Szwecja dokonuje „selekcji etnicznej” pacjentów z COVID-19

Kategorie: 

Źródło: tg

Szwecja jest pierwszym krajem na świecie, który opublikował dane wskazujące, że koronawirus częściej zakaża ludzi z mniejszości narodowych. Władze lokalne są świadome tego problemu, głównie z powodu niskiego poziomu integracji imigrantów, którzy nie mówią w lokalnym języku, ale nadal mieszkają w gettach dużych miast, takich jak Sztokholm.

 

Dane Ministerstwa Zdrowia pokazują, że 40% z 13 tys. osób jest zarażonych w szwedzkiej stolicy, w której mieszkają największe mniejszości z całego świata. W latach 2010 - 2019 ponad 400 tys. imigrantów z krajów takich jak Somalia, Erytrea, Iran, Irak, Syria, Turcja i kraje byłej Jugosławii przybyły do tego kraju.

 

Utworzono grupy wolontariuszy, które tłumaczą informacje od organów ds. zdrowia na wszystkie możliwe języki, aby dotrzeć do maksymalnej liczby osób. W walce z pandemią najważniejsze są informacje i wskazówki dotyczące zapobiegania, których można przestrzegać w społeczeństwie.

 

Ocena: 

Średnio: 3 (2 votes)

Komentarze

Portret użytkownika axell69

naćpany z**b jesteś od

naćpany z**b jesteś od początku do teraz , dyskutujesz sam ze sobą  katollunancie .....jeśli doskwiera ci samotność  to połącz siem  z  magistrem  i homusiem  duchowo bo   intelektualnie  już jesteście więc,  macie wiele  do  obgadania. Szmija ty  jesteś  a nie luminutti - (minus)33 IQ od  trzech i jedna druga pokoleń  

Portret użytkownika Ha$s

Za mało tych szmat na ciele,

Za mało tych szmat na ciele, w szczególności takie zakrycie całego ciała w północnym kraju zwiększa produkcję witaminy D3 ojojoj  jakie multi kulti....powiedz to przyrodzie :)   (dla ,,niewtajemniczonych,,  to jest sarkazm) 

Portret użytkownika Poeta

Weście tego chorego osobnika

Weście tego chorego osobnika który się uważa za COŚ lepszego i wygaduje takie bzdury że aż w oczy kole, mimo że nie chce czytać..

Ten no.. Laminat 13 Hue Hue Hue... Albo chociaż małą zjebę od admina?

Dajcie plusa kto jest za 

Strony

Skomentuj