Szokujące zachowanie papieża Franciszka. Całował po nogach afrykańskich polityków!

Kategorie: 

Źródło: Twitter

Dziwne wypowiedzi i zachowania Jezuity Jorge Bergoglio zasiadającego na tronie piotrowym w Watykanie, który nazywany jest papieżem Franciszkiem, od dawna szokują Katolików na całym świecie. Tym razem papież dał popis w Sudanie Południowym, gdzie ku konsternacji zgromadzonych, zaczął całować po nogach afrykańskich polityków. 

 

Niezwykłe zachowanie głowy Kościoła Katolickiego miało być rzekomo próbą przekonania sudańskich polityków do pokoju. Trudno jednak uwierzyć, że zrozumieli ten wiernopoddańczy gest. Nie sposób wyobrazić sobie jakiegokolwiek rabina, czy imama, który całuje kogokolwiek po nogach. Brak szacunku Franciszka do sprawowanego urzędu jest wprost porażający. 

Wcześniej wierni kościoła zauważyli, że papież Franciszek nie klęka przed Najświętszym Sakramentem. Wyjaśniono im to w ten sposób, że ma zwyrodnienie kolana. Teraz gdy cały świat zobaczył jak pada na ziemię i całuje po nogach jakichś polityków, hipoteza ta ostatecznie upadła. 

Źródło: Vatican Media

W kontekście wydarzeń z Sudanu bardzo dziwne jest to, że zaledwie kilka dni temu Franciszek zrobił scene, gdy nie chciał pozwolić aby ludzie całowali go w perścien podczas audiencji. Aż tu nagle, po kilku dniach, całuje stopy ludziom, którzy są bezpośrednio odpowiedzialni za okrucienstwa wojenne w Sudanie Południowym.

Trudno nie odnieść wrażenia, że pan Bergoglio mozolnie pracuje na zniszczenie chrześcijaństwa, albo przynajmniej na schizmę. Coraz więcej katolików twierdzi już teraz, że dla nich Franciszek to nie jest ich papież. Ich zdaniem prawdziwym papieżem jest Benedykt XVI. 

 

Kim zatem jest nieszczęsny argentyński Jezuita? Niektórzy twierdzą, że jest agentem globalistów, lewicowcem i zwolennikiem Che Guevary. Coraz więcej ludzi uważa też, że szokujące zachowania papieża wskazują na to, że jest on biblijnym Fałszywym Prorokiem z apokalipsy św. Jana. Trudno się dziwić, że w obliczu takich wydarzeń łatwiej uwierzyć w to, że to już apokalipsa. 

 

Ocena: 

Średnio: 3.3 (6 votes)

Komentarze

Ojcem Mieszka był, według niego, Siemomysł, dziadem Lestek, a pradziadem Siemowit. Z pierwszą żoną, Dobrawą, miał Mieszko syna Bolesława i córkę.

Portret użytkownika r.abin

A co sądzicie o akapicie

A co sądzicie o akapicie "Pamiętajcie, aby największy z Was - był największym sługą". Nasi królowie (gdzieś koło Wielkanocy) myli nogi nędzarzom - Kościele też to było. Może obecnie, ta tradycja zanikła?

Portret użytkownika baca

tu nie ma nic szokującego...

tu nie ma nic szokującego... to kwestia nieco odmiennej kultury naszych braci którzy niedawno zeszli z palmy i zaczęli przy pomocy koralików między sobą się komunikować...

papież nie zna koralikowego ale na tyle poświęcił się dla dobra koscioła, że starym sudańskim zwyczajem zakochany Franciszek poprosił o rękę tego czarnego brata który zrobił mu najlepiej...

i to co w Europie można traktować jako niezły odlot to po prostu Sudańskie zaręczyny... przecież to widać po białej sukni ślubnej pana młodeg i eleganckim garniturze innego pana młodego

 

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Illuminat13

nie widzisz ze z tym swiatem

nie widzisz ze z tym swiatem jest cos nie tak piekny a zarazem brutalny przyroda splywa krwia choroby smierc wojny ciagla rywalizacja Buduj swiatynie swojej duszy ten swiat i tak strawi ogien zacznie sie wszystko od poczatku Wilk i baranek paść się będą razem, a lew będzie jadł słomę jak zwyczajny bawół; wąż będzie się żywił marnym prochem ziemi. Nikt nie będzie już źle czynił ani grabił na całej mej Górze Świętej    

40 Są ciała niebiańskie i ciała ziemskie – każde z nich ma inne piękno.

41 Słońce ma własny blask, inny blask ma księżyc, a jeszcze inny gwiazdy. A i gwiazdy różnią się swym blaskiem.

42 Podobnie jest ze zmartwychwstaniem. Zasiewane jest ciało doczesne, a zmartwychwstaje ciało nieśmiertelne.

43 Zasiewane jest ciało sprawiające wiele kłopotów, słabe i tylko materialne,

44 a zmartwychwstanie ciało wspaniałe, pełne mocy, duchowe! Bo istnieje ciało materialne i duchowe.

