Szczepione dzieci chorują znacznie częściej niż nieszczepione

Kategorie: 

źródło: dreamstime.com

Potwierdziły się podejrzenia tych, którzy wykazują ostrożność przed szczepieniem swoich dzieci.  Niedawno opublikowano wyniki dużego badania potwierdzającego wyniki innych niezależnych obserwacji, które miały na celu porównanie stanu zdrowia dzieci szczepionych i nieszczepionych. Wszystkie one pokazują, że szczepione dzieci chorują od dwóch do pięciu razy częściej niż nieszczepione dzieci.

 

Instytut KIGGS przeprowadził badania 17461 przypadków zaszczepionych i niezaszczepionych dzieci w wieku od 0-17 lat. Okazało się, że 4,7% z zaszczepionych chorowało na astmę, 10,7% miało wysoką gorączkę, a 13,2% dostało wysypki lub innych poważnych atopowych zmiany skóry. Z drugiej zaś strony wśród niezaszczepionych z tej próby tylko 2,5% miało objawy astmy, 2,5 miewało wysoką gorączkę i 7% skarżyło się na zmiany skórne. Stąd prosty wniosek, że niezaszczepieni są zdrowsi.

 

Mimo to specjaliści z KIGGS skupili się na poszukiwaniu statystycznej korelacji między szczepieniami, a przypadkami  atopowego zapalenia skóry u dzieci. Mimo, że ustalili, iż niezaszczepiona próba badawcza był zdrowsza, oficjalny komunikat był zgodny z oczekiwaniami. Stwierdzono brak związku statystycznego między szczepieniami, a zwiększeniem się reakcji alergicznej objawiającej się ciężkimi zapaleniami skóry u dzieci.

 

Kilka innych organizacji medycznych postanowiło zrobić własne badania poszukując prób badawczych. Nie była to rzecz prosta, bo sami Niemcy na 13 tysięcy zakwalifikowanych przypadków badawczych zdołali znaleźć tylko 0,7% przypadków, gdzie na 95% określono prawdopobieństwo, że dana osoba nie była szczepiona. Wstrzykiwanie tych substancji jest tak powszechne i akceptowalne, że nikt nikomu nie zadaje pytań.

 

W 1992 r. w Nowej Zelandii badanie prowadził zespół Towarzystwa Świadomości Szczepień (VAS). Wtedy ankietowanych było 245 gospodarstw domowych, Łączna liczba dzieci, do których dotarto wynosiła 495.  Dzieci zostały podzielone na dwie grupy: szczepione (226) i nieszczepione (269).  Osiemdziesiąt jeden rodzin posiadało zarówno szczepione jak i nieszczepione dzieci.  Różnica między nimi był ogromna. U nieszczepionych dzieci częstość występowania typowych chorób dziecięcych była znacznie niższa niż u zaszczepionych.

 

Oczywiście, żadne z tych badań nie zostały zrelacjonowane przez media.  Żadne z nich nie były też sponsorowane przez Centrum Kontroli i Prewencji Chorób (Centers for Disease Control and Prevention), Światową Organizację Zdrowia (World Health Organization), czy inne krajowe lub międzynarodowe organizacje.

 

W mediach panuje strach przed obiektywnym porównaniem zdrowia nieszczepionych dzieci z tym, jakim cieszą się dzieci, które zostały zaszczepione. Wszystkie badania skupiały się przede wszystkim na chorobach dzieci, które występują, gdy dzieci już dorosną. Bardzo często nadal, jako dowód na świetne działanie szczepionek podaje się ilość odczynów poszczepiennych. Jednak system ich katalogowania i zbierania opiera się jedynie na nieuświadomionych rodzicach i lekarzach. Dorośli często nawet nie zdają sobie sprawy, że choroba ich dziecka ma jakiś związek ze szczepieniem. Uczy się ich, że szczepionka jest pożyteczna, a rząd chce tylko dobrze dla nas i naszego zdrowia. Chroni nas przed epidemiami i nie ma na celu niszczenie naszego zdrowia. Demonizowanie rządu nie ma jednak sensu, a lekarze i koncerny farmaceutyczne chcą przecież tez zarabiać, więc biznes kwitnie.

