Szok i niedowierzanie

Kategorie: 

Człowiek zasilający żarówkę swoim ciałem
Źródło: https://www.bitchute.com/video/DtctpTeYS3PW/

Taką reakcję u niektórych budzi wiadomość znalezieniu tlenku grafenu w szczepionka i to w dużych ilościach. Ale jak zareagować, widząc ludzi świecących w ultrafiolecie? Zasilających żarówki, wywołujących alarmy w bramkach kontrolnych, wykrywaczach metali? Co powiedzieć o człowieku, z którym próbują się połączyć jego własne, domowe urządzenia elektroniczne, jak telefon lub telewizor? Co gorsze, te urządzenia są "przekonane", że łączą się z firmą Astra Zeneca. Słynne magnesy wydają się już zbyt oczywiste i oklepane.

Stew Peters, na antenie Red Voice Media, przeprowadził serię wywiadów z Dr Jane Ruby, ekspertem ds. międzynarodowej ekonomii zdrowia i specjalistką w zakresie opracowywania leków. Była także dyrektorem firmy wytwarzającej półprodukty dla innowacyjnych technologii farmaceutycznych. Jest autorem książki: Hoaxed: The Media’s War on Truth oraz jednym z producentów filmu: A Sea of New Media.

Wydaje się być osobą merytoryczną, zrównoważoną i przez to - wiarygodną. Bezlitośnie obnaża fakty, skrzętnie ukrywane przez wielką farmacją i media ale to, co można jeszcze zobaczyć w materiale przetłumaczonym i skompilowanym przez Georginę Orwell, budzi wręcz przerażenie: DR JANE RUBY - "SZCZEPIONKI" NA COVID A TLENEK GRAFENU, MAGNETOFEKCJA I NOPY (NAPISY PL).

Film jest dość długi (prawie dwie godziny) i zawiera bardzo dużo, różnych informacji ale z pewnością nikt nie będzie się nudził.

Warto zwrócić uwagnę na informację o tym, że szczepionka przeciwko świńskiej grypie, została powstrzymana "już" po odnotowaniu 24 zgonów. Tymczasem nawet według tego samego (kłamliwego) VAERS, w samych Stanach Zjednoczonych, na dzień 23 sierpnia 2021 zmarło od szczepionek 13 911 osób, co należy pomnożyć przez sto. O tym też mowa w materiale. Łączna liczba zgłoszeń wynosi 650 075. Dokładny raport, można znaleźć na stronie OpenVAERS.

To pozycja obowiązkowa dla wszystkich "foliarzy". Tym bardziej, że pojawia się coraz więcej głosów, usiłujących zdyskredytować odkrycia hiszpańskiej grupy naukowców o nazwie "Piąta kolumna" a film, daje jakiś wgląd w jej prace i podaje oryginalne źródła.

Ocena: 

Średnio: 4.5 (18 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Ale co mnie to obchodzi co

Ale co mnie to obchodzi co jest w tej szczepionce?
Kurwa mam sprawdzac 4 miliony procesow w ludzkim mozgu bo jakas szczepionka je uruchamia?
Ktos chyba nie wie co to jest TIMEWASTER ?
Powtarzam TESTOWANIE podlega prawom nieskonczonosci .Jesli test dla wiekszosci jest dochodzeniem po co jest to POWODZENIA , mnie w to nie mieszajcie , nie mam 1000 lat na sprawdzanie kazdej reakcji chemicznej organizmu czy swieci czy jest namagnesowany , czy mruga komus oko z szybkoscia swiatla.

Portret użytkownika &

To tak samo, jak ci maniacy,

To tak samo, jak ci maniacy, któzy mówią, że jest się na Ziemi, by się uczyć. Nauka podlega prawom nieskończoności tak samo, i jeśli tego nie zrozumieją, zawsze będą przekonani, że jeszcze za małowiedzą, i nigdy stąd nie wyjdą. Wszystkiego powodem jest pycha posiadania nieskończonej wiedzy i oświecenia, i to jest powód, że tu są.

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Czy nauka polega na tym ,ze

Czy nauka polega na tym ,ze jak juz cos sie udowodni i zamknie temat to za chwile znowu sie odkurza i zaczyna od nowa to samo?

Tlenek grafenu jest w szczepionce - sprawdz ile tu jest wpisow obejrzyjcie filmik bo ten jest lepszy od poprzedniego.

