Szantaż zwany zachętą

Kategorie: 

Źródło: 123rf.com

Popołudniem 29 grudnia 2020 r. rozeszła się wiadomość potwierdzona w portalu „Defence 24”, że publicznie ogłaszana, rzekomo dobrowolna, kampania szczepienia zapowiedziana została w Wojsku Polskim. Gdyby zafiolkowana substancja miała nazwę „szczepionka” można byłoby powtarzać, że chodzi o ochronę zdrowia, ale nie, to jest nazwany przez producenta „produkt leczniczy”, za działanie którego nikt nie bierze odpowiedzialności.

 

Pismo skierowane do żołnierzy jest jawnym szantażem, ponieważ wymienia niedopuszczenie do wszelkich szkoleń zawodowych, awansów, wyjazdów na misje osoby, które nie poddadzą się obrzędowi wprowadzenia do organizmu substancji o nieprzewidywalnych skutkach. Warunkowanie czegokolwiek jest przymusem – czynem karalnym. Zarzekanie się człowieka w masce (zajmującego stanowisko premiera ze wskazania, nie z wyboru), że szachrajski produkt jest furtką do nowej normalności jest kłamstwem, bo restrykcje nie znikną póki w gospodarce doszczętnie nie padnie wszystko, a przy życiu zostaną pokorni i kalecy. W sytuacji kiedy wiadomo, że w trwającym od miesiąca amerykańskim procesie szczepienia odnotowano już 3000 powikłań nie można za grosz uwierzyć w zaistnienie funduszu pomocowego, bo to będzie taka prawda jak uniknięcie sformułowania o godzinie policyjnej i całej fikcji pandemicznej służącej wyłącznie geszefciarzom. Sprytni Niemcy bronią się przed oszukańczym procederem kwestionując rygor zachowania wymaganej temperatury transportu i składowania produktu na poziomie -70ᴼC,

 

Wojsku zakneblowano usta. Widok mundurowego w szmacie na twarzy jest upokarzający niezależnie od dystynkcji. Przejęcie dowodzenia przez cywila bez jakiegokolwiek sprzeciwu jest jak wyjście z okopów z białą flagą i rękami do góry ku cywilnym gangsterom. Wytrwale sycili ambicje nadając szlify generalskie, (jest ich pewnie tyle co sekretarek), by bez jednego wystrzału przejąć armię zawodową. Tego historia Polski nie notowała. Jeśli generalicja nie dostrzegała wszystkich dotychczasowych antypolskich poczynań rządzących nikczemników, to nie przejawiła należytej bystrości umysłu. Jeśli uczyni godny krok, choćby poniewczasie to społeczeństwo zrozumie, bo samo czuje się oszukane, ale walczy na tyle, na ile może cywil- o prawa nadane z mocy Konstytucji.

Wszystkim Żołnierzom, którzy składali przysięgę przypomnę Ustawę z 3 października 1992 roku o przysiędze wojskowej: „Ja, żołnierz Wojska Polskiego, przysięgam służyć wiernie Rzeczypospolitej Polskiej, bronić jej niepodległości i granic. Stać na straży Konstytucji, strzec honoru żołnierza polskiego, sztandaru wojskowego bronić. Za sprawę mojej Ojczyzny w potrzebie, krwi własnej ani życia nie szczędzić. Tak mi dopomóż Bóg.”

 

Nikt tej treści nie odwołał, a każdy powinien rozumieć wynikające z niej konsekwencje. Broniąc Konstytucji, bronią naszych praw. Choć zły to dzień i przeklęty rok, ale ma się ku końcowi. Nad jakością kolejnego przyjdzie nam popracować. Unikając minorowego tonu przypomnę dawną dykteryjkę oddającą stosunek obywateli do niebieskich mundurków zawsze lojalnie broniących interesu władzy. W czasach milicji obywatelskiej rekrutującej się z prostodusznych, mało lotnych młodzieńców wymyślono, że jednostką inteligencji jest „cjant”, więc nieszczęsnym było położenie mili-cjanta. Dzisiaj spoglądając na skierowane do wojska pismo sygnowane przez napuszonego w funkcję dyrektora departamentu kadr byłego milicjanta ośmielę się uaktualnić tę pozycję w hierarchii społecznej – to nanocjant.

 

A’propos. Jeden z komentatorów oceniających postawę policji wobec obłędu kłamliwych i pokrętnie formułowanych zaleceń władzy dostrzegł, że policja zachowuje się poprawnie w złożoności przepisów, a odczuwalne stało się to, że dzięki Komendantowi Głównemu w Warszawie położono kres przestępczości. Jakże mogło być inaczej – oni przesiedli się w wygodne fotele ministerialne i sejmowe. Wszystko się zgadza i jest lege artis.

 

 

Autorstwo: Jola
Źródło: WolneMedia.net

Ocena: 

Średnio: 4 (4 votes)

Komentarze

Portret użytkownika syriues

Bardzo dobry artykul.

Bardzo dobry artykul.

Widze tu wiare w to,ze moze byc inaczej.Moge tylko dopisac,ze okultyzmem szczepionkowy jest tu uwidoczniony i jezeli ktorys z was I nas to wezmie  w siebie to bedzie to jak zdrada przeciwko wszystkiemu.od ojca i matki az po Boga i ojczyzne. Aborcyjne embriony,szczepionka modyfikujaca wasze dna.niw ostatnia,zakazana w 2019.a tu widze ze bogaty ten wlasnie on ten bogaty w grzech,bogaty w kłamstwa juz czycha na wszystkich nas

 

Portret użytkownika kam

Wziąwszy pod uwagę kłamstwa i

Wziąwszy pod uwagę kłamstwa i korupcję na forum rządowym, śmiem podejrzewać, z czym podzielę się na tym forum, że jedną z pierwszych ofiar koronawirusa w Polsce mógł być śp. K. M. Teraz syn może skrupulatniej wykonywać polecenia. Podejrzenia nie bezpodstawne. Lepper powinien żyć.

Portret użytkownika Binx

Paradoks , tutaj jest

Paradoks , tutaj jest ostatnie miejsce gdzie zaczęto cenzurowac moje posty, dawno temu na GWnianej , potem na Der Onet, potem na (Nie)Zależnej , teraz juz tu,  jakiś niezwykły jestem.

A ja pisze prosto szczepienia to zamach na ludzkość, ciemna masa idzie jak barany na rzeź ....

Portret użytkownika malina

 

 

 

Teraz to jest przekichane jeżeli  ktoś jest pracownikiem państwowej służby zdrowia, milicji, wojska albo państwowej administracji. Nie ma wyjścia, albo się zaszczepi albo straci robotę. Nasza ukochana służba zdrowia sama teraz znalażła się w pułapce gorszej niż jej pacjenci którzy mają przynajmniej troche czasu, a oni nie. Milicja obywatelska też zostanie genetycznie zmodyfikowana, i bardzo dobrze.

Portret użytkownika makrela adolfina

Nikt nie zauważył że mamy

Nikt nie zauważył że mamy armię zawodową. Niezaszczepieni stracą pewnie pracę(nawiązanie do wpływy na opinie służbową). Przyjmą nowych i znow ich będa szkolić. Lecz mogą sie nie znaleźć tacy co beda chcieli sie szczepić. W konkluzji taka warunkowa "dobrowolność" jest jawnym rozwalaniem naszej armii. Zniszczyli edukację , chcą zniszczyć obronność. Gospodarka też zniszczona.

Strony

Skomentuj