w intensywności doznań i oznajmianiu przekonań że "Tajemnicza globalna transformacja ludzkości" Jest przeprowadzana i trwa w najlepsze.Co z tego wyjdzie ? To już raczej nie mój problem.A tak poza tym, to jak zawsze. Wojna,rozpacz, głód i zaraza i znowu .....NOWY ŚWIAT ...Tylko.... NIEWOLNICY jakby wciąż ci sami ! I od nowa proces będzie się toczył i tak w kółko i bez końca.Katastrof już wiele było ale jedno co się nie zmieniło, to ludzie.

Portret użytkownika tomasz26

podczas  gdy tzw wladcy

podczas  gdy tzw wladcy nwoego porzdku gotuja powoli zabke pan zaświatów pan mental dla zabicia nudy wieczności  raz poraz spocznie sobie to u jednego to u drugiego i tak przez tysiąclecia uwil sobie ładna sieć z pacynkami a to królowie a to cesarze a to prezydenci klubiki myszki Miki  itp od krzyża panowie od rogala itp historię wszystkie te żabki są śmiertelne i nawet nie zastanawiają się dlaczegovtak już jest

Skomentuj