Szwecja - raj islamistów

Kategorie: 

Źródło: Internet
Dziś naprawdę trudno nazwać Szwecję krajem chrześcijańskim. Przypomina ona raczej republikę islamską. Jest to kraj opanowany (jeszcze nie przejęty) przez muzułmanów a terroryści, którzy wojują na Bliskim Wschodzie, mogą go traktować niczym azyl, gdzie otrzymają darmową opiekę lekarską i pomoc od rządu a policja zwyczajnie przestała tam istnieć.

 

Szwecja kieruje się ku upadkowi. Islamiści mogą palić szwedzkie flagi, grozić zamachami terrorystycznymi i zniszczeniem całego kraju ale rząd nic z tym nie robi. Zwolennicy Państwa Islamskiego twierdzą, że wygrali wojnę ze Szwecją bez żadnej walki a Allah dał im "bezpieczne schronienie w kraju niewiernych", gdzie mogą odpocząć od walk, ale wkrótce państwo to zostanie zniszczone.

 

Ostatnio pojawiły się doniesienia, że policja tak naprawdę nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa - brakuje odpowiedniej broni i niezbędnego sprzętu aby ochronić Szwedów przed terrorystami. Agencja ds. Migracji nakazała ostatnio deportację 21 tysięcy imigrantów, ale okazało się że wielu z nich po prostu zniknęło i prawdopodobnie nadal przebywają na terenie kraju. Nie trzeba raczej wyjaśniać co to oznacza.

Islamiści z ISIS bardzo chętnie wykorzystują kryzys migracyjny i przebrani za uchodźców wybierają się do Europy. Szwecja, jak wspomniano wcześniej, jest ich bezpiecznym schronieniem. Szef policji integracyjnej Ulf Boström powiedział niedawno, że kilkuset Szwedów opuściło kraj aby walczyć po stronie tzw. Państwa Islamskiego w Syrii i Iraku. Do terrorystów przyłączają się głównie młode osoby przynależące do gangów które są przekonane, że nie mają zapewnionej żadnej przyszłości.

 

Problem jest w tym, że zwolennicy ISIS którzy powracają po jakimś czasie do Szwecji nie są zatrzymywani przez policję. Ulf Boström wyjaśnił, że rząd doskonale wie kto współpracuje z terrorystami ale mimo to zapewnia im opiekę medyczną i innego rodzaju wsparcie.

 

W mediach od dawna pojawiają się informacje, że władze Szwecji chcą pomagać "Szwedom" którzy zostali zradykalizowani. W ramach tej pomocy terroryści mieliby otrzymywać pomoc psychologiczną, darmową opiekę lekarską, wsparcie finansowe, mieszkanie oraz pomoc w znalezieniu pracy. Wielu ludzi dostrzega jak wielką bezmyślnością kierują się tamtejsze władze. Idąc tą logiką, jeśli przeciętny człowiek ma problemy finansowe czy po prostu nie może znaleźć sobie dobrego mieszkania, wystarczy że wybierze się na Bliski Wschód, pozabija kilka osób i powróci do kraju a Szwecja jeszcze się nim zaopiekuje.

 

Czy mamy tu do czynienia z syndromem sztokholmskim? ONZ przewiduje, że za kilkanaście lat Szwecja stanie się krajem trzeciego świata, ale szacunki te nie są zbyt dokładne. Szwecja już teraz zaczyna upadać a islamiści dosłownie w każdej chwili mogą ją przekształcić w drugi Irak. Szokuje że to wszystko odbywa się teraz, na naszym kontynencie.

 

 

Źródła:

http://swedenreport.org/2015/05/14/rewarding-jihadists/

http://aranews.net/2015/11/swedish-city-of-gothenburg-largest-incubator-of-isis-terrorists-in-europe/

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/szwedzka-policja-przyznaje-ze-nie-jest-w-stanie-ochronic-kraju-terrorystami

http://speisa.com/modules/articles/index.php/item.1411/isis-fighters-laugh-at-the-swedes-promise-to-bring-the-war-to-sweden.html

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika baca:-)

kto potopem wojuje... nie żal

kto potopem wojuje... nie żal mi ich Johnie bo wymordowali 1/4 Polaków co przyczyniło się do naszych rozbiorów... to od ic najazdu zaczęły się wszystkie nieszczęścia naszego kraju..
z dziką satysfakcą sobie oglądam ja idą na dno... do smego końca walcząc tylko o to aby nam nie zwrócić zagrabionych w czasie szwedzkiego Potopu naszych skarbów i dóbr narodowych...