Przeciez to nie sa ludzie co chlona wiedze. Ich doktryna jest CHAOS a potem jego odmiany jak SENSACJA , SKANDALE

i NEXT

Ich nie interesuje rozwiazanie problemu tylko sianie w.w rzeczy.

A co najciekawsze jest to oni dzialaja tak ,ze jak juz cos znajda to zaczynaja sie scigac kto wiecej znajdzie i wrzuci... ale nie interesuje ich cel tego , ani skutek ... byle byc szybszym od innych

PRZYKLAD : filmik o Morgelonach w maskach

1) patrzcie sa SENSACJA

2) truja nas SKANDAL

3) NEXT  - nie ma co z tym zrobic lub jak sie tego pozbyc

i jutro znowu to samo

1) SENSACJA

2) SKANDAL

3) NEXT

Widze te wpisy wszystkie oparte na tym samym schemacie te filmiki ... to wszystko warte tyle co pamiec jedniodniowej muszki.

Zapytajcie : KTORY PROBLEM ROZWIAZALI? CO ZROBILI BY GO PROBOWAC ROZWIAZAC

krzyk niemy INSZTALATORA - sensacja , skandal i next  - nie widzicie tego SCHEMATU ze wam laduja KITY

TIMEWASTER...

 

Portret użytkownika ARTUR

Sama nauka nie powoduje

Sama nauka nie powoduje rozwiązania problemu ale wskazanie w którą stronę podąża sytuacja , jeśli jeśli służy ludziom to jest pozytywny sygnał a jeśli ich zabija lub zniewala to powoduje opór wśród ludzi gdyż tak działa instynkt samozachowawczy bez którego jesteśmy niewolnikami.

Portret użytkownika Wiertaranachazara

Kolego szkopul w tym ,ze

Kolego szkopul w tym ,ze ludzie nie maja instynktu samozachowawczego ani inteligencji emocjonalnej.

Zostalo im to wykastrowane w wyniku pseudowiedzy i wmowienia ,ze masz byc pewny siebie , nie plakac.

 

Portret użytkownika ARTUR

Oczywiście , gdyby wszyscy

Oczywiście , gdyby wszyscy mieli instynkt to nie byłoby niewolników czy też nikt nie brałby na wiarę tego co powinno zostać udowodnione i pokazane jako fakt niezaprzeczalny , dotyczy to wszystkiego od płaskiej Ziemi i kosmosu do szczepionek wyłączając wiarę gdyż człowiek ma wolną wolę i może wierzyć w co chce , nawet w boga makaronu u Pastafarian .

Portret użytkownika Wiertaranachazara

To jeszcze dodaj kolego - ze

To jeszcze dodaj kolego - ze ich interesuje co jest na razie na Ksiezycu , Marsie a potem jeszcze dalej i czy zyja garbate ufoludki milion lat swietlnych stad.

ONI nie maja zadnej wiedzy bo NWO ich wykastrowalo. Nie moga niczym nic udowodnic bo NWO nie dalo im technologii.

Sa zwyklymi PRZEGRYWAMI i ich wiedza rowna sie tyle co jest potrzebna by mogli zyc i sie rozmnazac.

Zaden z nich nie wie NIC czego nie "nauczyli" go w durnej szkolce z programu NWO.

Nic nie wie co jest na MARSIE jak nie pokaze mu tego NASA itd.

Wiec skonczmy kolego z ich WIEDZA i doskonaleniem sie bo to UTOPIA.

A jeszcze te MATrixy przegrywy potrafia innym utrudniac zycie dodajac ,ze teraz trzeba zrobic przemeblowanie bo swiat sie mylil przez tysiace lat i jest inaczej. Oczywiscie spisek polega nie na prostowaniu ale na chaosie czyt. rozpierd... tego co juz dawno jest wyjasnione. i zasianie od nowa ziarna niepewnosci

KURWA PERPETUM MOBILE - jeszcze nie wyjasnisz jednej rzeczy do konca , podajesz wynik a oni ,ze to nie jest tak i od nowa.

Widac to po komentarzach , w kolko jest odswiezany temat ktory jesst juz zamkniety. a ze necik ma sile sprawcza ,ze pojawi sie za chwile nowy i bedzie zaczynal od poczatku to cofaja sie przez takiego wszyscy w rozwoju i chca go uczyc ... i tak mija dzien , miesiac ,rok ... i NIC do przodu.

Chaos byl na poczatku swiata i BOG go uporzadkowal.

a oni znowu to musza rozpierd...

 

Strony

Skomentuj