Szczepionki, szczepionki wszędzie reklamy szczepionek. Przychody Big Pharma zagrożone więc w Polsce wszystkie ręce na pokład! 

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wizerunkowy kłopot dla przemysłu szczepionkowego, jaki spowodował w Polsce skandal z Białogardu, usiłuje się rozwiązać zmasowaną akcją propagandową tłumacząca ludziom, że szczepionki są dobre dla ich organizmów. Producenci szczepionek i współpracujące z nimi władze usiłują przekonać ludzi do licznych i masowych szczepień. Czy depopulacja w Polsce weszła właśnie w nową fazę?

Główny Inspektor Sanitarny Marek Posotkiewicz w telewizji zachwala szczepionki przeciw grypie, a nawet chwali się swoim pajacowaniem, gdy nagrywał proszczepionkową piosenkę stylizowaną na rap. Ciekawe czy za tą promocję zapłaciły reklamowane w ten sposób koncerny farmaceutyczne? 

Dwa dni temu publicznie zaszczepili się minister Konstanty Radziwiłł i Marszałek Senatu, Stanisław Karczewski. Jeśli były to prawdziwe szczepionki a nie sól fizjologiczna, to pozostaje im współczuć. Niby rozsądni ludzie, pokazali swoją bezrefleksyjność i być może nawet dyspozycyjność względem firm, z którymi interesy jako minister zdrowia, robi jeden z nich. Jeśli wstrzyknęli sobie rzeczywiście szczepionki przeciw grypie na 2017 rok to bez wątpienia narazili się niebezpieczeństwo ciężkich powikłań.

Najlepszym przykładem szkodliwości szczepionek, szczególnie na grypę jest przypadek brytyjskiego dziennikarza Piersa Morgana. Aby udowodnić, że szkodliwość szczepionki na grypę to mit, pozwolił się zaszczepić na wizji. Po tygodniu był już chory, słychać było, że ledwo mówi podczas programu, a jego gość skomentował to radząc mu, aby się już więcej nie szczepił. Nasi rządowi mądrale zachęcają do takiego pogorszenia swojego zdrowia, albo prezentując swoją żenującą niewiedzę, albo czyniąc to celowo.

Widać też wyraźnie, że oprócz promocji koncernów farmaceutycznych, którą urządzają obecnie polscy urzędnicy, w walkę o sprzedaż szczepionek na grypę włączyły się też media, które w podobny sposób namawiają do nabywania tych preparatów lub zaszczepienia siebie i swoich najbliższych "darmowymi" szczepionkami, czyli takimi, za które płaci się w podatkach. 

Rozsądny człowiek zadałby proste pytanie o szczepionki przeciw grypie. Jak te preparaty mogą być bezpieczne skoro ich skład ustala się co roku na nowo? To przecież znaczy, że nie prowadzi się badań ewentualnej szkodliwości takiej mikstury bo nie ma na to odpowiedniej ilości czasu. Oznacza to po prostu, że właściwie ów preparat jest testowany na ludziach! Może pomoże, a może zaszkodzi. Takiej metody badań naukowych nie powstydziliby się naziści. 


 

Ocena: 

Średnio: 4.7 (3 votes)

Komentarze

Portret użytkownika anonim

tosz widać że to stare skur

tosz widać że to stare skur*****le i komuchy, cieszą się i usmiechają bo zarabiają na waszych chorobach. przez to że wasze dziecko choruje oni dostają pieniądze. ładne uśmieszki do zdjęć i kamer i teatrzyk odegrany. myślcie samodzielnie. 

Portret użytkownika Ostatni Sprawiedliwy

"Antyszczepionkowcy" (czy jak

"Antyszczepionkowcy" (czy jak tam sie oni wabią) będą jedynymi odpowiedzialnymi za rozprzestrzenianie się wirusów i chorób. Ciekawe czy wtedy też będą sie tak "rzucać" w sprawie szczepień i wezmą odpowiedzialność czy raczej tchorzliwie  schowaja głowę w piasek. Obstawiam to drugie. A wszystko w imię udowodnienia światu swojej teorii spiskowej.

Portret użytkownika P7

Mogą być też jedynmi żywimi

Mogą być też jedynmi żywimi oraz odpornymi na choroby i wirusy,które powatały wraz z powstaniem świata i mają swoje wielkie znaczenie.Ale może to ciebie już nie dotyczyć.Więc zakład twój warty jest zgodnie z znaną piosenką Lady Punk "Mniej niż zero".Tyleż samo twoja wiedza ale to już odmienna sprawa.Pozdrawiam Cie serdecznie i życzę wybudzenia.

 

Portret użytkownika euklides

A kiedy ty weźmiesz

A kiedy ty weźmiesz odpowiedzialność za podatki, zniewolenie i totalitarne g...o które doprowadziło do śmierci już setki milionów istnień?

Portret użytkownika ben

Ostatni nie mogę przejść obok

[............EDIT............]

 

Co do szczepionek czy szczepisz się co rok na grypę borelioze poliomyelitis
błonica/tężec (DT)
odra/nagminne zapalenie przyusznic/różyczka (MMR)

 
Szczepienia w przypadku ryzyka kontaktu z chorymi: droga kropelkowa  (błonica, odra, nagminne zapalenie przyusznic, różyczka), droga fekalno-oralna (poliomyelitis); ryzyka kontaktu z zakażoną ziemią (tężec))

wirusowe zapalenie wątroby typu A
Szczepienie w przypadku ryzyka spożycia zakażonej wody i/lub żywności

wirusowe zapalenie wątroby typu B
Szczepienie w przypadku ryzyka interwencji chirurgicznych, iniekcji, kontaktu z zakażoną krwią, kontaktów seksualnych

dur brzuszny
Szczepienie w przypadku ryzyka spożycia zakażonej wody i/lub żywności

cieklizna

Szczepienie w przypadku ryzyka pogryzienia przez chore zwierzęta, np. psy, koty, lisy

 

Portret użytkownika Krzysztof.O

Debilny Kraj to Debilne

Debilny Kraj to Debilne wymysly Politykow mafijnych by zdoic Polkow do reszty !

Strony

Skomentuj