"Przeciwstawiać się zbliżeniu Polaków i Rosjan, podsycać ich wrogość do siebie, pamiętając, że sojusz rosyjsko-polski jest zagrożeniem dla Ukrainy" Fragm.uchwały OUN z 22.VI.1990

Portret użytkownika Medium

baca:-) napisał: z dziką

baca:-) wrote:

z dziką satysfakcą sobie oglądam ja idą na dno... do smego końca walcząc tylko o to aby nam nie zwrócić zagrabionych w czasie szwedzkiego Potopu naszych skarbów i dóbr narodowych...
Strasznie nie lubię takich wycinków z historii. Są jak zwiedzanie mrocznego muzeum dziejów z latarką.
No i jeszcze ten jad rozpoznaję jako polską przywarę i bardzo tego nie lubię.
BTW: Nie uważasz baca, że wojska w owych czasach przemieszczały się nadzwyczaj szybko, jak na opisy, które nam pozostawiono (konnica)?
https://pl.wikipedia.org/wiki/1655

Portret użytkownika zyx

"Szokuje że to wszystko

"Szokuje że to wszystko odbywa się teraz, na naszym kontynencie."...........nie tylko to szokuje. Mnie bardziej szokuje jak łatwo mediami i urzędniczo-prawniczo-policjnym aparatem (np. groźba wyroku za tzw. rasizm) można wyprać ludziom mózgi tak, że kogoś kto jawnie mówi, że wymorduje w imię allacha - traktuje się opieką medyczną, lekarstwami, darmowymi pieniędzmi, mieszkaniem i ochroną, przy jednoczesnym represjonowaniu rdzennych mieszkańców mówiących, ze to im się nie podoba (a to wszystko przykryte hasłami miłosierdzia, sprawiedliwości i dobroci).
Najwyraźniej władze UE postanowiły przyprowadzić bogu kilka milionów chrześcijańskich męczenników i chcą przebić papieża w świętości (nie poświeceniu).
To co się obecnie dzieje dzięki przekupionym władzom między innymi UE, jest po prostu jawną i cyniczną zdradą którą normalnie ukraca się plutonem egzekucyjnym, albo całkowitą izolacją i zabranim jakiejkolwiek władzy....ale nie w UE.

Portret użytkownika zyx

Ależ co mi proponujesz?! Nie

Ależ co mi proponujesz?! Nie po to bogu chłopakom od wieży Babel języków namnożył, żebym ja mu teraz robił wbrew i się wszystkich uczył.
A już serio - to pokrzykiwania niezadowolonych w internecie momentalnie skończą się gdy podpisane zostaną ustatnie akty prawne (bo sprzęt i oprogramowanie są dawno gotowe) delegalizujące w Europie gotówkę...a na to nie potrzeba już więcej niż 1000 dni.
Czas na sprzeciw to skończył się kilka lat temu, a teraz to już pole z bydłem zostało ogrodzone, a drzwi od rzeźni właśnie się otworzyły.

Portret użytkownika Medium

Niczego nie narzucam, a tym

Niczego nie narzucam, a tym bardziej żadnych Ukrów! Biggrin
Na Ukrainie raczej Antów można się doszukać Smile
Po prostu mam pewne uzasadnione podejrzenia, poczytaj:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Hyksosi
A kimże był ów Piast Kołodziej i jakie to myszy Popiela zjadły?
Już sam fakt rychłego przyjęcia przez dynastię chrześcijaństwa wiele mówi.
Takie same przewroty dokonywały się i w innych krajach począwszy od Italii przez kraj Franków i Britów.
Jaka to rodzina była wymieniona w Matriksie? Merowingów, prawda?
Coś kojarzysz?
A tu masz odpowiednik pomarańczowych przewrotów:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Wilhelm_I_Orański (oranżski)
W historii wielu krajów mamy przekazy o ubogich pasterzach, którzy rozpoczęli dynastie rządzące.
 
Dodam jeszcze, że warto przetłumaczyć arabski tekst, a okaże się, że podawne nam Polakom tłumaczenie z arabskiego jest - delikatnie mówiąc - dyplomatyczne:
 الملوك الرعاة
 
 

Strony

Skomentuj