45 Jak mówi Pismo: „Stał się pierwszy człowiek, Adam, istotą żyjącą”. Ale ostatni Adam jest duchem ożywiającym.

46 Nie otrzymujemy najpierw ciała duchowego, ale materialne – duchowe dostajemy później.

47 Pierwszy człowiek powstał z ziemi, z materii. Natomiast drugi Adam przyszedł z niebios.

48 Jaki był pierwszy – materialny – tacy i wszyscy – materialni. A jaki jest ten drugi – niebiański – tacy będą i wierzący w Niego – niebiańscy.

49 I jak jesteśmy podobni do materialnego Adama, tak będziemy podobni do niebiańskiego Chrystusa.

50 Zapewniam was, bracia: ciało z krwi i kości nie może wejść do królestwa Bożego – bo nic doczesnego nie ma udziału w wieczności.

51 Ale chcę wam zdradzić wielką tajemnicę: nie wszyscy umrzemy, ale wszyscy otrzymamy nowe ciała.

52 Stanie się to w jednej chwili, w mgnieniu oka, przy dźwięku ostatniej trąby. A gdy ona zabrzmi, zmarli ożyją w nieśmiertelnych ciałach, a my, żywi, otrzymamy nowe ciała.

53 Bo doczesność musi odziać się w wieczność, a to, co śmiertelne – w nieśmiertelność.   

4 Niemożliwe jest3 bowiem tych - którzy raz zostali oświeceni, a nawet zakosztowali daru niebieskiego

Portret użytkownika Zenek ;)

https://www.facebook.com

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1979115858878324&id=813271302129458

 

Za i Przeciw - WKT

Wczoraj o 00:29 ·

 

Żydzi wzywają do ”holocaustu” na Polakach – taki jest oczywisty, jasny przekaz filmu Ruderman`a.

 

- Żydzi wzywają do ludobójstwa na Polakach!

 

Żydowski film pt. „I will go to jail” firmowany przez Fundację Ruderman z USA, wzywa otwarcie do ludobójstwa na Polakach!

 

Film wzywa dosłownie do dokonania „holokaustu” na Polakach – według ich żydowskiej nomenklatury - do zagłady Polaków, do unicestwienia. 

 

Tak żydzi zapowiadali mord na Carskiej Rodzinie, na Rosji.

 

Дореволюционная еврейская новогодняя открытка, на которой раввин держит жертвенного петуха с головой Государя Николая II, со словами по-еврейски: «Это мое жертвоприношение».

 

https://rusidea.org/250929234

 

Pod względem lingwistycznym użycie słów „polish holocaust” jest dość dwuznaczne – tak zresztą jak po polsku.

 

Żyd Ruderman rozpoczyna wojnę przeciwko Polsce i Polakom (Film).

 

https://www.gloria.tv/video/YiU9ZGqqYVv21i1cBqoYkAiZg

 

Rozpatrując jednak sekwencję wypowiedzi - grę słów oraz charakter kadrów filmowych - u aktorów występujących w filmie, przekaz jest już bardzo jednoznaczny: Jest tam bardzo słabo ukryte – jawne faktycznie – wezwanie żydów do ludobójstwa na Polakach.

 

- Ready?

- I`m gonna be locked up.

- I`m gonna do it now.

- 3....2...1!

- Lets`s go.

- Polish Holocaust.

- After 3.5 milion Jews.

- Now!

 

To wymowa tego filmu, właśnie taka zbyt otwarta dla gojów, głupio zdemaskowana żydowska kabała była rzeczywistym powodem wycofania filmu z sieci.

 

Żydzi zobaczywszy film w całości, zrozumieli, że dopuścili się nieostrożności, że wezwanie wypadło zbyt jawne, dosłowne dla oczu gojów. Żydzi przestraszyli się, że nieżydzi wezmą ten przekaz na języki i może dojść do konsekwencji prawnych. Widać to zresztą po twarzach, do tej pory bezczelnych żydłaków Schuldrich`a, Daniels`a i podobnych, którzy spod spuszczonych powiek, bacznie jednak obserwują swoich rozmówców i starają się odczytać reakcje Polaków. Czy uda się szybko zapomnieć o potknięciu.

 

A oni boją się nie tylko ataków ze strony gojów, ale również ze strony własnych żydowskich liderów. Bo film jest ujawnieniem żydowskich morderczych zamiarów wobec gojów, a która to nieostrożność gadulstwa ujawniającego plany żydów wobec gojów jest wśród żydów karana nawet śmiercią.

 

Tym hasłami, w tym filmie żydzi przebili absolutnie wszelkie standardy własnego wyuzdania i zbrodniczości.

 

To nie może pozostać bez odpowiedzi, bez konsekwencji.

 

Redakcja Gazeta Warszawska.

22-II-2018.

https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/435-zydzi-wzywaja-do-holokaustu-na-polakach

Portret użytkownika kolo21

- After 3.5 milion Jews. Tyle

- After 3.5 milion Jews. Tyle ich u nas jest, no to mamy przejebane, bo jeszcze 6 milionów ukrów jest u nas. A młodzi i silni wyjechali na szparagi i do mycia garów na zachód. Zostali patole, emeryci i goście w rurkach. No i lgbt+

kolo21

Strony

Skomentuj