Szokujące propozycje nowych ograniczeń w Wielkiej Brytanii: zakaz rozmów na ulicy i wychodzenie z domu raz na tydzień!

Kategorie: 

Źródło: Internet

W związku z nową mutacją koronawirusa, która jest dużo bardziej zaraźliwa niż dotychczasowa odmiana, władze Wielkiej Brytanii mogą być zmuszone do jeszcze bardziej totalitarnych restrykcji.

Wielka Brytania notuje rekordy zakażeń i zgonów z powodu COVID-19. Dziś dobowa liczba zgonów mocno przekraczająca 1000, jest już normą.

Mówi się o tym, że lockdown na Wyspach potrwa do kwietnia. Jednak restrykcje narzucone na obywateli mogą być jeszcze bardziej drastyczne.

Pojawia się pomysł, aby wyjście z domu było możliwe tylko raz na tydzień! Na ulicy oraz w pomieszczeniach, takich jak sklepy, będzie zakaz rozmów!

Według władz Wielkiej Brytanii najbliższe tygodnie będą najgorszym czasem od początku pandemii COVID-19.

Pytanie brzmi, jak dalece politycy posuną się w swoich pomysłach dotyczących rzekomego tłumienia pandemii. Ile krajów pójdzie w ślady Wielkiej Brytanii? I czy w tym gronie znajdzie się Polska?

Wiele wskazuje na to, że im bliżej spotkania elit w Davos, na którym ustalone zostaną szczegóły dotyczące tzw. „Wielkiego Resetu”, tym bardziej społeczeństwom dokręcana jest śruba covidowych absurdów.

 

Ocena: 

Średnio: 5 (2 votes)

Komentarze

Życie bezmyślne nie jest warte życia.

To jest strach, twój wróg, kiedyś najlepszy przyjaciel. Pokochaj go jak brata będzie Ci towarzyszył przez całe życie.

 

Portret użytkownika Max 1983

Jeśli szczepienia mają

Jeśli szczepienia mają doprowadzić do depopulacji, a z tych co zostaną zrobić niewolników to za 2-3 lata wszyscy będa równo piszczeć czy Angole czy Polacy.A jesli chodzi tylko o wykończenie starych i chorych i doprowadzenie do bezpłodności wielu młodych to "epidemia"przeminie, a świat będzie się toczył dalej po swojemu.Mało kto ci to przyzna ale większość ludzi odetchnie gdy pozbędzie się tych 70-80+ ze swojego życia i bagażu w postaci robienia na ich emerytury .Więc nawet gdyby sprawa stała się dosyć oczywista dla większosci ludzi na ziemi to nikt nikogo za te zgony rozliczać nie będzie.A młodzi będą zachwyceni żyjąc w świecie kultu młodości ,technologii i róznych "ulepszaczy" ich ciał.

Świat to zło i powinien przestać istnieć.Ludzie większości to gnidy i życzę im tego samego.Bóg??A Boga mam w tym samym miejscu gdzie on ma mnie.

Portret użytkownika Mojeimię44

Okazuje się, że ta

Okazuje się, że ta pandemiczna wojna stała się wojną między korporacjami, rządami, bankami i zwykłymi obywatelami. Zapewne w Wielkiej Brytani biznes też już odmawia posłuszeństwa tym schorowanym psychopatom tylko u nas się o tym nie mówi. Obywatele zapewne też już mają dość tego reżimu ale to też jest uciszane. Media pokazując wizerunek walki z pandemią stoją po stronie rządów a te są zapewne szantarzowane przez wielkie korporacje medyczne i deep state czyli Bill Gatesa, Sorosa, Rothschilda, Rockefelerów i jeszcze kilku sługusów szatana słusznego pochodzenia.  

PILNE! Linkuj ciekawe artykuły znz u siebie na koncie społecznościowym. Zwiększaj zasięg. 

Strony

Skomentuj