Szczepionka Pfizera zabiła w Izraelu 40 razy więcej seniorów i 260 razy więcej młodych ludzi niż COVID-19!

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Wykorzystując dane udostępnione przez izraelskie Ministerstwo Zdrowia, naukowcy przeprowadzili analizę, której konkluzje są przerażające. Jak się okazuje, szczepionka firmy Pfizer na COVID-19 zabiła „około 40 razy więcej (starszych) ludzi, niż zabiłaby sama choroba” podczas ostatniego pięciotygodniowego okresu szczepień i 260 razy więcej osób młodszych (poniżej 65 roku życia), niż umarłoby z powodu wirusa!

Analizy dokonali dr Hervé Seligmann oraz inżynier Haim Yativ. Wynika z niej, że w ciągu trzech tygodni pomiędzy dawkami zmarło około 200 spośród 100 000 zaszczepionych seniorów. Uwzględniając oficjalnie dostępne dane, to 40 razy więcej niż zmarłoby na sam COVID-19.

W trakcie pięciotygodniowego okresu szczepień zmarło też „0,05%, czyli 50 ze 100 000 zaszczepionych osób poniżej 65-ego roku życia. Według naukowców z powodu szczepionek zmarło więc 260 razy więcej młodych, niż zmarłoby z powodu choroby wywołanej nowym koronawirusem.

Warto podkreślić, że obliczenia nie uwzględniają komplikacji, które mogą pojawić się w dłuższym okresie czasu. Uczeni wykorzystali wyłącznie dane o zgonach, które oficjalnie zostały spowodowane przez tzw. niepożądane odczyny poszczepienne.

Liczby te robią wrażenie i pokazują, że lekarstwo faktycznie może być gorsze od choroby.

 

Źródło: http://www.nakim.org/israel-forums/viewtopic.php?t=270812&s=The_uncovering_of_the_vaccination_data_in_Israel__reveals_a_frightening_picture

Ocena: 

Średnio: 3.5 (31 votes)

Komentarze

Portret użytkownika Wiedźmin-Dermatolog

Z czasem zgonów będzie

Z czasem zgonów będzie znacznie więcej.

Tutaj jest bardzo puczające info (video) o konkretnych efektach ubocznych (zamierzonych) :

https://beforeitsnews.com/health/2021/03/dr-sherri-tenpenny-exposes-10-deadly-dangers-of-pziferjohnson-johnson-covid-19-vaccines-alex-jones-must-video...

Do których należą m.in.:

-Zablokowanie makrofagów typu II-go (strażaków), które powinny gasić stan zapalny w organizmie wywołany przez makrofagi typu I-go (naturalnie), co powoduje eskalację stanu zapalnego i tzw. burzę cytokinową

-Upośledzenie funkcji płata czołowego-inteligencja i funkcje poznawcze.

-35% ludzi przez noszenie maseczek będzie miało raka krtani.

-Włączanie onkogenów.

-Niszczący wpływ na 28 różnych tkanek (de facto narządów)

-I więcej, ale trzeba zobaczyć film.

"To jedna z najbardziej kompleksowych prezentacji szczepionki COVID do tej pory. Świetny wywiad. Zauważyłem jedną bardzo ważną rzecz. Obaj wspominacie, że szczepionki mRNA nie są szczepionkami, że nie spełniają wymogów prawnych, aby nazywać je szczepionkami. A więc… oznacza to, że ten produkt nie jest objęty ochroną przed odpowiedzialnością. Nie ma znaczenia, jak nazywają to w mediach, szczepionka to szczepionka, a terapia genowa to terapia genowa. Więc jeśli masz sądy, które nie są skorumpowane, możesz w zasadzie pozwać tych ludzi i zrujnować ich."

Ale dobry przykład idzie z Teksasu (39 sekund):

https://twitter.com/MrOlmos/status/1368361757060698114

Filmik z dzisiaj i już ma 5,1 miliona wyświetleń. Pozostaje brać przykład, Rodacy.

Zniszczę tą planetę.

 

Portret użytkownika tubylec

To są dane tylko o tych co

To są dane tylko o tych co zmarli od razu bądź w krótkim czasie po. A ile jest nie zgłoszonych albo zakwalifikowanych jako zgon z powodu chorób współistniejących .. ewentualnie "zespół kruchości"? Ile zgonów wyjdzie po dłuższym czasie i nie będzie powiązane ze szczepieniem? No ale temu mają służyć te szczepionki - zabijaniu ludzi. Kto się jeszcze nie ocknął to ostatni gwizdek.

Strony

Skomentuj