 

Powodów, dla których ludzie nie zgłaszają odczynów poszczepiennych jest kilka. Jest to złożony system, którego wdrożenie wymusza produkowanie dużej ilości badan i biurokracji, co odciąga lekarza od właściwej pracy. Poza tym większość rodziców nie wie o tym, że są jakieś negatywne odczyny poszczepienne, więc nic dziwnego, ze nie wiedzą, że należy je gdzieś zgłaszać. Niestety pod uwagę bierze się tylko negatywne reakcje, które występują bezpośrednio po szczepieniu. Zgłaszanie odczynów negatywnych nie leży w interesie lekarzy, bo żaden z nich nie chce ponosić odpowiedzialności za negatywne skutki szczepień.

Ilość zgłaszanych odczynów poszczepiennych, widoczny wzrost przy promocji szczepień przeciwko grypie sprzed kilku lat

W rezultacie, nawet najbardziej przerażające reakcje na szczepionki ujmuje się jako przypadki odczynów poszczepiennych wyjątkowo niechętnie, ale długoterminowe problemy zdrowotne wynikające ze szczepień, nie są nawet brane pod uwagę, ponieważ uważa się, że nie mają one z nimi związku.

 

Źródła:

http://www.kiggs-studie.de/

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC3057555/

http://anvictory.org/blog/2012/07/02/vakcinirovannye-deti-boleyut-na-500-chashhe-chem-nevakcinirovannye/

http://www.vaccineinjury.info/vaccinations-in-general/health-unvaccinated-children/survey-results.html

 

Ocena: 

Średnio: 5 (1 vote)

Komentarze

Portret użytkownika b@ron

tak więc żeby nie zaczynać

tak więc żeby nie zaczynać znowu o teori spiskowej dotyczącej depopulacji ,to napewno każdy sposób jest dobry żeby zarobić ,ktoś zrobi szczepionki po których ginie bakteria bądz wirus ale żeby produkcja była tańsza nie ma po co wdawać się w dodatkowe badania jak to działa na organizm ludzki...oczywiście ameryki nie odkryłem ale przeraża humanitarność firm farmaceutycznych jak i ministerstwa zdrowia które powinno wymagać takich badań przed wprowadzeniem na rynek

W DYSKUSJI WYRAŻAM WŁASNE POGLĄDY KTÓRE NIE MAJĄ NA CELU NIKOGO OBRAZIĆ ,TYM NIEMNIEJ OBRAŻALSKIM WSTĘP DO DYSKUSJI SUROWO ZABRONIONY !!!

Portret użytkownika fakir

biorąc pod uwagę kto

biorąc pod uwagę kto produkuje szczepionki nie mam wątpliwości że są to zastrzyki śmierci o powolnym, rozłożonym w czasie działaniu, atakujące głównie układ immunologiczny oraz centralny układ nerwowy, a zmiany są nieodwracalne... co słabsze jednostki chorują od razu i mamy rozmaite przypadki nagłych zachorowań na autyzm, faktycznie coraz popularniejsze atopowe zapalenie skóry, itd. a ogólnie dzieciaki w wieku szkolnym zachowują się w dużym stopniu jak niedorozwoje i nasila się to od parunastu lat

Portret użytkownika jfox

Moja ciocia nie dostała dawno

Moja ciocia nie dostała dawno temu szczepieia na Heinego-Medina i dzisiaj ma guzy na nogach. Jesteście trochę za cwani. Prawdą jednak jest, że szczepienia przeciw grypie nie zawsze są potrzebne.
Jest to kwestia genów. Silne organizmy potrafią lepiej zwalczać choroby, natomiast słabsze wymagają szczepień.
 
PS: Kod captcha opracowywał jakiś analfabeta. Litera z alfabetu czytana jako "el" jest podobna do litery i.
zapis:
l jest podobne do I. Ktoś widzi różnicę?
Proponuję zmienić symbole zapisu CAPTCHA.

Portret użytkownika fakir

nieraz zwracano adminowi

nieraz zwracano adminowi uwagę ale ignoruje wszystko i robi swoje... padła ciekawa sugestia, aby po prostu usunąć z captchy te niewygodne znaki bo jest ich kilka np. S i 5. Kody mogłyby być generowane z pominięciem I, l, S, 5 i problem z głowy... no ale nie dla admina jak widać Smile pomijam że taka captcha jest banalna do ominięcia spambotem i równie dobrze mogłyby tam być proste zadania matematyczne do rozwiązania np. 3+8=? zamiast tej głupoty literkowej

Portret użytkownika admin

Dobra wprowadzę

Dobra wprowadzę eksperymentalnie matematykę, ale jak ktos ma dyskalkulie to co wtedy Smile
 
edit: Spamboty nie radzą sobie z ASCI captcha, zobaczymy jak sobie poradza z prostą matematyką bo ja wiem ile syfu mi wlatywało jak była obrazkowa ile wpada jak jest ASCI i jak magtematyka nie da rady to wraca ASCI

Portret użytkownika devoratus

Za to użytkownikom nieraz

Za to użytkownikom nieraz zwracano uwagę, że wystarczy się zarejestrować i zalogować by nie mieć takich problemów - ale po co? Mają w dupie i ignorują wszystko, sądzą zapewne, że admin i modzi nie mają nic lepszego do roboty, jak ręczne przepychanie setek komentarzy od niezarejestrowanych...
 
I jeszcze się rzucają...
 
"nieraz zwracano adminowi uwagę"
 
A kim Ty jesteś by "zwracać uwagę" ?
Możesz co najwyżej grzecznie o coś poprosić, bo póki co jesteś tutaj gościem i za darmo dostajesz wszystko podetknięte pod nos. Szczyt bezczelności, gówno dać od siebie, tylko brać, ręce wyciągnięte i tylko daj, daj, daj...
 
Typowa mentalność żyda.

 

 

Portret użytkownika nrw

Majac male dzieci  jest

Majac male dzieci  jest dy<lemat czy szczepic czy nie .
Jesli z wlasnej woli niezaszczepiles swojego dziecka a niedaj Boze cos by sie stalo obarczysz siebie wina .Chocby niemialo to zwiasku ze szczepieniem.
Jesli jednak zaszczepisz a cos sie stanie obarczysz wina lekazy i caly system,
bedziesz zly i zalowal ze zaszczepiles.
Mam male dzieci i stoje wlasnie nad podjeciem decyzji.
Pozdrawiam

Portret użytkownika Dr Piotr

Podjęcie właściwej decyzji,

Podjęcie właściwej decyzji, czyli NIE szczepienie dzieci ułatwi Ci zapoznanie się z chorobami przeciw któym chciałabyś je zaszczepić, to wszystko nie są żadne poważne śmiertelnie niebezpieczne choroby, a takie jak Heine-Medina praktycznie już nie występuje.
Dziecko bez problemu może je przechorować i w naturalny sposób nabrać odporności. Wiadomo, choroba jest chorobą i będzie potrzebna jakaś tam pomoc lekarza, ale przy obecnym stanie medycyny wyleczenie tych chorób to naprawdę nie problem.
A jeśli to Cię nie przekonuje, to poczytaj sobie o tym jak są produkowane szczepionki i z czego, to włosy Ci dęba staną i zrozumiesz jakie to jest pseudomedyczne świństwo, to broń o przedłużonym czasie działania niszcząca ludzki organizm.
Ale oczywiście decyzję podejmiesz sama.

Portret użytkownika RH+

Dr. Piotrze, zastanawiam się,

Dr. Piotrze, zastanawiam się, jakim lekarzem ty jesteś, że nie wiesz, ze Heinego Mediny choroba wywoływana jest wirusem Polio. I co niby lekarz ma zrobić, gdy dziecko zachoruje? Wysłać do dobrego rechabilitanta, by nauczył je od nowa chodzić, biegać, podcierać tyłek? Widziałeś kiedykolwiek powikłania po Polio (szczepionce, albo zachorowaniu)?
Wątpię, panie wątpliwy doktorze.
Nie wprowadzaj ludzi w błąd bo pojęcia jak widac nie masz o chorobach.
 
 
Co do szczepień - swoich dzieci nie szczepiłem przeciw chorobom o stosunkowo niskim odsetku powikłań.

Strony

Skomentuj

Używasz Adblock? Blokujesz reklamy, ale podoba ci się to co tu czytasz? Wpłać cegiełkę na utrzymanie portalu, albo odblokuj reklamy na ZnZ